V dnešní uspěchané době se problém s početím dotýká čím dál více párů. Když zatoužíte po rodině, vysadit antikoncepci už mnohdy nestačí. Pokud je totiž vaše tělo zanesené škodlivinami, může se čekání na děťátko značně prodloužit. Jarní detox je proto jedním ze způsobů, který vám podstatně zkrátí a také zjednoduší cestu za miminkem. 

Proč je jarní detox těla důležitý?

Spolu s jarem přichází ideální čas na očistu těla. Stejně, jako ve většině domácností bývá zvykem velký jarní úklid, bychom měli myslet i na sebe a podrobit důkladné očistě také svůj organismus. Vlivem chemicky ošetřovaných potravin, ovzduší, špatného životního stylu i každodenního stresu se do našeho těla dostává řada nebezpečných toxinů, které mohou být příčinou různých zdravotních obtíží.

Při detoxikační kúře je nutné dbát především na pitný režim. Díky zvýšenému příjmu tekutin bude pro vaše tělo odplavování toxinů mnohem snazší. Bylinné čaje jsou na základě přírodního složení jednoznačně nejlepší volbou. Jejich příznivé účinky na lidský organismus lze podpořit kapslemi ADIEL MACA 100% PURE, jež posilují imunitní systém a podporují plodnost žen i mužů.

 

Jarní detox celého organismu a získání potřebné energie vám usnadní RESTART – BYLINNÝ ČAJ S PŘÍRODNÍMI KAPSLEMI, který vás díky své unikátní receptuře ochrání před nepříznivými vnějšími vlivy a pomůže se snadnou očistou organismu.

Toxiny bývají příčinou marného snažení

Toxiny jsou látky rozpustné v tucích, s jejichž příjmem si ukládáme do těla i malé množství neprospěšných toxinů, což má neblahý vliv na naše zdraví. Pokud se s partnerem již několik měsíců pokoušíte o početí miminka a vaše snaha byla doposud neúspěšná, mohou být na vině právě toxické látky. Vaše tělo zkrátka není připravené na takovou zátěž, kterou těhotenství bezesporu představuje a přirozeně všechny vaše pokusy otěhotnět sabotuje. Právě proto je nutné věnovat svému tělu zvýšenou pozornost a dopřát mu očistu v podobě jarního detoxu, který mnohdy dokáže zázraky. Často stačí několik detoxikačních kúr a problém může být jednoduše vyřešen.

Naladit své tělo na těhotenství můžete za pomoci přírodní síly bylinek, například díky speciálně namíchané čajové směsi ADIEL ČAJ LUDMILY MOJŽÍŠOVÉ, která pozitivně působí na pohlavní orgány ženy i hormonální rovnováhu. Pro umocnění blahodárných účinků bylinných čajů se lze spolehnout na největší sílu jara, kterou jsou bezesporu tinktury z pupenů. Bylinná kúra SERAFIN ŽENSKÝ SMĚS Z PUPENŮ je skvělou alternativou při detoxikaci před plánovaným těhotenstvím.

Problém s početím může souviset mimo jiné i se špatným pH organismu. Bylinná směs SERAFIN ODKYSELENÍ ORGANISMU ČAJ obsahuje kombinaci bylin, které vrátí vašemu tělu rovnováhu a připraví jej na těhotenství.

Účinky jarního detoxu na tělo

Fungování lidského těla je složitý mechanismus, ve kterém je vše dokonale propojeno. Aby byl jarní detox vašemu tělu a zdraví prospěšný, je vhodné k němu přistupovat individuálně s ohledem na zdravotní stav. Důkladným pročištěním organismu a vyplavením škodlivých látek z ledvin, jater a močové soustavy navrátíte svému tělu energii, vitalitu a posílíte svou psychickou kondici. Odměnou vám pak bude zlepšení zdravotního stavu a také snazší cesta za vytouženým miminkem.

BIOMAGICK DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI

 

Existuje několik možností, jak svému tělu dopřát potřebnou péči a započít jeho očistu. Vždy je dobré spolehnout se zejména na sílu přírodních látek. Nejen pro ženy, ale také pro muže jsou vhodné bylinné čaje s detoxikačními účinky. Například SERAFIN JÁTRA BYLINNÝ ČAJ SYPANÝ podporuje správnou funkci jater, podporuje pravidelný menstruační cyklus a také působí jako prevence proti poruchám potence u mužů.

Další možností, jak dopřát svému tělu důkladný jarní detox, jsou BIOMAGICK DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI, které působí na reflexní body na chodidlech a absorbují do sebe toxiny zatímco vy spíte.

Jarní detox aneb chceme zdravé miminko

V dnešní době bohužel není samozřejmostí, že se děti rodí úplně zdravé. Naopak prudce stoupá počet dětí, které trpí alergiemi, ekzémy, astmatem a to již v raném věku. Rodiče a především matky mohou do velké míry ovlivnit, zda bude jejich děťátko zdravé.

Dítě vzniká a vyvíjí se v lůně nastávající maminky a bere si od ní vše, co potřebuje pro svůj růst. Budoucí maminka ovšem nepředává svému dítěti pouze to dobré. Pokud má ve svém těle toxiny, předá je logicky také svému dítěti. Mohou to být nejen různé chemické látky, pesticidy a těžké kovy, stejně také infekční ložiska mikroorganismů, které narušují přirozený a zdravý vývoj miminka. Jarní detox pročistí organismus od všech škodlivých látek a zároveň u dětí sníží riziko výskytu alergií, ekzému či astmatu i jiných onemocnění. 


Detoxikace organismu před otěhotněním je důležitá nejen pro zdravý vývoj dítěte, ale také pro hladký průběh celého těhotenství.


ZDROJ: