Lednové slevy - 20% na veškerý sortiment při objednávce nad 899Kč. Slevový kód: leden20

Dárková sada imunita

Kód: 956
Neohodnoceno
Značka: Adiel
1 296 Kč –7 %
Dárková sada imunita
1 296 Kč –7 % 1 199 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
21.1.2021

Víte, že imunita je velice důlěžitá? Hlavně ve chvílích, kdy se pokoušíte o miminko nebo procházíte náročným obdobím. Připravili jsme pro vás Dárkovou sadu imunita s doplňky stravy. Sada obsahuje rostlinu Vilcacoru a houbu Reishi, které podporují přirozenou obranyschopnost tedy imunitní systém. Maca peruánská má pozitivní vliv na fyzické a duševní zdraví mužů a žen. Plástový pyl přispívá k vitalitě a odolnosti při únavě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ADIEL Dárková sada imunita - doplňky stravy

Víte, že imunita je velice důležitá? Hlavně ve chvílích, kdy se pokoušíte o miminko, nebo procházíte náročným obdobím. Připravili jsme pro vás Dárkovou sadu imunita s doplňky stravy. Sada obsahuje rostlinu Vilcacoru a houbu Reishi, které podporují přirozenou obranyschopnost tedy imunitní systém. Maca peruánská má pozitivní vliv na fyzické a duševní zdraví mužů a žen. Plástový pyl přispívá k vitalitě a odolnosti při únavě.

Věděli jste, že dobrá nálada a odpočinek jsou důležitým faktorem pro početí miminka. Připravili jsme pro vás článek na téma - Plánujete početí miminka? Nalaďte se na správnou náladu. Už jste vyzkoušeli koncentrát Dobrý spánek 250 ml? Dobrý spánek přispívá k usínání a má relaxační účinky,


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, platné od 14.12. 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. Bližší informace o účincích použitých bylin najdete v herbáři bylin.


ADIEL Maca 3v1 FORTE -  doplněk stravy

Jedinečný doplněk stravy Maca 3v1 je spojení 3 odrůd macy peruánské - macy bílé, červené a černé. Maca peruánská je zpracována speciální technologií zvanou gelatinizace. Toto technologické zpracování zachovává všechny výživové hodnoty rostliny, kořen je zbaven škrobu. Závěrem je kořen usušený a namletý na jemný prášek. Takto zpracovaný kořen macy se mnohem lépe rozpouští ve vodě a zbavením škrobu je pro tělo stravitelnější. Tento nasušený a namletý prášek je zpracován do celulózových kapslí.

Jaké účinky má Maca peruánská?

 • podporuje rovnováhu hormonálního systému
 • podporuje plodnost a sexualitu
 • má pozitivní vliv na fyzické a duševní zdraví mužů a žen                    
 • je přírodním zdrojem fytoestrogenu
 • podporuje vytrvalost a vitalitu

Důležité informace a dávkování naleznete zde.

Reishi/Cordyceps extrakt -  doplněk stravy

Houby byly po staletí pro své účinky využívány v tradiční čínské medicíny. Reishi (Ganoderma Lucidum) přispívá na celkový imunitní systém, podporuje přirozenou obranyschopnost. Udržuje normální činnost kardiovaskulárního systému. Napomáhá udržovat hladinu cholesterolu v krvi ve správné formě.

Jaké účinky má houba Reishi?

 • podporuje přirozenou obranyschopnost tj. celkový imunitní systém
 • udržuje normální činnost kardiovaskulárního systému
 • zajišťuje normální hladinu cholesterolu v krvi

Důležité informace a dávkování naleznete zde.

Plástový pyl Perga - doplněk stravy

Plástový pyl "perga" napomáhá ženám v období menopauzy, podílí se na duševním stavu a výkonu, přispívá k odolnosti proti únavě. Produkt české výroby.

Jaké účinky má pyl?

 • napomáhá ženám v období menopauzy
 • podílí se na duševním stavu a výkonu 
 • přispívá k vitalitě a odolnosti při únavě
 • udržuje normální činnost gastrointestinálního traktu

Důležité informace a dávkování naleznete zde.

Přírodní kapsle Serafin VILCACORA -  doplněk stravy

Přírodní kapsle Vilcacora obsahují vysoce účinný koncentrát z rostliny Vilcacora (Uncaria tomentosa) přezdívané též kočičí dráp. Prokázané účinky této bylinky tkví v podpoře celkové imunity. Produkt české výroby.

Jaké účinky má rostlina Vilcacora?

 • podporuje přirozenou obranyschopnost - imunitní systém

Důležité informace a dávkování naleznete zde.