Mám nemocnou štítnou žlázu a nemohu otěhotnět

Dobrý den,
s manželem bychom chtěli k synovi sourozence, ale mám nemocnou štítnou žlázu. Po roce se mi pomocí léků podařilo ustálit její fungování, ale i přesto mám dlouhou periodu a nedaří se nám znovu otěhotnět. Existuje nějaký přípravek na zkrácení periody a na podporu početí?
Děkuji J.D.

J.D. (14.2.2017)

Vážená paní J.D.

vaše situace se štítnou žlázou nás velice mrzí. V případě této skutečnosti v prvé řadě doporučujeme celkový detox těla pomocí našich detoxikačních náplastí Biomagick, pročištění těla je důležité pro následné vstřebávání potřebných látek a živin.
Po detoxikaci by bylo vhodné využít naše produkty ze sady pro štítnou žlázu (produkty lze objednat i samostatně). Sada obsahuje bylinný čaj na štítnou žlázu, který působí jako drenážní prostředek, dále obsahuje kapsle z chaluhy a tinkturu z pupenu Černého jeřábu. Oba tyto produkty zajišťuji rovnováhu hormonů štítné žlázy.
Vzhledem k legislativě nemůžeme podat odbornější popis, tudíž konkrétnější informace o těchto bylinkách si lze přečíst v našem HERBÁŘI.
Doporučit mohu i bylinný extrakt Gynex, který upravuje činnost hormonálního systému a řeší poruchy související se žlázami a vnitřní sekrecí.
Na škodu není doplnit tento produkt i MACOU peruánskou, která reguluje pohlavní hormony (vyrovnává hormonální hladiny, tudíž může ovlivnit i správný chod periody), zvyšuje obranyschopnost, vyživuje tělo a tím zvyšuje možnost otěhotnět.
Důležitým faktorem je i správné odhadnutí vaší ovulace, tu si můžete teoreticky zjistit pomocí naší ovulační kalkulačky nebo našich ovulačních testů.
V případě, že by se vám i po vynaloženém úsilí nepodařilo otěhotnět doporučujeme nechat otestovat partnerovu plodnost, někdy může problém nastat i z druhé strany.


Přihlaste se k odběru novinek, slevových akcí a slevových kupónů.