Probíhají vánoční slevy na adiel produkty. Vše najdete v akcích a slevách.

ADIEL FertilMum forte 2 + ETANI Regenerační olej na strie

Kód: 1116
2 hodnocení
Značka: Adiel
898 Kč –8 %
olej + fertilmum2
898 Kč –8 % 819 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.12.2023

Během těhotenství se v těle i na něm odehrává řada složitých změn. Najednou vaše tělo neživí pouze vás, ale také miminko, kterému se snaží dopřát vše potřebné. Není ani žádným tajemstvím, že těhotenské bříško může způsobit viditelné strie. Výhodný balíček obsahuje doplněk stravy ADIEL FertilMum 2 určený od 13. týdne těhotenství do porodu a ETANI Regenerační olej na strie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ADIEL FertilMum forte 2, 60 kapslí + ETANI Regenerační olej na strie, 200ml

Nejlepším palivem v těhotenství pro vaše tělo je bezpochyby vyvážená strava, která je nezbytná pro správný vývoj plodu a také důležitá pro fyzické i psychické zdraví každé maminky. Doplněk stravy FertilMum forte 2 obsahuje sedmnáct vitamínů a minerálů určených od 13. týdne těhotenství do porodu. Patří sem zejména Kyselina listová přispívající ke správnému růstu zárodečných tkání během těhotenství. Sypká DHA (Omega-3) je vyráběna z kvalitního rybího oleje, který poskytuje vyvážený poměr omega-3 mastných kyselin EPA a DHA. 

Není žádným tajemstvím, že těhotenské bříško způsobuje viditelné strie, které se tvoří na kůži, jež se po rychlém a nadměrném růstu nemůže vrátit do normální formy. ETANI Regenerační olej na strie se skládá z několika kvalitních za studena lisovaných olejů. Vybrali jsme zastoupení takových olejů, které kůži hydratují, regenerují, zpevňují, zjemňují a chrání.

Přejete si lépe připravit na porod? Máme pro vás úžasnou zdravotnickou pomůcku Aniball, kterou využívají ženy před porodem. Věděli jste, jak je důležitá kyselina listová pro vývin miminka? Přečtěte si v našem novém článku - Kyselina listová: Důležitý vitamíny pro vývin miminkaPotřebujete podpořit kojení? Vyzkoušejte nové vitamíny Yarilo Galaktiz na podporu kojení od firmy AXONIA.

Sada obsahuje:

    1. ADIEL FertilMum forte 2, 60 kapslí 
    2. ETANI Regenerační olej na strie, 200ml


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. 


Dávkování a způsob užití

ADIEL FertilMum forte 2 - doplněk stravy

  • Užívejte 1 - 2 kapsle denně po jídle, zapijte dostatečným množstvím vody.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Vitamíny užívejte od 13. týdne těhotenství až do porodu. 

Více informací naleznete v detailu produktu ZDE

ETANI Regenerační olej na strie, 200ml

  1. Na očištěnou pokožku aplikujte Regenerační olej na strie.
  2. Krouživými pohyby jemně zapracujte olej do pokožky. Nejčastější místa, kde se strie vytváří jsou v okolí bříška, stehen, hýždí a prsou.
  3. Olej používejte 1–2× denně.

Více informací naleznete v detailu produktu ZDE


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. ADIEL FertilMum forte 2 vitamíny pro ženy jsou potravinovým doplňkem, neslouží jako náhrada pestré stravy. Neužívejte v případě alergie nebo podezření na alergii na nějakou složku výrobku.

Regenerační olej: 200ml. Zabraňte kontaktu s očima. Pouze pro kosmetické použití. Skladujte v chladu a temnu, při teplotě 12 – 25 °C, mimo dosah dětí. Spotřebujte do tří měsíců od otevření.

Důležité informace

ADIEL FertilMum forte 2 je registrovaným přípravkem na Ministerstvu zemědělství jako potravinový doplněk.

Výrobek Regenerační olej na strie Etani prošel zhodnocením bezpečnosti, mikrobiolgickou analýzou a je řádně zaregistrován v CPNP.

ADIEL FertilMum forte 2 Balení: 60 kapslí á 350mg. Baleno v plastové nádobě s hygienickým uzávěrem.

Regenerační olej Etani balení: Plastová lahvička s aplikátorem, 200 ml.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě (15-25 °C). Chraňte před slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měsíc/rok).

Vyrobeno v České republice, Serafin-byliny, s.r.o., www.serafinbyliny.cz

Regenerační olej na strie Etani Vyroben: Česká republika.