hodnocení produktu

Raiing iFertracker chytrý bazální monitor

Chcete vědět přesně, kdy přichází Vaše plodné dny? Chytrý bazální teploměr iFertracker Vám pomůže snadněji otěhotnět. Bazální teplotu měří přes noc a vyhodnocuje ji automaticky, včetně upozornění na ovulaci. Naměřené údaje jsou posílány automaticky do vašeho tabletu nebo telefonu, kde jsou zpracovány a následně použity k vyhodnocení cyklu. Informace o blížící se ovulaci nebo menstruaci máte kdykoliv a ihned po ruce.


Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 2 599 

iFertracker je bazální teploměr, díky kterému se Vám podaří lépe otěhotnět. Oproti jiným bazálním teploměrům má tu úžasnou vlastnost, že měří Vaši opravdovou bazální teplotu přes noc. Automaticky poté posílá data do Vašeho telefonu či tabletu, kde vyhodnotí Váš ovulační cyklus. Informaci o dané fázi ovulačního cyklu tedy máte stále po ruce Vy a případně i Váš partner. Balení obsahuje 30 náplasti na dobu 1 měsíce.

Využijte výhodnou sadu iFertrackeru spolu s náhradními náplastmi, díky kterým teploměr drží na Vašem těle, zatímco vy spíte. Hlídat si plodné dny můžete tak bezstarostně po dobu 3 měsíců.

Jak Vám iFertracker bazální monitor pomůže k otěhotnění?

Pokud plánujete miminko, měla byste vědět, kdy přichází Vaše plodné dny. Pokud nechcete zbytečně investovat několikrát každý cyklus do ovulačních testů z moči, pořiďte si vysoce moderní chytrý bazální teploměr iFertracker. Oproti ostatním bazálním teploměrům má nedocenitelnou výhodu v tom, že nemusíte vstávat vždy ve stejnou hodinu, abyste si hned po ránu teplotu změřila. Večer si iFertracker s pomocí biokompatibilní náplasti nalepíte do podpaží a on Vám již sám během noci sám naměří a zaznamená tu nejbazálnější a proto nejvíce vypovídající teplotu. Ráno si přístroj zase odlepíte a jednoduše jen přiložíte k Vašemu mobilnímu telefonu či tabletu. Výsledky se uchovají k analýze, díky které budete vždy vědět, v jaké fázi cyklu se zrovna nacházíte.

 • omezení nákladů na koupi ovulačních testů z moči
 • pohodlné a jednoduché použití, iFertracker se zapíná i vypíná sám tělesnou teplotou
 • nejpřesnější výsledky díky celonočnímu měření
 • okamžité spárování s Vaším přístrojem pomocí Bluetooth
 • výsledky vždy ihned po ruce
 • moderní designiFertracker vlastnosti_v02

Proč právě bazální monitor iFertracker?

 • sleduje změny bazální teploty
 • automaticky měří během spánku
 • automaticky vytváří grafy
 • přesnost 0,05°C
 • předpovídá a připomíná ovulaci (plodné dny)
 • předpovídá a připomíná menstruaci
 • analýza šance na otěhotnění
 • analýza kvality spánku
 • cloudové úložiště

Výhody bazálního teploměru, který v podstatě pracuje za Vás jsou nesporné. S výčtem však stále nekončíme. Možná si říkáte, k čemu Vám teploměr bude, až otěhotníte. V tuto chvíli na stejné bázi můžete bazální teploměr používat jako přirozenou antikoncepci – zcela bez hormonů, bez zásahů do přirozeného fungování těla.

Není přenos Bluetooth pro mé tělo nebezpečný?

Absolutně ne. iFetracker má Bluetooth po dobu měření vypnutý, nemusíte se tedy bát, že by v noci ve styku s kůží jakkoliv negativně ovlivňoval Váš organismus. Je to opravdu chytrý přístroj, se kterým se rychle spřátelíte.

Náš TIP
Plánujete-li miminko, používejte během plodných dní lubrikační gel na podporu početí. Upravuje vnitřní prostředí ženy tak aby bylo přátelštější a prostupnější pro vnikající spermie. Tento přípravek pomohl už mnoha párům po celém světě. Pokud se Vám zdá, že k uvolňování vajíčka nedochází, zkuste podpořit svůj hormonální systém extraktem z drmku, s ovulací Vám zajisté pomůže.
Jak to vše dopadlo si nakonec otestujte pomocí hCG těhotenského krevního testu, který je schopen Vám výsledek poskytnout již 8 dní po početí.

Návod k použití

 • Předtím, než jdete spát, si nalepte s použitím náplasti iFertracker do podpaží.
 • Po probuzení si ho odlepte a proveďte synchronizaci přes Bluetooth s Vaším smartphonem či tabletem. Tím je měření bazální teploty dokončeno.

POSTUP


Jak číst výsledky?

Mobilní aplikace Vám na základě naměřené bazální teploty postupně znázorní Váš měsíční cyklus s jeho periodami.

Kdy přichází plodné dny? a ovulaci se můžete nechat předem upozornit. Nezmeškáte tak okamžik, kdy můžete nejsnáze otěhotnět.

 • Rozpoznání těhotenství za 7-8 dní.
 • Rozpoznání anovulačních cyklů.
 • Rozpoznání zvýšeného rizika samovolného potratu (při používání i v prvních 3-4 měsících těhotenství).

Díky podrobné analýze měsíčního cyklu je možné odhalit případné hormonální poruchy.

iFertracker


Často se nás ptáte:

Jak si poradí iFertracker s nepravidelným cyklem?

iFertracker je vhodný i pro ženy s nepravidelným cyklem. V tomto případě je ale třeba počítat s tím, že cca 3 měsíce bude zapotřebí pro to, aby iFertracker poznal charakteristiku cyklu uživatelky a zpřesnil tak svoje predikce. iFertracker naměřená data neustále analyzuje a na tomto základě vytváří předpověď – pokud je cyklus nepravidelný, je potřeba větší počet záznamů pro dosažení přesné predikce – používáním se tak iFertracker učí znát cyklus uživatelky.Zajímá vás, jak dále zvýšit své šance na otěhotnění? Přečtěte si článek o cvičení podle Ludmily Mojžíšové, které pomáhá odstraňovat fyzické překážky otěhotnění v našem těle.


Všechny zásilky posíláme v diskrétním neutrálním balení.

Recenze

 1. |

  Přesný, pohodlný a opravdu užitečný. To je pro mě iFertracker.
  Používala jsem ho pouhé dva měsíce, poté to již nebylo třeba, svůj účel splnil 🙂

  Již před několika lety jsem četla o přístrojích, které jsou schopny dle bazální teploty sledovat plodné a neplodné dny. V tu dobu jsem chtěla mít přehled hlavně o dnech neplodných, byly ale velmi drahé, proto jsem o nich neuvažovala.

  To se ale změnilo, když jsem se dozvěděla o iFertrackeru. Objevili jsme ho shodou okolností v době, kdy jsme začali uvažovat o miminku. iFertracker pro nás byl finančně přijatelný, tak jsme se pro něj rozhodli. Měla jsem obavy, že mi bude v noci na těle nepříjemný a budu si na něj muset zvyknout. Opak je ale pravdou. Již první noc jsem o něm nevěděla, zatímco průběžně měřil moji teplotu.
  Byl březen 2015. Přesně jsem věděla, kdy proběhla ovulace. Měla jsem radost, že mé tělo funguje tak, jak má. V dubnu mě iFertracker také spolehlivě ukázal datum ovulace (ještě poznamenám, že není nutné mít pravidelné cykly, moje byly pravidelně nepravidelné).

  A 1.5. už to bylo jasné, budeme mít miminko 🙂

 2. |

  Už dva roky se snažíme s partnerem o miminko, ale marně. Možná je to psychické, možná jen pořádně neznám své tělo. S tím mi nyní ale pomáhá iFertracker.
  Není jednoduché nemyslet na miminko ve chvíli, kdy po vás doktoři chtějí měření bazální teploty, zapisování všech mimořádných událostí během dne a pravidelnému pozorování sama sebe. Ne, tímto způsobem se člověk opravdu neuvolní a nenechá věcem alespoň z části volný průběh. Již dříve jsem slyšela o přístrojích, které jsou schopny zapisovat údaje o bazální teplotě, i tak ale musíte vstát každý den ve stejnou hodinu, vzít teploměr do ruky a o ceně se ani nebavím.
  iFertracker je v tomto jedinečný. Umožňuje mi vypnout, nestarat se a být uvolněná. Každý večer si ho pouze přilepím do podpaží a jdu spát. Celou noc o něm nevím, ale on vše pečlivě zapisuje..
  Díky jednoduchému ovládání přes telefon, který má v dnešní době každý stále u sebe pro mě není problém zapsat do aplikace i mimořádné symptomy, které se ukládají společně s teplotami. Jak se chová a reaguje moje tělo mi říká graf, který je možné vyexportovat a zaslat jako přílohu emailem. Pan doktor, který nám pomáhá situaci řešit, je nadšený z provedení a chválí nás za pečlivost.
  To ale ne já, to iFertracker 🙂

 3. |

  Doporučuji iFertracker, je to pohodlný a spolehlivý způsob měření teploty, jen škoda že aplikace neposuzuje i další symptomy (hlen, čípek, apod), nebo že není možnost propojit s jinou aplikací.

Přidat recenzi

Videa

Mohlo by se Vám líbit…

produkt
Náplasti iFertracker

Raiing iFertracker náhradní náplasti 60 ks

Používáte pro zjišťování plodných dní bazální monitor iFertracker? Pro jeho opakované používání potřebujete i náhradní náplasti, který teploměr drží na…

399 
produkt
Plodné dny SeeNow a podpora otěhotnění - ADIEL SeeNow ovulační testy LH, gel Conceive Plus
Sleva

Plodné dny SeeNow a podpora otěhotnění – ADIEL SeeNow ovulační testy LH, gel Conceive Plus

Obsahuje 5x ADIEL SeeNow ovulační testy LH gel Conceive Plus 75 ml na podporu otěhotnění. Pomocí ovulačního testu SeeNow z moči zjistíte,…

479  509 
produkt
Adiel Maca 100% PURE prášek 400 g + 90 kapslí
Sleva

Adiel Maca 100% PURE prášek 400 g + 90 kapslí

Cenově výhodné balení. Přinášíme vám 100% přírodní a certifikovaný extrakt z kořene maca v prášku i kapslích za výhodnou…

759  948 

Doporučujeme

produkt
Fertilman Plus vitamíny pro muže s L-karnitinem tbl. 120
Doporučujeme

Fertilman Plus vitamíny pro muže s L-karnitinem tbl. 120

Doplněk stravy FertilMan Plus je určený těm z vás, kteří toužíte po zvýšení kvality spermií a po zlepšení plodnosti…

1 199 
produkt
https://www.otehotnet.cz/e-shop/podpora-plodnosti-muze/adiel-kotvicnik-zemni-tribulus-terrestris-90-kapsli/
Doporučujeme

ADIEL Kotvičník zemní Tribulus terrestris 90 kapslí

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) působí na hormonální aktivitu a pohlavní orgány. To lze vysvětlit tak, že by mělo dojít ke…

299 
produkt
ADIEL Trojbalení Kotvičník zemní FORTE s vitamínem E 3x90 kapslí
Sleva
Doporučujeme

ADIEL Trojbalení Kotvičník zemní FORTE s vitamínem E 3×90 kapslí

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) s vitamínem E ve výhodném trojbalení. Kupte si vysoce účinný koncentrát z byliny v poměru…

849  1 047 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš email