Mám již děti a nedaří se mi otěhotnět

Dobrý den,
chtěla bych poprosit, co bych měla udělat pro to, abych ještě mohla otěhotnět. Mám již dvě děti a chtěla bych ještě jedno, ale nedaří se. Existuje něco, jak obnovit plodné dny?
Děkuji za odpověď.

V.N. (23.1.2017)

Vážená paní V.N.

Pokud již neovulujete, ale toužíte po miminku, doporučuji stimulovat pohlavní hormony, které pak mohou opět spustit ovulaci a celý cyklus.
Doporučuji vyzkoušet kombinaci Maca horská, která stimuluje tvorbu pohlavních hormonů a tím přispívá k lepší plodnosti ženy. A k tomu užívat drmek FORTE, který působí na hladiny prolaktinu a tím spouští celou ovulaci.
Nezapomínejte také na správnou výživu těla, protože ta je častou příčinou nekvalitních vajíček. My nabízíme produkt FertilCare, který byl navržený právě pro správný vývoj a kvalitu ženských pohlavních buněk.
Tyto dva produkty můžete užívat dohromady, doplňují se a podporují vzájemný účinek. Určitě není na škodu užívat i bylinný čaj na podporu plodnosti (např. Čaj Ludmily Mojžíšové, Čaj dle báby Radnické, čaj pro ženy nad 35 let). Čaje umocňují sílu přírodních doplňků stravy a očišťují tělo, což opět přispívá k plodnosti.


Přihlaste se k odběru novinek, slevových akcí a slevových kupónů.