Pouze dnes Dny dopravy zdarma. Platí nad 699kč. Kód: doprava

NosiFol tablety 60tbl

Kód: 908
Novinka
18 hodnocení
Značka: Axonia
499 Kč
Momentálně nedostupné (1 ks)

Oblíbený doplněk stravy Nosifol ve formě tablet. Kombinace účinných látek je určena pro páry, které plánují miminko a chtějí podpořit svou plodnost. Užívejte vitamíny NosiFol spolu s partnerem, ženám doporučujeme pokračovat i v těhotenství. Balení obsahuje 60 tablet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosifol tablety - doplněk stravy

Vitamíny s kyselinou listovou Nosifol tablety jsou vitamínovým doplňkem stravy. Jedná se o speciální kombinaci vitamínů a Inositolu, obsahující Kyselinu listovou přispívající ke správnému růstu zárodečných tkání během těhotenství a podílí se na správném procesu dělení buněk. Vitamín D3 podílející se na procesu dělení buněk napomáhá udržovat imunitní systém, udržuje normální stav kostí, zubů a činnosti svalů, působí na vstřebávání / využití vápníku a fosfotu, který je potřebný pro růst a vývin kostí u dětí.

Hledáte vhodné vitamíny pro vašeho partnera ? Vyzkoušejte vitamínový komplex Yarilo man v sáčcích. Zvyšze své šance na početí s novinkou značky AXONIA lubrikačním gelem Yarilo motility gel v aplikátorech.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. Bližší informace o účincích použitých bylin najdete v herbáři bylin.


 Jaké účinky mají vitamíny v Nosifolu?

  • Inositol 
  • Kyselina listová  - pomáhá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, působí příznivě na metabolismus homocysteinu, udržuje normální funkci imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk, má příznivé účinky na snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální psychické činnosti.
  • Vitamín B6  - napomáhá činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, reguluje hormonální aktivity. Podporuje normální syntézu cysteinu. Má pozitivní vliv na tvorbu červených krvinek a činnost nervové soustavy. 
  • Vitamín D3 - podílí se na procesu dělení buněk, napomáhá udržovat imunitní systém, udržuje normální stav kostí, zubů a činnosti svalů, působí na vstřebávání / využití vápníku a fosfotu, který je potřebný pro růst a vývin kostí u dětí
  • Vitamín B12 - přispívá k činnosti nervové soustavy, působí na metabolismus homocysteinu, napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání, hraje roli v tvorbě červených krvinek, podílí se na procesu dělení buněk, napomáhá funkci imunitního systému a psychické činnosti


Dávkování a způsob užití

Složení: ve 2 tabletách

Myo-inositol 2000mg, Zinek 7,5mg, Vitamín B6 1,05mg, Kyselina listová 400μg, Vitamín D3 5μg, Vitamín B12 1,875μg

Myo-inositol; plnidlo: celulóza; glukonan zinečnatý; protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; vitamin D3 (cholekalciferol); vitamin B12 (kyanokobalamin); vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid); kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová)

Dávkování

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

  • Užívejte 1-2 tablety denně, zapijte vodou po dobu nejméně 3 měsíců.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování

Doporučená doba užívání: nejméně po dobu 3 měsíců. Tato doba může být prodloužena. Po otěhotnění doporučujeme ženám pokračovat v užívání po celou dobu těhotenství.


Upozornění

NosiFol forte je potravinovým doplňkem stravy, není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek je určen pro dospělé. Nepoužívejte v případě alergie, nebo podezření na alergii na jakoukoliv složku výrobku.

Důležité informace

Balení: 60 tablet

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte zavřené na suchém místě, chraňte před zdroji světla a tepla při teplotě do 30 °C.

Spotřebujte do: Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Minimální trvanlivost: Datum trvanlivosti je uvedena na obalu.

Dodavatel: AXONIA, a.s. www.axonia.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny pro ženy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs