Sleva
Doporučujeme
Adiel Dvojbalení Maca 100% BIO 2x 90 kapslí
maca horska
hodnocení produktu

ADIEL Dvojbalení Maca 100% BIO 2×90 kapslí

Nakupujte nyní cenově výhodné dvojbalení macy horské. Vyrábíme pro vás 100% přírodní a certifikovaný extrakt z kořene BIO maca v celulózových kapslích, který harmonizuje hormonální hladiny, zvyšuje produkci pohlavních hormonů a tak příznivě přispívá k plodnosti mužů a žen. Navíc zlepšuje imunitní systém a omlazuje organismus. Kořen maca dovážíme přímo od výrobce z Peru, a proto vám můžeme nabídnout nejvyšší možnou kvalitu. Celulózové kapsle jsou vhodné také pro vegetariány a snadno se polykají.


Dostupnost: Skladem
Původní cena:698 
Sleva: 30 %
Vaše cena: 489 

Maca horská (Lepidium Meyenii) nyní v cenově výhodném balení. Vyzkoušejte sušený kořen macy horské v celulózových kapslích. Snadné a pohodlné dávkování.

Dovážíme pro vás macu ve 100% BIO kvalitě přímo z dálného Peru. Namletý sušený kořen rostliny maca pro vás necháváme nasypat do celulózových kapslí pro ještě lepší užívání. Kaple obsahují identický 100% BIO prášek a vysoké kvalitě. Kapslování macy probíhá v západních Čechách.

Sušený kořen macy výrazně reguluje hormonální hladiny v těle a dokáže ovlivnit i plodnost a kvalitu pohlavních buněk mužů i žen. Příznivě působí na hypotalamus, hypofýzu, nadledvinky, slinivku břišní a štítnou žlázu, a tak ovlivňuje celý endokrinní hormonální systém. Vaše tělo začne produkovat vlastní estrogen, progesteron a další hormony a váš hormonální systém bude opět v rovnováze. Po více jak dvě tisíciletí je kořen macy používán jako prostředek na zvýšení plodnosti, odolnosti, energie, vitality a k podpoře libida, za co je považována jako „peruánská modrá pilulka“.

Maca horská resp. její kořen především napomáhá ideální rovnováze mezi estrogenem a progesteronem v těle. Brání vzniku takzvané estrogenové dominance, jejíž důsledkem bývá mimo jiné snížená plodnost nebo tendence k samovolným potratům. U mužů zase užívání macy vede k posílení sexuálního apetitu a ke zlepšení kvality spermatu, zvyšuje množství spermií a jejich pohyblivost.

Maca je jedinečná tím, že působí na příčiny možných problémů s početím. Jejím včasným užíváním lze riziku ztráty plodnosti předcházet a uchránit se mnohému stresu a pocitů bezmoci.

Vyzkoušejte výhodná dvojbalení a trojbalení macy v kapslích nebo pak cenově výhodnější macu v prášku.

 Jak vám Maca v kapslích pomůže k otěhotnění?

 • Zlepšuje plodnost u žen, srovnává hladiny pohlavních hormonů estrogenu a progesteronu.
 • Zlepšuje plodnost mužů a kvalitu jejich spermiogramu (nutno užívat 3 měsíce, spermie „zrají” 72 dní).
 • Reguluje hormonální hladiny u mužů a žen.
 • Posiluje imunitní systém, tělesnou vitalitu a omlazuje organismus.
 • Dodává potřebné minerály a vitamíny.
 • Snižuje hladinu cholesterolu.
 • Pomáhá při menstruačních bolestech a nepravidelné menstruaci.
 • Je účinným pomocníkem v období klimakteria. Navrací hormonální hladinu zpět do normy a potlačuje příznaky menopauzy.
 • Pomáhá překonávat nepříjemné syndromy při menopauze, snižuje návaly horka.
 • Maca přírodní formou zvyšuje hladiny DHEA – mužského sexuálního hormonu, který je přítomný v krvi mužů a žen, a tím vám pomůže najít ztracené libido.

Podívejte se na studie účinků rostliny maca horská provedené na Peruvian University.

