Energy Vitaflorin - přírodní multivitaminový přípravek 90 kapslí

Kód: NC-30650
1 hodnocení
Značka: Energy
549 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023

Energy Vitaflorin je bioinformační přípravek obsahující rakytník, granátové jablko, klanoprašku, včelí mateří kašičku a aloe vera. Jedná se o optimálně vyvážené složení účinných látek z čistě přírodních zdrojů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energy Vitaflorin - doplněk stravy

Bioinformační doplněk stravy Vitaflorin obsahuje extrakty z rostlin a plodů bohatých na přítomnost přírodních vitaminů, minerálů a biologicky aktivních látek, které jsou čistě přírodní a plnohodnotné oproti uměle vyráběným vitaminům.

Vyzkoušejte i další výrobky značky Energy. V naší nabídce naleznete tělové regenerační krémy a bylinné koncentráty značky Energy.

Co jsou Bioinformace?

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící frekvence podkorových center mozku regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a k vyvolání zpětného regeneračního procesu.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. Bližší informace o účincích použitých bylin najdete v herbáři bylin.


Jak vám doplněk stravy Vitaflorin může pomoci?

* povolené účinky dle platné legislativy

Rakytník řešetlákový - energie - tonus - únava.

Aloe Vera -  antioxidant, čištění a detoxikace, přirozená obranyschopnost.


Způsob užívání Vitaflorin

  • 1 kapsle 1–3x denně.
  • Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza.
  • Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

* Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané léky zaměňovat, ani nemá schválené účinky.


Složení

Obsah: 90 kapslí

Hmotnost jedné kapsle: 460 mg

Složení v 1 kapsli: extrakt z plodu rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) 200 mg, želatinová kapsle, inulin, extrakt z plodu granátovníku obecného (Punica granatum) 50 mg, sušená včelí mateří kašička 30 mg, extrakt z plodu klanoprašky čínské (Schisandra chinensis) 20 mg, extrakt z plodu kdoulovce čínského (Chaenomeles cathayensis) 20 mg, extrakt z aloe vera (200:1) 6 mg.


Důležité informace a upozornění

Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Výrobek není určen osobám přecitlivělým na včelí produkty. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Skladování: Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: Neužívejte produkty v případě přecitlivělosti na jakoukoli složku. 

Minimální trvanlivost: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu / blistru vyznačeno MM/YY (měsíc/rok). 

EAN – 8594069933260

Výrobce: Energy Group, a. s., www.energy.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.075 kg