Energy ORGANIC CHLORELLA, 200 kapslí

Kód: NC-30685
1 hodnocení
Značka: Energy
539 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023

Organic Chlorella vypěstována na tichomořském ostrově Tchaj-wan. Chlorella pyrenoidosa je antioxidantem, napomáhá normální funkci střevního traktu, mikrobiální rovnováze, normální činnosti jater, srdce a cév.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energy Organic Chlorella - Doplněk stravy

*Chlorella pyrenoidosa

Chlorella pyrenoidosa je antioxidantem, napomáhá normální funkci střevního traktu, mikrobiální rovnováze, normální činnosti jater, srdce a cév. 

Tichomořský ostrov Tchaj-wan je jedinou lokalitou na světě, která nabízí tu nejkvalitnější chlorelu. V naprosto unikátním prostředí, napájena přírodní pramenitou vodou, vyniká svou čistotou a účinností. Růst řasy zde umožňuje slunce, nejlepší zdroj energie, který pohání fotosyntetickou reakci. Nejdůležitější roli hraje jeho intenzita, proto je ideálním prostředím rovníková oblast, kde sluneční paprsky dosahují optimálních hodnot a chlorela může v klidu sílit.

Vyzkoušejte také tělové regenerační krémy od značky Energy. V naší nabídce naleznete i mimo jiné bylinné koncetráty od Energy nebo balíčky na míru.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. Bližší informace o účincích použitých bylin najdete v herbáři bylin.


Způsob užívání kapslí Chlorella

  • 2 tablety 1–3x denně.
  • Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Složení

Složení 1 tablety: Chlorela (Chlorella pyrenoidosa) – 100 %

Hmotnost jedné tablety: 500mg

Obsah balení: 200 tablet


Důležité informace a upozornění

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let! Výrobek není určen osobám přecitlivělým na chlorofyl. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění: Neužívejte produkt Organic Chlorella v případě přecitlivělosti na jakoukoli složku. 

Těhotenství a Chlorella: Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem.

Minimální trvanlivost: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měsíc/rok).

Skladování: Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Energy Group, a. s., www.energy.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.101 kg