Účinky jsme vyzkoušeli sami na sobě a i naše zákaznice mile překvapené. Trh je totiž zaplaven různými tabletami s přídavkem macy proti menopauze, ale žádná tableta nemá sílu a kvalitu poctivého prášku z prvotřídní suroviny. Maca v tabletě je slisovaná, chemicky upravená a v tabletě je daleko menší množství macy než v 1 kávové lžičce našeho prášku. Ten dokáže zcela přírodní formou srovnat hormonální nerovnováhu u žen v menopauze a přinést mnoho dalších blahodárných účinků.

Náš TIP
Pokud se snažíte o miminko, je důležité mít tělo dostatečně vyživené a silné, proto doporučujeme kromě výživy i detoxikaci organismu. Vyzkoušejte naše detoxikační náplasti Biomagick, které odstraňují toxiny z vašeho těle během spánku. Náplasti stimulují chodila a na principu akupunkturních bodů tak působí na vaše orgány a celkovou detoxikaci těla. Dále doporučujeme kombinaci macy s bylinným čajem Ludmily Mojžíšové, který taktéž ovlivňuje plodnost ženy. Zjistěte své těhotenství již 8. den po početí. Vyzkoušejte nejpřesnější a nejrychlejší těhotenský test na trhu. Nabízíme ZAP hCG těhotenský krevní test, který si můžete udělat kdykoliv během dne. 99% přesnost již při prvním testování.


Co je to maca?

ADIEL MACA 100% BIO PRÁŠEK 400 G

Maca je starověká rostlina, která roste pouze v chráněné oblasti ve vysokých Andách v jihoamerickém Peru. Již po staletí je využíván její kořen, který má sílu ovlivnit hormonální systém lidského těla. Maca je dle četných výzkumů považována za přirozený hormonální regulátor pro muže a ženy a je doporučována při řešení problémů spojených s plodností, sterilitou a sexuálními poruchami, neboť stimuluje jak mozková centra, tak reprodukční orgány prostřednictvím normalizace hormonální hladiny. Zvyšuje libido a výrazně podporuje erekci. Nejedná se však o tonikum, které navozuje okamžité sexuální reakce, naopak působení je silnější, přirozenější a dlouhodobě trvající. Nejlepší výsledky působení macy jsou zaznamenány při dlouhodobém užívání.

Maca se řadí mezi účinné adaptogeny, tj. rostlinné produkty zvyšující odolnost organismu proti stresovým situacím ( zranění, úzkost, únava ) a zlepšující schopnost odolávat změněným podmínkám.

Jaké látky maca obsahuje?

Usušený kořen macy reálně obsahuje 60 – 70% sacharidů včetně vlákniny, malé množství tuku a 10 -14% proteinů, složených z 19 aminokyselin včetně 7 esenciálních. Je rovněž zdrojem 31 minerálů ( vápník, draslík, železo, zinek, mangan, měď, hořčík, fosfor, selen a další ) a vitamínů ( zejména vitamín C , vitamíny skupiny B – B6, B12 a vitamín E ). Je tedy zdrojem všech nezbytných vitamínů a minerálů pro vaše tělo a rovněž bohatým zdrojem fytosterolů – rostlinných sterolů schopných odbourávat špatný cholesterol.

Jak maca na tělo působí?

Přestože není maca hormon a neobsahuje fytoestrogeny a látky podobné hormonům, podporuje hormonální rovnováhu díky obsaženým přírodním alkaloidům. Tyto přírodní látky dokáží v těle regulovat žlázy s vnitřní sekrecí, jako je hypofýza, hypotalamus, nadledvinky nebo pankreas. Působením na tyto orgány maca podporuje produkci potřebných hormonů a zajišťuje vyrovnanou hormonální hladinu, zároveň tím stimuluje vyšší produkci pohlavních hormonů jak u mužů tak žen. Celkově působí maca na hormonální systém jako tonikum.

Co prokázaly odborné studie kořene maca?

Maca byla předmětem různých odborných výzkumů ke zvýšení plodnosti zhruba od roku 1961. Studie provedená na laboratorních krysách, kterým byl podáván prášek z macy prokázala u samiček dozrání většího počtu vajíček a u samců výrazné zvýšení počtu spermií.

Ve studii provedené v roce 2001 užívali muži tablety 1500 nebo 3000 mg kořene maca denně. Po čtyřech měsících užívání vykázali vyšší objem spermatu a lepší pohyblivost spermií, přičemž hormonální hladiny ( LH, FSH, prolaktin, testosteron a estradiol ) zůstaly nezměněné. Množství denní dávky nemělo na výsledek významný vliv.

V další studii provedené stejným týmem se zkoumal nárůst libida u mužů, kterým byl po dobu 12ti týdnů podáván doplněk stravy s kořenem maca. Výsledky prokázaly, že maca zvyšuje sexuální touhu.

Pozornost výzkumů je věnována mace také v souvislosti s potřebami žen v menopauze. Poslední výzkumy ukazují, že maca stimuluje hladinu estradiolu. Při pravidelném užívání redukuje návaly horka, nepříjemné pocení, náladovost, únavu a vaginální suchost. Maca obsahuje látky, které ovlivňují centrální nervový systém, a proto je vhodná i při psychických obtížích, jako jsou pocity úzkosti nebo depresivní stavy.

Legenda o mace….

Stará indiánská legenda praví, že je maca darem boha Virakočův, který dal kmenům žijících v krutých klimatických podmínkách těžko přístupných výšin And tuto rostlinu a že do ní dal vše potřebné ke zdravému a dlouhému životu – cenné proteiny, minerály, vitamíny a dodal ještě cosi pro sílu … a chuť plodit potomky. Po mnoha staletích se o cenných vlastnostech macy měli možnost přesvědčit i španělští dobyvatelé. Jejich koně ve zdejších krutých podmínkách slábli a nechtěli se rozmnožovat. Španělé podávali macu podle rad indiánů a vyzkoušeli tak její posilující a afrodiziakální vlastnosti. Tak získala maca označení „afrodiziakum“. Znalosti o jejich účincích přivezli do Španělska a tak se peruánská maca dostala i na stůl královské rodiny. Dnes je maca známá dobře známá a jejich účinků na podporu plodnosti se využívá po celém světě.


Způsob užívání maca 100% BIO 90 kapslí

Bylinné prostředky začnou působit na vaše tělo asi za 2-4 týdny. Proto je nutné užívat přírodní doplňky stravy dlouhodobě a pravidelně.

 • Užívejte 4 kapsle denně – 2 ráno a 2 večer, ideálně před jídlem. Nepřekračujte tuto doporučenou denní dávku.

Pro úspěšné otěhotnění je rozhodující váš ovulační cyklus. Ověřte si své plodné dny na naší ovulační kalkulačce, aby vaše šance na početí byla co nejvyšší. Svou ovulaci můžete hlídat i díky ovulačnímu testu na opakované použití Fertil Control Light či Fertil Control Easy.


Často se nás ptáte

 Co znamená gelatinizovaná maca?

Pojem gelatinizovaná maca je odvozený od způsobu zpracování kořene této rostliny. Byl vyvinut systém zvaný gelatinizace kořene macy horské. Jedná se o standardizovaný postup, který zaručí vysoký podíl všech výživných látek a odstranění škrobu. Tento proces totiž lidské tělo neumí. Gelatinizace neznamená, že jde o gelatinové kapsle či že je maca smíchána s nějakým gelatinem, ale je to proces, který podléhá stejným zákonům purifikace neboli čištění samotného kořene. Tímto způsobem se zachová v mace maximální množství účinných látek. Na závěr se kořen usuší a umele.

Jaký je rozdíl mezi gelatinizovanou macou oproti běžným macám na trhu?

Proces odstraní škrob a poruší chemické vazby, které připojují škrobové molekuly k aminokyselinám a jiným sloučeninám. To způsobuje dvě věci: odstraní škrob (který tvoří 33% celé rostliny) a uchová tím neporušené chemické sloučeniny a výživné látky. Takto zpracovaná maca se lépe rozpouští ve vodě (v porovnání s obyčejnou macou) a je stravitelnější – tím se do těla vstřebá daleko více výživných látek. Jinými slovy, gelatinizovaná maca je daleko výživnější a zdravější pro organismus než obyčejná maca. Gelatinizovaná maca je lépe stravitelná a tak dostanete do těla více živin.

Proč užívat kapsle?

Kaple pro vás plníme vždy 100% bylinou či jejím koncentrátem o nejvyšším možném poměru účinných látek. Sušený koncentrát je podstatně účinnější a lépe vstřebatelný než namleté sušené byliny. Naše kapsle jsou celulózové, takže se snadno užívají, polykají a jsou vhodné i pro vegetariány či vegany. Další velkou výhodou kapslí je to, že jejich obsah můžete vysypat na lžičku nebo do vody a užít obsah, aniž byste narušili jeho kvalitu. Všechny kapsle můžete kombinovat i s našimi tinkturami či bylinnými čaji a posílit tak jejich vzájemný účinek.


Složení

100% čistý BIO prášek maca horská (Lepidium Meyenii)

Balení a důležité informace
2x 90 kapslí, 1 kapsle obsahuje 400 mg, celé balení 36 g

Zaregistrováno na Ministerstvu zemědělství jako potravinový doplněk

Země původu: Peru


lékárny

Tento výrobek si můžete objednat i ve své lékárně. Pokud lékárny nemají produkt skladem, lze vyžádat objednání. Lékárny mohou tento produkt objednávat přes lékárenský velkoobchod Phoenix a.s. pod následujícími kódy. Ceny v lékárnách se mohou lišit od cen výrobků v e-shopu.

Informace pro lékárny
APA kód:
3288108
PDK kód: 3288108


Víte, že štítná žláza má vliv na vaši plodnost? Přečtěte si, jak se projevují poruchy štítné žlázy a tipy, jak podpořit její správnou funkci.


Všechny zásilky posíláme v diskrétním neutrálním balení.

Recenze

 1. |

  Dobrý den,
  nejdříve bych vám chtěla touto cestou poděkovat za pomoc při otěhotnení.
  Používala jsem vámi nabízené přípravky a to Macu, čaj L. Mojžíšové, Femigard a vit. s kysel. listovou.
  Vaše přípravky mi velmi pomohly. A ještě jednou za ně děkuji. Nyní jsem v 18tt.

  Chtěla jsem se zeptat, zda mohu dále užívat i během těhotenství macu. Má mnoho blahodárných účinků. Upravila mi hodně krevní obraz a jsem za ní hodně vděčná.

  Děkuji Vám tedy za odpověď a přeji pěkné dny a plno spokojených zákazníků.
  S pozdravem
  Markéta

Přidat recenzi

Mohlo by se Vám líbit…

produkt
Sada pro podporu plodnosti muže
Sleva

Sada pro podporu plodnosti muže (FertilMan + Kotvičník + Maca)

Výhodná sada sestavená pro podporu plodnosti muže. Balíček obsahuje vitamíny FertilMan s L-taurinem, 100% BIO Macu peruánskou v prášku…

999  1 097 
produkt
Maca v prášku
Sleva
Doporučujeme

ADIEL Maca 100% PURE prášek 400 g

Přinášíme vám 100% přírodní a certifikovaný extrakt z kořene maca, který pomáhá ženám i mužům ve snaze o miminko.…

499  599 
produkt
Výhodné balení Macy
Sleva
Doporučujeme

Adiel Maca 100% PURE prášek 400 g + 90 kapslí

Cenově výhodné balení. Přinášíme vám 100% přírodní a certifikovaný extrakt z kořene maca v prášku i kapslích za výhodnou…

890  948 

Doporučujeme

produkt
Fertilman Plus vitamíny pro muže s L-karnitinem | Otěhotnět.cz
Doporučujeme

Fertilman Plus vitamíny pro muže s L-karnitinem tbl. 120

Doplněk stravy FertilMan Plus je určený těm z vás, kteří toužíte po zvýšení kvality spermií a po zlepšení plodnosti…

1 199 
produkt
Ovulační test FertilTime
Doporučujeme

Babystart FertilTime ovulační test 5 ks

Zjistěte rychlým testem dobu své ovulace s přesností 99 %. Mějte vždy při ruce svůj jednorázový test v praktickém…

159 
produkt
Ovulační test FertilControl Light (DONNA) | Otěhotnět.cz
Doporučujeme

FertilControl Light ovulační test (DONNA)

Opakovatelný ovulační test FertilControl Light je určen pro každodenní zjištění ovulace ze slin. Přesnost ovulačního mikroskopu s až 70násobným…

549 
banner
banner

Akce, slevy a novinky přednostně na váš email