Sleva
Novinka
Podpora plodnosti a ovulace (Fertilcare + Drmek FORTE)
FertilCare vitamíny s kyselinou listovou
Drmek Forte
Drmek Forte

Podpora plodnosti a ovulace (Fertilcare + Drmek FORTE)

TOP sada navržena na přání našich zákaznic. Jedná se o výhodnou sadu, která se zaměřuje na podstatu podpory plodnosti ženy a posílení ovulace. Vitamíny pro ženy Fertilcare v sadě mají vliv na kvalitní výživu celého těla se zaměřením na výživu pohlavních buněk ženy (vajíček). Sada obsahuje také Drmek FORTE s vitamínem E, který působí na produkci ženských hormonů progesteronu,LH hormonu a prolaktinu, které řídí ovulaci a jsou klíčovými faktory pro otěhotnění. Drmek tak působí na hladiny pohlavních hormonů a tím je podpořen proces ovulace. Kombinace těchto produktů vám může pomoci na cestě za vysněným miminkem.


Dostupnost: Skladem
Původní cena:698 
Sleva: 21 %
Vaše cena: 549 

Proč právě sada Podpora plodnosti a ovulace?

Tato sada obsahuje:

  1. Fertilcare vitamíny pro ženy s kyselinou listovou 30 tbl.

  2. ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E 90 kapslí

Tato sada byla navržena na základě nejčastějších dotazů a přání našich zákaznic. Jedná se o výhodnou sadu, která se zaměřuje na podstatu podpory plodnosti ženy a posílení ovulace. Produkty v sadě mají vliv na kvalitní výživu celého těla se zaměřením na výživu pohlavních buněk ženy (vajíček) a zároveň díky síle Drmku FORTE působí na hladiny pohlavních hormonů a tím je podpořen proces ovulace.

Naše zákaznice nás často prosí o radu, co by měly užívat, když se jim nedaří otěhotnět?

Nejčastější příčinou neplodnosti jsou nesprávné hladiny pohlavních hormonů. Jsou to právě hormony, co zásadně ovlivňují chování těla během menstruačního a ovulačního cyklu. Při snaze o početí jsou klíčovými hormony právě hormony, které se účastní ovulace (FSH hormon, LH hormon, estrogen, progesteron). V okamžiku kdy dojde k uvolnění vajíčka tzn. k ovulaci, je vaše šance na početí nejvyšší (vajíčko žije cca 12-24 hodin). Drmek FORTE dokáže stimulovat syntézu luteinizačního hormonu LH a progesteronu a tím tak umocnit celou ovulaci. Drmek FORTE je extra silní koncentrát z rosliny drmku, který je v koncentraci 10:1 považován za nejsilnější drmek na trhu. Tato forma bylinného přípravku je silnější než běžné tinktury či bylinné čaje.

Když u vás probíhá ovulace, pak je důležité mít kvalitně vyživené a dostatečně životaschopné vajíčko. K tomu můžete využít právě vitamíny Fertilcare s kyselinou listovou, které byly vyvinuty speciálně pro ženy, které se snaží otěhotnět. Obsahují důležité živiny, které podporují ženskou plodnost, pomáhají připravit vaše tělo na plánované těhotenství a během těhotenství pak přispívají k normálnímu buněčnému dělení a vývoji neurální trubice dítěte.

Lze tedy říci, že pokud máte dobře vyživené tělo, kvalitní pohlavní buňky a během ovulace máte dělohu připravenou na uhnízdění oplozeného vajíčka, na cestě k početí vám nic nebrání.

Náš TIP
Pokud máte slabé hodnoty estrogenu či FSH hormonu, doporučujeme užívat produkty pro zvýšení hladin těchto hormonů. Z naší nabídky můžete vyzkoušet produkty: ADIEL Mace 100% BIO prášek nebo kapsle, Energy Gynex nebo Hemann Femigard.

Jak užívat produkty sady Podpora plodnosti a ovulace?

  • Ráno před jídlem užívejte 1 – 2 kapsle Drmku FORTE, zapijte dostatečným množstvím vody.
  • Užívejte 1 tabletu Fertilcare denně po jídle a zapijte dostatečným množstvím tekutin.
  • Tyto doplňky stravy doporučujeme užívat minimálně 3 měsíce.

Nezapomeňte si hlídat svou ovulaci. K teoretickému zjištění ovulace vám postačí naše ovulační kalkulačka. Prakticky svůj stav můžete zjistit pomocí ovulačních testů.

Až si ověříte, kdy nastává ovulace, zvyšte šance na početí za využití lubrikačního gelu na podporu početí Conceive Plus. Ten je vyroben patentovanou metodou tak, aby vytvářel specifické pH prostředí pro optimální podmínky nutné k přežívání a migraci spermií. Spermie ve spojení s Conceive Plus prokazují významně zlepšenou životaschopnost ve srovnání se spermiemi pohybujícími se v prostředí ostatních lubrikačních gelů i v prostředí bez použití lubrikačních gelů.


Proč užívat bylinky při problémech s neplodností?

Důvodů, příčin a problémů s neplodností je mnoho, takže i určitý způsob léčby může na někoho fungovat a na jiného nikoli. Z pohledu lékaře je vždy snadné napsat nějaký hormonální lék na léčbu plodnosti, bez toho aniž by se zabýval jinými, šetrnějšími, možnostmi. Někdy při tom vážně stačí změnit styl života, životosprávu či přístup, aby došlo k výraznému zlepšení plodnosti jak u mužů, tak u žen.

Mnoho odborných i alternativních studií dokazuje, že některé bylinky mohou mít příznivý účinek na zvýšení plodnosti párů a některé bylinky jsou již po staletí velice úspěšně užívány. Tyto bylinky by mohly být v závislosti na povaze problému a za předpokladu správného užívání tím správným řešením pro mnoho neplodných párů.

Jaký je účinek bylinek na plodnost?

  • poskytují živiny pro dělohu
  • regulují hladinu hormonů
  • zlepšují pravidelnost menstruačního cyklu a ovulace
  • zlepšují kvalitu pohlavních buněk, obzvlášť pak spermií
  • zvyšují sexuální touhu a libido

Bylinky musí být obecně užívány delší dobu, než se dostaví jejich účinky. Výsledky jsou znatelnější, pokud užíváte kombinaci bylinných čajů, tinktur a výživových doplňků stravy.


Posílení pánevního dna a stěn dělohy má prokazatelný vliv na plodnost ženy. Prohlédněte si ukázky cvičení Ludmily Mojžíšové v našem článku.


Složení

Fertilcare vitamíny pro ženy s kyselinou listovou 30 tablet

Vápník 200 mg, Hořčík 150 mg, L-arginin 100 mg, Vitamin C 80 mg, L-taurin 50 mg, Niacin (vitamin B3) 20 mg, Železo 17 mg, Zinek 15 mg, Vitamin E 12 mg, Vitamin B6 10 mg, Kyselina pantothenová 6 mg, Thiamin (vitamin B1) 5 mg, Riboflavin (vitamin B2) 2 mg, Beta-karoten (vitamin A) 2 mg, Měď 1 mg, Kyselina listová 400 µg, Biotin 150 µg, Jód 140 µg, Vitamin K 70 µg, Selen 50 µg, Vitamin D3 10 µg, Vitamin B12 6 µg

ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E 90 kapslí

koncentrát drmku obecného (Vitex agnus castus) v poměru 10:1, vitamín E

Balení a důležité informace
90 kapslí, 1 kapsle obsahuje 300 mg účinných látek (280 mg drmek obecný a 20 mg vitamínu E), celé balení je 27 g

Zaregistrováno na Ministerstvu zemědělství jako potravinový doplněk


Všechny zásilky posíláme v diskrétním neutrálním balení.


Tato tvrzení odpovídají Evropskému seznamu účinků byliny on hold 1924/2006.
Nařízení komise EU č. 432/2012 nám neumožňuje uvádět konkrétní účinky bylinných čajů a potravinových doplňků.
Bližší informace o účincích použitých bylin najdete v herbáři bylin.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Podpora plodnosti a ovulace (Fertilcare + Drmek FORTE)”

Mohlo by se Vám líbit…

produkt

Conceive Plus lubrikační gel na podporu početí 30 ml

Už jste slyšeli o gelu Conceive Plus, který pomáhá partnerům po celém světě k početí vysněného potomka? Tento lubrikační…

199 
produkt
Maca kapsle 100% PURE
Sleva
Doporučujeme

ADIEL Maca 100% PURE 90 kapslí

Přinášíme vám 100% přírodní a certifikovaný čistý extrakt z kořene maca, který podporuje plodnost mužů i žen. Maca horská vyrovnává hormonální…

249  349 
produkt
Posílení pánevního dna
Sleva

Posílení pánevního dna a podpora plodnosti (DVD + Čaj Mojžíšové + Drmek)

Výhodná sada sestavená pro podporu plodnosti a k posílení pánevního dna. DVD obsahuje soubor cviků známé fyzioterapeutky Ludmily Mojžíšové,…

749  805 

Doporučujeme

produkt
Maca v prášku
Sleva
Doporučujeme

ADIEL Maca 100% PURE prášek 400 g

Přinášíme vám 100% přírodní a certifikovaný extrakt z kořene maca, který pomáhá ženám i mužům ve snaze o miminko.…

499  599 
produkt
Maca kapsle 100% PURE
Sleva
Doporučujeme

ADIEL Maca 100% PURE 90 kapslí

Přinášíme vám 100% přírodní a certifikovaný čistý extrakt z kořene maca, který podporuje plodnost mužů i žen. Maca horská vyrovnává hormonální…

249  349 
produkt
ADIEL Dvojbalení Maca 100% PURE 2 x 90 kapslí
Sleva
Doporučujeme

ADIEL Dvojbalení Maca 100% PURE 2×90 kapslí

Nakupujte nyní cenově výhodné dvojbalení macy horské. Vyrábíme pro vás 100% přírodní a certifikovaný extrakt z kořene maca v…

489  698 
banner
banner

Akce, slevy a novinky přednostně na váš email