Probíhají vánoční slevy na adiel produkty. Vše najdete v akcích a slevách.

Energy Artrin - terapeutický regenerační krém, 50ml

Kód: NC-30548
Sleva
Neohodnoceno
Značka: Energy
399 Kč –15 %
Energy Artrin - terapeutický regenerační krém, 50ml
399 Kč –15 % 339 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
4.12.2023

Energy Artrin je regenerační krém s vyváženým bylinným komplexem, olejů a vysokým obsahem termální vody z vřídla Podhájska. Tento krém je lehce roztíratelný a snadno smývatelný vodou. (EXP:5/24)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energy Artrin - terapeutický regenerační krém 

*Extractum Herbarum

Bioinformační a regenerační krém Artrin obsahuje kombinaci bylinných extraktů, olejů a termální třetihorní vody. 

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící frekvence podkorových center mozku regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a k vyvolání zpětného regeneračního procesu. Voda z třetihorního moře stará miliony let má velký energetický potenciál a unikátní složení. Vyznačuje se vysokým obsahem kyseliny borité, křemičité, chloridů, síranů, fluoridů, uhličitanů, jódu, brómu, draslíku, vápníku, hořčíku, lithia, železa, stopových množství mědi, chrómu, zinku, titanu a dalších prvků a minerálů. Má stálejší a hlubší regenerační efekt než voda z Mrtvého moře. Komplex výtažků z rašeliny, rostlinné látky, bioinformace a vitamin E regenerační efekt několikanásobně umocňují. 

K regeneračnímu krému Artrin doporučujeme užívat bylinný koncentrát Renol. V naší nabídce naleznete i mnoho dalších produktů značky Energy, zejména regenerační tělové krémy a bylinné koncentráty.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin.


Jak vám regenerační krém Artrin může pomoci?

* povolené účinky dle platné legislativy

 • Správné trávení - Puškvorec, Akát, Vavřín, Pískavice
 • Normalizace trávení, jater a žlučníku - Lnice květel, Komonice lékařská
 • Vylučování vody a kyseliny močové z těla - Turan kanadský
 • Normální stav kloubů a svalů - Tužebník, Pískavice 
 • Antioxidant - Arnika horská, Vavřín
 • Imunitní systém - Lékořice lisá, Pískavice
 • Kojení - Kopr vonný
 • Menopauzální komfort - Lékořice lisá
 • Normální funkce prostaty a močových cest - Zlatobýl
 • Normální činnost kardiovaskulární soustavy - Jírovec maďal
 • Hladina lipidů v krvi, metabolismus lipidů, normální funkce žaludku, pH rovnováha, normální hladina glukózy v krvi, poporodní péče, vylučování a menstruace, celkový stav organismu - Pískavice

Způsob použití krému Artrin

 • Artrin je lehce roztíratelný a smývatelný vodou.
 • Natíráme jej lokálně na problematická místa v tenké vrstvě 1–3x denně.
 • Krém lze aplikovat nad místa uložení jednotlivých orgánů, na reflexní zóny či akupunkturní body, a to jak při akutních obtížích, tak u chronických onemocnění či pocitů diskomfortu.
 • Osvědčuje se buď masáž, nebo jen nanášení krému na příslušné body.

*Doporučujeme v kombinaci s přípravkem Renol firmy Energy.

aplikace_artrinu


Složení

Kostival lékařský, puškvorec obecný, turan kanadský, trnovník akát, tužebník jilmový, arnika horská, kopr vonný, jírovec maďal, lnice květel, lékořice lysá, celík zlatobýl, vavřín vznešený, pískavice řecké seno, komonice lékařská, zázvor lékařský, lichořeřišnice větší.Krém dále obsahuje rostlinné oleje (lněný, ricinový a podzemnicový), éterické silice (např. rozmarýnovou, eukalyptovou, kafrovou), minerální vodu z vřídla Podhájska, humát draselný, lecitin, lipozomy, kombinaci extraktů z myrhy, kadidlovníku a dracény, bioinformace rostlin a nerostů (křišťálu, fluoritu, malachitu, stříbra, sfaleritu, antimonitu, kalcitu a dalších).

Důležité informace

Skladování: Výrobek je nutno skladovat v suchu, uchovávat mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C a chránit před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: Nepoužívejte produkty v případě přecitlivělosti na jakoukoli složku. Krém obsahuje bylinné výtažky, doporučujeme nejprve krém vyzkoušet v malém množství na ruce. Vyhněte styku krému s očima a rty.

Minimální trvanlivost: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měsíc/rok).

Objem : 50 ml 

Výrobce: Energy Group, www.energy.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové regenerační krémy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.067 kg