Energy Vitamarin 90 kapslí

Kód: NC-30645
1 hodnocení
Značka: Energy
349 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2023

Energy Vitamarin s obsahem unikátního rybího oleje z mořské ryby Engraulis japonicus, který obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny podporuje lepší prokrvování orgánů v těle a správnou činnost srdce a mozku. V období růstu a dospívání se zvyšuje potřeba vitamínů A a D obsažené v rybím oleji, proto se doporučuje užívání vhodných doplňků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energy Vitamarin - doplněk stravy

*Engraulis japonicus

Bioinformační přípravek se širokospektrálním účinkem Vitamarin obsahuje čistý rybí olej omega-3 nenasycené (esenciální) mastné kyseliny, z mořské ryby Engraulis japonicus. *Přidaný vitamin E se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem. Zároveň obsahuje Omega-3 mastné kyseliny.

Vyzkoušejte i další výrobky značky Energy. V naší nabídce naleznete tělové regenerační krémy a bylinné koncentráty značky Energy.

Co jsou Bioinformace?

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící frekvence podkorových center mozku regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a k vyvolání zpětného regeneračního procesu.

* Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané léky zaměňovat, ani nemá schválené účinky.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. Bližší informace o účincích použitých bylin najdete v herbáři bylin.


 Způsob užívání Energy Vitamarin

  • Užívejte 1 kapsli 1-3x denně.
  • Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza.
  • Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.
  • Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. 
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Složení

Hmotnost jedné kapsle: 682 mg

Složení v 1 kapsli: olej z mořské ryby Engraulis japonicus (500 mg v jedné kapsli) [s obsahem kyseliny eikosapentaenové (EPA) – min. 38 %, tj. 190 mg a kyseliny dokosahexaenové (DHA) – min. 25 %, tj. 125 mg], želatinová kapsle, glycerol – zvlhčující látka, voda, vitamin E (2,5 mg v jedné kapsli tj. 20,8 % RHP*). *RHP referenční hodnota příjmu.

Důležité informace a upozornění

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Přípravek není určen osobám přecitlivělým na mořské produkty. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Neužívejte produkty v případě přecitlivělosti na jakoukoli složku. 

Těhotenství a Vitamarin: Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem.

Minimální trvanlivost: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měsíc/rok).

Skladování: Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

EAN – 8594069931136

Výrobce: Energy Group, a. s., www.energy.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.123 kg