ADIEL FertilMum forte 1 + ETANI Regenerační olej na strie

Kód: 1113
2 hodnocení
Značka: Adiel
848 Kč –9 %
olej + fertilmum1
848 Kč –9 % 769 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2023

Podpořte své těhotenství a zatočte se striemi. Výhodný balíček obsahuje doplněk stravy ADIEL FertilMum 1 pro období plánování rodiny a dále do 12. týdne těhotenství. Druhým produktem v balíčku je ETANI Regenerační olej na strie, který je vyroben z několika kvalitních za studena lisovaných olejů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ADIEL FertilMum forte 1, 60 kapslí + ETANI Regenerační olej na strie, 200ml

Každá nastávající maminka si přeje udělat maximum proto, aby se její očekávané miminko bylo co nejlépe připravené na příchod na svět. Doplněk stravy ADIEL FertilMum 1 obsahuje speciální kombinaci vitamínů a minerálů určených pro období plánování rodiny a dále do 12. týdne těhotenství. Kyselina listová je jedním z vitamínů, které najdete ve vitamínech a které vám doporučí téměř každý gynekolog ve chvíli, kdy se potvrdí vaše těhotenství a nebo v případě, kdy se mu svěříte, že plánujete otěhotnět. 

Lidská pokožka je místem, kde jsou poznamenány velké životní události, jako je puberta a těhotenství. Není žádným tajemstvím, že těhotenské bříško způsobuje viditelné strie, které se tvoří na kůži, jež se po rychlém a nadměrném růstu nemůže vrátit do normální formy. ETANI Regenerační olej na strie se skládá z několika kvalitních za studena lisovaných olejů. Vybrali jsme zastoupení takových olejů, které kůži hydratují, regenerují, zpevňují, zjemňují a chrání.

Přejete si lépe připravit na porod? Máme pro vás úžasnou zdravotnickou pomůcku Aniball, kterou využívají ženy před porodem. DVD se cviky známé fyzioterapeutky zlepšují plodnost, pomáhají k otěhotnění a současně pomáhají při bolestech zad. V aktualizovaném kompletním vydání vás se cviky seznámí žákyně paní Mojžíšové, fyzioterapeutka Jarmila Novotná.

Sada obsahuje:

    1. ADIEL FertilMum forte 1, 60 kapslí
    2. ETANI Regenerační olej na strie, 200ml


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. 


Dávkování a způsob užití

ADIEL FertilMum forte 1 - doplněk stravy

  • Užívejte 1-2 kapsle denně, zapijte dostatečným množstvím vody.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Vitamíny užívejte nejméně tři měsíce před plánovaným otěhotněním a dále do 12. týdne těhotenství.

Více informací naleznete v detailu produktu ZDE

ETANI Regenerační olej na strie, 200ml

  1. Na očištěnou pokožku aplikujte Regenerační olej na strie.
  2. Krouživými pohyby jemně zapracujte olej do pokožky. Nejčastější místa, kde se strie vytváří jsou v okolí bříška, stehen, hýždí a prsou.
  3. Olej používejte 1–2× denně.

Více informací naleznete v detailu produktu ZDE


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. ADIEL FertilMum forte 1 vitamíny pro ženy jsou potravinovým doplňkem, neslouží jako náhrada pestré stravy. Neužívejte v případě alergie nebo podezření na alergii na nějakou složku výrobku.

Regenerační olej: 200ml. Zabraňte kontaktu s očima. Pouze pro kosmetické použití. Skladujte v chladu a temnu, při teplotě 12 – 25 °C, mimo dosah dětí. Spotřebujte do tří měsíců od otevření.

Důležité informace

ADIEL FertilMum forte 1 je registrovaným přípravkem na Ministerstvu zemědělství jako potravinový doplněk.

Výrobek Regenerační olej na strie Etani prošel zhodnocením bezpečnosti, mikrobiolgickou analýzou a je řádně zaregistrován v CPNP.

ADIEL FertilMum forte 1 Balení: 60 kapslí á 350mg. Baleno v plastové nádobě s hygienickým uzávěrem.

Regenerační olej Etani balení: Plastová lahvička s aplikátorem, 200 ml.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě (15-25 °C). Chraňte před slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měsíc/rok).

Vyrobeno v České republice, Serafin-byliny, s.r.o., www.serafinbyliny.cz

Regenerační olej na strie Etani Vyroben: Česká republika.