Bylinky jsou už od pradávna využívané na řešení mnoha zdravotních neduhů. V minulosti, kdy naše předky trápily rozličné zdravotní obtíže, ostatně neexistovala žádná jiná možnost, než se spolehnout právě na sílu přírody. V té době nezbývalo nic jiného, než důvěřovat, hledat, zkoušet a objevovat účinky rostlin a bylin, z nichž se tvořily léčivé čajové směsi, kapky a později také masti. Nebýt tehdejšího obyvatelstva, dost možná bychom ani netušili, jak rozmanitý je svět bylinek a především, jak mocné ve skutečnosti dokážou být. Jak se říká, vše se děje za nějakým účelem a přítomnost bylinek kolem nás není náhodná. Bylinky jsou tvořeny přírodou, která je tu od toho, aby nám pomáhala a ukazovala nám směr i cesty, díky nimž zjistíme, že řadu věcí můžeme i v moderní době řešit jinak. Zdravě a přirozeně. 

Bylinky pomáhají dost často také v situacích, kdy moderní medicína neshledává žádný důvod, proč k problémům dochází. Jedním z takových příkladů je problematika přirozeného početí miminka. Je známé, že v současné době přibývá párů, kterým se, i přestože jsou po mnoha vyšetřeních shledány za zdravé, přirozené početí miminka nedaří. Případně již mají stanovenou diagnózu, která se obtížně léčí. A přesně v takovou chvíli se vyplatí vyzkoušet čajové směsi na podporu početí, které jsou v tomto ohledu velmi nápomocné. V čem spočívá jejich síla a účinnost?

Čajové směsi na podporu početí dávají šanci všem snažícím se párům

Čajové směsi na podporu početí jsou přírodní a přitom velmi účinnou cestou, která dopomáhá párům, aby se stali rodiči. Značně důležité je pak v jejich případě samozřejmě složení – ověřené bylinky, které umí harmonizovat hormonální systém u žen i mužů, a tím posilovat jejich přirozenou schopnost reprodukce. Zatímco u žen mohou čajové směsi na podporu početí stabilizovat menstruační cyklus a posilovat ovulaci, mužům pomáhají s dozráváním a navyšováním počtu kvalitních spermií. 

Čajové směsi na podporu početí umí pomoci s:

 • Lepší funkcí dělohy i vaječníků, zároveň pak s prevencí cyst, zánětů i endometriózy
 • Harmonizací menstruačního i ovulačního cyklu, včetně včasného dozrání kvalitního vajíčka
 • Správnou menstruací, hormonální komfortem, celkovou imunitou a vitalitou
 • Zvýšením počtu kvalitních spermií a zlepšením jejich pohyblivosti
 • Zvýšením hladiny testosteronu, získáním síly a vitality
 • Vyrovnáním hladiny hormonů u žen i mužů
 • Posílením žláz s vnitřní sekrecí, které mají spojitost s početím
 • Výživou pohlavních orgánů, buněk i celého těla
 • Posílením sexuální aktivity a libida
 • Správnou činností močových cest, močového měchýře i posílením funkce ledvin
 • Pročištěním organismu, který je zanesený škodlivými toxiny
 • Posílením psychického stavu, který může být jedním z viníků neplodnosti

Čajové směsi pro ženy

ADIEL Čaj Ludmily Mojžíšové 

ADIEL Čaj Ludmily Mojžíšové je speciální čajová směs na podporu početí, která je vyrobená z nahrubo nasekaných a pečlivě vybraných kvalitních bylin. Dokonale sestavená kombinace bylinek pomáhá stabilizovat a harmonizovat premenstruační i menstruační komfort ženy, zároveň napomáhá s kvalitním dozráním i uvolněním vajíčka. Kromě toho napomáhá ke správné činnosti močových cest a ledvin, podporuje normální činnost dýchacího systému. Je výborným přírodním antioxidantem, které tělo pročišťuje od nežádoucích toxinů a posiluje tak přirozenou obranyschopnost.

SERAFIN Početí bylinný čaj

Kvalitní sypaná čajová směs pro podporu početí od značky Serafin je navržená tak, aby ženám pomohla s konkrétními problémy. Obsažené bylinky podporují správnou menstruaci, zároveň stabilizují činnosti ženských pohlavních hormonů i orgánů, soustavně snižují riziko výskytu cyst i endometriózy. Kromě toho výrazně posilují imunitu, celkový metabolismus a příznivě působí také na psychický stav každé ženy. Bylinky ve vzájemné kombinaci poskytují pocit relaxace a uvolnění. 

Čajové směsi pro muže

JUKL Bylinný čaj na podporu potence

Bylinný čaj na podporu potence obsahuje směs kvalitních a účinných bylin, které přírodní cestou pozitivně ovlivňují funkci a zdraví mužských pohlavních orgánů. Čaj má blahodárný vliv nejen na potenci, ale také na kvalitu i kvantitu pohlavních buněk muže. Jeho prokazatelné účinky na mužskou plodnost jsou důsledkem pečlivě vybraných bylin, přičemž každá z nich má na tělo specifický účinek. Byliny působí ve vzájemné harmonii na mužské pohlavní orgány, vyrovnávají hladiny pohlavních hormonů a zvyšují celkovou vitalitu těla. Čajová směs na podporu početí je proto ideální jako podpůrný prostředek při potížích s erekcí, kvalitou spermií, nedostatku testosteronu či nízkému počtu spermií.

ADIEL bylinný čaj Kotvičník

Podpořit mužskou plodnost pomocí přírodních látek a přirozenou cestou dokáže také ADIEL bylinná kúra Kotvičník, jenž obsahuje vysoce kvalitní nahrubo nasekanou bylinu kotvičníku zemního (tribulus terrestris). Kotvičníková nať pozitivně ovlivňuje mužskou plodnost, napomáhá ke správné funkci reprodukčních orgánů a podporuje hormonální aktivitu muže. K dalším blahodárným účinkům kotvičníku zemního patří jeho pozitivní vliv na optimální činnost močových cest a vyrovnávání hladiny testosteronu v krvi, jenž je nejdůležitějším hormonem v mužském těle. Testosteron nejenže podporuje regeneraci organismu po fyzické aktivitě či sportovním výkonu, ale rovněž hraje důležitou roli v plodnosti a sexuální aktivitě mužů.