Probíhají vánoční slevy na adiel produkty. Vše najdete v akcích a slevách.

Energy Cytosan, 90 kapslí

Kód: NC-30680
4 hodnocení
Značka: Energy
999 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Energy Cytosan je bioinformační regenerační přípravek obsahující humáty, které jsou směsí huminových a fulvových kyselin. Humáty vznikly postupným rozkladem organické třetihorní hmoty v místech ložisek hnědého uhlí a rašeliny.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energy Cytosan - doplněk stravy

*Acidum humic 

Cytosan je bioinformační regenerační přípravek s obsahem unikátní kombinaci lignohumátu draselného, silymarinu a kyseliny jantarové.

Co je lignohumát?

Lignohumát draselný je směs huminových a fulvových kyselin a jejich draselných solí. Humáty vznikají postupným rozkladem organické třetihorní hmoty za přístupu kyslíku v místech vzniku hnědého uhlí a rašeliny. Jedná se o bioaktivní látky s chemickou reaktivitou a výjimečnými účinky.

Co jsou Bioinformace?

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící frekvence podkorových center mozku regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a k vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Víte, že cytosan může využít i jako pleťovou masku? Pořiďte si k Cytosanu koncentrovaný koloidní roztok Fytomineral a vytvořte si tak pleťovou masku.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. Bližší informace o účincích použitých bylin najdete v herbáři bylin.


Způsob užívání kapslí Cytosan

  • Pro dospělé a děti od 12 let: 1 kapsle denně, maximálně 3 kapsle denně. Pro děti od 6 do 12 let: 1 kapsle denně, maximálně 2 kapsle denně. Pro děti od 3 do 6 let: ½ kapsle za den.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Po 3–4 týdnech užívání je nutná 1 týden pauza.
  • Je nutné zvýšit příjem tekutin a neužívat přípravek trvale.

Další možnosti použití Cytostanu

Intenzivní pleťová maska
  • Rozpusťte obsah kapsle v malém množství vody nebo přípravku Fytominerál a získáte intenzivní regenerační pleťovou masku, kterou nanesete na obličej a dekolt.
  • Po úplném oschnutí masku smyjte.

*Účinky masky můžete modifikovat tím, že přidáte malé množství některého z bioinformačních krémů ENERGY.


Složení

Hmotnost jedné kapsle: 590 mg

Složení v 1 kapsli: Lignohumát draselný (448 mg), želatina, silymarin (50 mg), kyselina jantarová (2 mg)


Důležité informace a upozornění

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Vzhledem k detoxikačnímu působení může dojít ke zvýšené frekvenci vyprazdňování nebo tmavšímu zbarvení stolice. Tento původní jev není na závadu, jelikož se jedná o proces odstraňování toxických látek z těla. Neužívejte přípravek v případě citlivosti na složky obsažené v Cytosanu.

Těhotenství a Cytostan: Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. 

Minimální trvanlivost: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měsíc/rok).

Skladování: Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

EAN – 8594069933062

Výrobce: Energy Group, a. s., www.energy.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.085 kg
Položka byla vyprodána…