Energy Fytomineral - koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů 100ml

Kód: NC-30617
2 hodnocení
Značka: Energy
599 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023

Fytomineral je koncentrovaný koloidní roztok který obsahuje více než 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě, jejichž vstřebatelnost je až 98 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energy Fytominerál - Doplněk stravy - kapky

Fytomineral je koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů obohacený o bioinformace. Fytomineral obsahuje více než 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě, jejichž vstřebatelnost je až 98 %.

Minerály v koloidní formě jsou získávány originálním procesem, z pozůstatků deštného pralesa, jenž rostl na zemi před 100 miliony let. Prvky získávané z pravěkých rostlinných ložisek v Utahu ve Spojených státech. Vznikaly po tisíce let rozkladem rozmanitých přírodních materiálů (rostlin, solí a vzácných zemin - jílů) a přeměnou neorganických minerálních sloučenin na suspendované organické, svou strukturou příbuzné tělním tekutinám. Jsou čistě přírodní, organismem optimálně využitelné a působí rychle a efektivě. Minerální látky tvoří přibližně 4 % celkové tělesné hmotnosti člověka. Ačkoliv minerály, stopové prvky i vitaminy nejsou nositeli energie, tak jsou zcela nezbytnou složkou naší stravy.

Víte, že Fytomineral můžete využít i jako pleťovou masku? Pořiďte si z produktů Energy ještě doplněk stravy Cytosan a vytvořte si tak směs na intenzivní pleťovou masku. V naší nabídce naleznete také mnoho dalších produktů značky Energy, zejména tělové regenerační krémy. 

*U přírodních zdrojů nelze přesně garantovat a tudíž uvádět přesný obsah jednotlivých prvků.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. Bližší informace o účincích použitých bylin najdete v herbáři bylin.

Způsob užívání roztoku Fytomineral:

  • Děti od 3 do 12 let: 15 kapek 1x za den. Dospělí: 30 kapek 1x za den (30 kapek = 2,3 ml).
  • Denní dávku koloidního roztoku minerálů zamíchejte ve sklenici vody a vypijte pokud možno po jídle.
  • Před použitím protřepejte.
  • Po třech týdnech užívání doporučujeme vždy 1 týden pauzu.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Složení

Minerální voda (koloidní roztok minerálů).

Důležité informace

Skladování: Výrobek je nutno skladovat v suchu, uchovávat mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C a chránit před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Případný sediment není na závadu. Neužívejte přípravek Fytominerál v případě přecitlivělosti na složky obsažené v produktu. 

Minimální trvanlivost: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měsíc/rok).

Objem : 100 ml 

Výrobce: Energy Group, www.energy.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné koncentráty
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.221 kg