Porcované čaje ADIEL za 89Kč. Využijte sílu bylinek.

Conceive Plus test mužské plodnosti, 1ks

Kód: 1034
999 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Conceive Plus test mužské plodnosti je rychlý jednorázový diagnostický test, který detekuje koncentraci spermií v mužském ejakulátu. Světová zdravotnická organizace(WHO) určila měřítko, že zdravý muž má mít 15 milionů spermií na 1 ml vzorku. Domácí test mužské plodnosti zjišťuje, zda je koncentrace spermií ve vzorku vyšší nebo nižší dle daných měřítek. Conceive Plus test mužské plodnosti je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. V balení najdete 1ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Conceive Plus test mužské plodnosti, 1ks - zdravotní prostředek

Test mužské plodnosti Conceive plus je rychlý jednorázový diagnostický test. Slouží k detekci koncentrace spermií v mužském spermatu. Podle světové zdravotnické organizace (WHO) má mít zdravý muž 15 milionů spermií na 1 ml vzorku. Domácí test mužské plodnosti zjišťuje, zda je koncentrace spermií pod nebo nad hranicí 15 milionů na 1 ml spermatu. Při výsledcích s nízkým počtem spermií doporučujeme navštívit lékaře. Nízký počet spermií může být ovlivněn různými faktory například horečka/nemoc, užívání léků, nadměrné cvičení, dokonce i změny ve stravě.

Hledáte ty správné vitamíny? V naší nabídce naleznete vitamíny pro muže FertilOn, které obsahují důležité složky Zinek a Selen. Zinek přispívá ke správné plodnosti a reprodukci, selen zase přispívá k tvorbě spermií. Oblíbené vitamíny FertilOna pro ženy obsahují Kyselinu listovou a Macu peruánskou. Nezapomínejte na speciální výhodné sady z naší nabídky.

Výhody testu plodnosti pro muže Conceive plus?

 • Snadné domácí použití
 • Výsledek za 5 minut

Použití testu Conceive plus

Odběr vzorku spermatu a manipulace s ním

Vzorek odebírejte mezi 2 – 7 dnem od poslední ejakulace. Neodebírejte vzorek dříve než uplynou 2 dny od poslední ejakulace, ne však déle než 7 dní.

 1. Umyjte si ruce a genitálie neparfemovaným mýdlem.
 2. Odeberte vzorek ruční stimulací (masturbace).
 3. Ejakulujte přímo do kelímku pro odběr bez ztráty jakékoli části vzorku. Nepoužívejte k tomu kondom. Budete-li mít málo vzorku, vzorek zlikvidujte, opláchněte pohárek vodou pro odběr nového vzorku, nepoužívejte mýdlo ani čistící prostředky. Pro nový vzorek vyčkejte minimálně 48 hodin, ne déle než 7 dní.
 4. Vzorky lze testovat do 3 hodin od odběru, pokud vzorek nebude testován do 3 hodin od odběru, zlikvidujte jej a vyčkejte na další odběr dalších minimálně 48 hodin.
 5. Až budete připraveni k testování, postupujte podle pokynů v další části: Jak provést test.

04-Easy-to-Use-min kopie

Návod k použití

 1. 10x Jemně promíchejte vzorek spermatu v odběrovém kelímku, poté nechte vzorek stát alespoň 20 minut, ale ne déle než 60 minut, aby se sperma stalo zkapalněným vzorkem. Vzorek zkapalněného spermatu je pro test bezprostředně po ejakulaci příliš hustý a testování by neproběhlo správně.
 2. 10krát jemně promíchejte vzorek v odběrovém pohárku zařízením pro přenos spermatu.
 3. Odšroubujte uzávěr lahvičky s roztokem.
 4. Nasajte přenášejícím zařízením vzorek spermatu z odběrového kelímku až po vyvýšenou matnou čáru 0,1 ml přeneste 0,1 ml vzorku do lahvičky s roztokem, odstraňte případné bublinky.
 5. Pevně zašroubujte uzávěr lahvičky s roztokem a vzorek důkladně promíchejte. Doporučuje se otočit lahvičku s roztokem dnem vzhůru 5-10krát.
 6. Lahvičku s roztokem nechte 2 minuty stát.
 7. Vyjměte testovací kazetu z uzavřeného sáčku, umístěte testovací kazetu na plochý, čistý a suchý povrch.
 8. Odšroubujte menší uzávěr lahvičky s roztokem a přidejte 2 plné kapky vzorku spermatu do jamky kazety (označené písmenem S)
 9. Počkejte 5 – 10 minut a přečtěte výsledek. Nečtěte výsledky před uplynutím 5 minut a déle než po 10 minutách.

 


Jak správně číst výsledky?05-How-TO-Read-min kopie

POZITIVNÍ : Barevné proužky jsou viditelné jak v kontrolní oblasti (C), tak v testovací oblasti (T). Značí to pozitivní výsledek – koncentrace spermií > 15x105/ml.

Existuje několik faktorů mužské neplodnosti kromě nízké koncentrace spermií, jako je nízký objem spermatu, vysoké procento nepohyblivých spermií, přítomnost leukocytů, protilátky proti spermatu atd. Výsledky by proto měly být interpretovány vaším lékařem, pokud se snažíte o dítě déle než 12 měsíců.

NEGATIVNÍ : Barevný proužek je viditelný pouze v kontrolní oblasti (C), nikoli v testovací oblasti (T). Značí to negativní výsledek – koncentrace spermií
je nižší nežli < 15x105/ml .

Pokud máte negativní výsledek, poraďte se s Vašim lékařem.

Nízký počet spermií značí že můžete mít potíže s přirozeným početím, to neznamená ale, že jste neplodný a nemůže dojít k oplodnění. Nízká koncentrace může být způsobena zdravotním stavem, užíváním léků, změnou stravy, či fyzikální faktor.

NEPLATNÝ : Nevyskytuje se žádný barevný proužek, nebo je viditelný barevný proužek pouze v testovací oblasti (T), v kontrolní nikoli. Nový test opakujte nejdříve po 48 hodinách. Při dalším testování se ujistěte, že objem přidaného vzorku je dostatečný a dodrželi jste postup dle návodu. 


Upozornění

 1. Nejlepší doba odběru by měla být 2 – 7 dní od poslední ejakulace, odběr spermatu za méně něž 2 dny nebo déle než 7 dní může ovlivnit přesnost testu. - Testovací kazeta je jednorázová. Test nepoužívejte znovu.
 2. Nepoužívejte testovací kazetu po uplynutí doby použitelnosti.
 3. Nepoužívejte kazetu, pokud je sáček propíchnutý, nebo není dobře utěsněný. - Neodebírejte vzorek spermatu z kondomu, odebraný vzorek z kondomu může ovlivnit výsledek testu.
 4. Vzorek by měl být zkapalněné sperma: proces zkapalňování spermatu by neměl trvat déle než 60 minut. Pokud vzorek není zcela zkapalněný do 60 minut, je považován za abnormální.
 5. Je třeba se vyhnout vysoké teplotě či nachlazení v době testování.
 6. Výsledky by měli interpretovat lékaři spolu s dalšími výsledky laboratorních testů. Pro jakýkoli problém nebo návrh, prosím kontaktujte výrobce.
 7. Tuto soupravu lze použít pouze jako diagnostický test in vitro s použitím vzorku lidského spermatu. Nelze použít vzorky jiných tělesných tekutin.
 8. Skladujte při pokojové teplotě, aby nedošlo k nadměrné vlhkosti.
 9. Při manipulaci s odebraným vzorkem a roztokem dbejte na to, aby se vám netvořily bubliny, které mohou ovlivnit výsledek testu.
 10. Nepoužívejte testovací soupravu, pokud byla vystavena vysokému mrazu.
 11. Před provedením testu si pečlivě přečtěte příbalovou informaci a přesný návod k použití.
 12. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Modré barvivo je toxické, dráždí pokožku, oči a dýchací ústrojí. Zabraňte jakémukoliv kontaktu se špičkou lahvičky modrého barviva.

Důležité informace

Conceive Plus test mužské plodnosti je diagnostický zdravotnický prostředek, určen pro sebetestování in vitro ve shodně s nařízení č. 56/2015 Sb. o technických požadavcích na diagnostické zdravotnické prostředky in vitro. Před použitím si důkladně přečtěte příbalovou informaci.

Skladování

Skladujte při teplotě 4 – 30 °C v uzavřeném sáčku do data exspirace. Doba použitelnosti je až 24 měsíců. Testovací kazeta by měla být použita do 1 hodiny po otevření sáčku. Chraňte před slunečním zářením, vlhkostí a vysokými teplotami. Chraňte před mrazem.

Obsah balení

Jeden test v sáčku. Každý sáček obsahuje testovací kazetu + vysoušedlo. Jedno zařízení pro přenos spermatu, jeden kelímek pro odběr spermatu. Jedna lahvička vyrovnávacího roztoku. Leták s návodem k použití.
*Pozn. Vysoušedlo je pouze pro účely skladování, nepoužívá se při testovacích postupech.

Index symbolů midstream hcg
 
Distributor: ADIEL, s.r.o., V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČ: 01388665. www.otehotnet.cz 
Výrobce: SASMAR Phaumaceuticals SPRL, Brussels B-1170 Belgium www.conceiveplus.co.uk
 
CE test ženské plodnosti

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy plodnosti
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.045 kg
? FAQ-1: Co mám dělat, když je výsledek testu neplatný?
? FAQ-2: Co to znamená, když je výsledek testu pozitivní?
? FAQ-3: Co to znamená, když je výsledek testu negativní?
? FAQ-4: Mohu si výsledky přečíst dříve než uplyne 5 minut nebo později, po více než 10 minutách?
? FAQ-5: Kdy mohu provést druhý test?
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: