Sleva
Podpora ovulace - FertilCare, Drmek FORTE s vitamínem E
Drmek Forte
FertilCare vitamíny pro ženy s kyselinou listovou 30 tbl.

Podpora ovulace – FertilCare, Drmek FORTE s vitamínem E

Obsahuje vitamíny pro ženy FertilCare a kapsle Drmek FORTE s vitamínem E.  Sada má vliv na kvalitní výživu celého těla se zaměřením na výživu pohlavních buněk ženy (vajíček). Drmek FORTE s vitamínem E působí na produkci ženských hormonů progesteronu, LH hormonu a prolaktinu, které řídí ovulaci a jsou klíčovými faktory pro otěhotnění. Drmek tak působí na hladiny pohlavních hormonů, a tím je podpořen proces ovulace. Kombinace těchto produktů vám může pomoci na cestě za vysněným miminkem. Sada je navržena dle přání našich zákaznic. Jedná se o výhodnou sadu, která se zaměřuje na podstatu podpory plodnosti ženy a posílení ovulace.


Dostupnost: Skladem
Původní cena:698 
Sleva: 21 %
Vaše cena: 549 

Produkty na podporu plodnosti a ovulace ženy ve výhodné sadě

Tato sada obsahuje:

  1. Fertilcare vitamíny pro ženy s kyselinou listovou 30 tbl.

  2. ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E 90 kapslí

Tato sada byla navržena na základě nejčastějších dotazů a přání našich zákaznic. Jedná se o výhodnou sadu, která se zaměřuje na podstatu podpory plodnosti ženy a posílení ovulace. Produkty v sadě mají vliv na kvalitní výživu celého těla se zaměřením na výživu pohlavních buněk ženy (vajíček) a zároveň díky síle Drmku FORTE působí na hladiny pohlavních hormonů a tím je podpořen proces ovulace.

Naše zákaznice nás často prosí o radu, co by měly užívat, když se jim nedaří otěhotnět?

Nejčastější příčinou neplodnosti jsou nesprávné hladiny pohlavních hormonů. Jsou to právě hormony, co zásadně ovlivňují chování těla během menstruačního a ovulačního cyklu. Při snaze o početí jsou klíčovými hormony právě hormony, které se účastní ovulace (FSH hormon, LH hormon, estrogen, progesteron). V okamžiku kdy dojde k uvolnění vajíčka tzn. k ovulaci, je vaše šance na početí nejvyšší (vajíčko žije cca 12-24 hodin). Drmek FORTE dokáže stimulovat syntézu luteinizačního hormonu LH a progesteronu a tím tak umocnit celou ovulaci. Drmek FORTE je extra silní koncentrát z rosliny drmku, který je v koncentraci 10:1 považován za nejsilnější drmek na trhu. Tato forma bylinného přípravku je silnější než běžné tinktury či bylinné čaje.

Když u vás probíhá ovulace, pak je důležité mít kvalitně vyživené a dostatečně životaschopné vajíčko. K tomu můžete využít právě vitamíny Fertilcare s kyselinou listovou, které byly vyvinuty speciálně pro ženy, které se snaží otěhotnět. Obsahují důležité živiny, které podporují ženskou plodnost, pomáhají připravit vaše tělo na plánované těhotenství a během těhotenství pak přispívají k normálnímu buněčnému dělení a vývoji neurální trubice dítěte.

Lze tedy říci, že pokud máte dobře vyživené tělo, kvalitní pohlavní buňky a během ovulace máte dělohu připravenou na uhnízdění oplozeného vajíčka, na cestě k početí vám nic nebrání.

Náš TIP
Pokud máte slabé hodnoty estrogenu či FSH hormonu, doporučujeme užívat produkty pro zvýšení hladin těchto hormonů. Z naší nabídky můžete vyzkoušet produkty: ADIEL Mace 100% BIO prášek nebo kapsle, Energy Gynex nebo Hemann Femigard.

Jak užívat produkty sady Podpora plodnosti a ovulace?

  • Ráno před jídlem užívejte 1 – 2 kapsle Drmku FORTE, zapijte dostatečným množstvím vody.
  • Užívejte 1 tabletu Fertilcare denně po jídle a zapijte dostatečným množstvím tekutin.
  • Tyto doplňky stravy doporučujeme užívat minimálně 3 měsíce.

Nezapomeňte si hlídat svou ovulaci. K teoretickému zjištění ovulace vám postačí naše ovulační kalkulačka. Prakticky svůj stav můžete zjistit pomocí ovulačních testů.

Až si ověříte, kdy nastává ovulace, zvyšte šance na početí za využití lubrikačního gelu na podporu početí Conceive Plus. Ten je vyroben patentovanou metodou tak, aby vytvářel specifické pH prostředí pro optimální podmínky nutné k přežívání a migraci spermií. Spermie ve spojení s Conceive Plus prokazují významně zlepšenou životaschopnost ve srovnání se spermiemi pohybujícími se v prostředí ostatních lubrikačních gelů i v prostředí bez použití lubrikačních gelů.


Proč užívat bylinky při problémech s neplodností?

Důvodů, příčin a problémů s neplodností je mnoho, takže i určitý způsob léčby může na někoho fungovat a na jiného nikoli. Z pohledu lékaře je vždy snadné napsat nějaký hormonální lék na léčbu plodnosti, bez toho aniž by se zabýval jinými, šetrnějšími, možnostmi. Někdy při tom vážně stačí změnit styl života, životosprávu či přístup, aby došlo k výraznému zlepšení plodnosti jak u mužů, tak u žen.

Mnoho odborných i alternativních studií dokazuje, že některé bylinky mohou mít příznivý účinek na zvýšení plodnosti párů a některé bylinky jsou již po staletí velice úspěšně užívány. Tyto bylinky by mohly být v závislosti na povaze problému a za předpokladu správného užívání tím správným řešením pro mnoho neplodných párů.

Jaký je účinek bylinek na plodnost?

  • poskytují živiny pro dělohu
  • regulují hladinu hormonů
  • zlepšují pravidelnost menstruačního cyklu a ovulace
  • zlepšují kvalitu pohlavních buněk, obzvlášť pak spermií
  • zvyšují sexuální touhu a libido

Bylinky musí být obecně užívány delší dobu, než se dostaví jejich účinky. Výsledky jsou znatelnější, pokud užíváte kombinaci bylinných čajů, tinktur a výživových doplňků stravy.


Posílení pánevního dna a stěn dělohy má prokazatelný vliv na plodnost ženy. Prohlédněte si ukázky cvičení Ludmily Mojžíšové v našem článku.


Složení

Fertilcare vitamíny pro ženy s kyselinou listovou 30 tablet

Vápník 200 mg, Hořčík 150 mg, L-arginin 100 mg, Vitamin C 80 mg, L-taurin 50 mg, Niacin (vitamin B3) 20 mg, Železo 17 mg, Zinek 15 mg, Vitamin E 12 mg, Vitamin B6 10 mg, Kyselina pantothenová 6 mg, Thiamin (vitamin B1) 5 mg, Riboflavin (vitamin B2) 2 mg, Beta-karoten (vitamin A) 2 mg, Měď 1 mg, Kyselina listová 400 µg, Biotin 150 µg, Jód 140 µg, Vitamin K 70 µg, Selen 50 µg, Vitamin D3 10 µg, Vitamin B12 6 µg

ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E 90 kapslí

koncentrát drmku obecného (Vitex agnus castus) v poměru 10:1, vitamín E

Balení a důležité informace
90 kapslí, 1 kapsle obsahuje 300 mg účinných látek (280 mg drmek obecný a 20 mg vitamínu E), celé balení je 27 g

Zaregistrováno na Ministerstvu zemědělství jako potravinový doplněk


Všechny zásilky posíláme v diskrétním neutrálním balení.


Tato tvrzení odpovídají Evropskému seznamu účinků byliny on hold 1924/2006.
Nařízení komise EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádět konkrétní účinky bylinných čajů a potravinových doplňků.
Bližší informace o účincích použitých bylin najdete v herbáři bylin.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Podpora ovulace – FertilCare, Drmek FORTE s vitamínem E”

Mohlo by se Vám líbit…

produkt
Posílení pánevního dna ženy
Sleva

Posílení pánevního dna ženy – DVD, Čaj Ludmily Mojžíšové, Drmek FORTE

Obsahuje 1x DVD s metodikou cviků, 3x Čaj ADIEL Ludmily Mojžíšové, 1x kapsle Drmek FORTE s vitamínem E. Výhodná…

749  1 005 
produkt

Conceive Plus lubrikační gel na podporu početí 30 ml

Už jste slyšeli o gelu Conceive Plus, který pomáhá partnerům po celém světě k početí vysněného potomka? Tento lubrikační…

199 
produkt
Maca kapsle 100% PURE
Sleva

ADIEL Maca 100% PURE 90 kapslí

Přinášíme vám 100% přírodní a certifikovaný čistý extrakt z kořene maca, který podporuje plodnost mužů i žen. Maca horská vyrovnává hormonální…

199  349 

Doporučujeme

produkt
Babystart FertilTime ovulační test 5 ks
Doporučujeme

Babystart FertilTime ovulační test 5 ks

Zjistěte rychlým testem dobu své ovulace s přesností 99 %. Mějte vždy při ruce svůj jednorázový test v praktickém…

159 
produkt
Ovulační test FertilControl Light (DONNA) | Otěhotnět.cz
Doporučujeme

FertilControl Light ovulační test (DONNA)

Opakovatelný ovulační test FertilControl Light je určen pro každodenní zjištění ovulace ze slin. Přesnost ovulačního mikroskopu s až 70násobným…

549 
produkt
Maca negra FORTE 3x90 tablet
Sleva
Doporučujeme

ADIEL Trojbalení Maca negra FORTE 3×90 kapslí

Silný extrakt peruanské černé macy 4:1 ve trojbalení 3x90 kapslí. Maca negra Forte je účinný jako doplněk stravy podporující plodnost…

889  1 197 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš email