Může užívat čaje na plodnost i partner?

Dobrý den,
mohu poprosit o radu. Zda čaje může úžít i manžel nebo zda jsou určeny jen ženám. O druhé miminko se snažíme několik let, ještě než bychom se vrhli na umělé oplodnění bychom chtěli zkusit ještě nějakou bylinnou cestu. Manžel má slabší spermiogram. Já mám cyklus pravidelný, ovulace těž probíhá v pořádku a přesně. Děkuji R.C.

R.C. (13.2.2017)

Vážená R.C.

Užíváním čaje rozhodně nic nezkazíte, avšak je důležité vybrat vhodný čaj pro vašeho manžela. My doporučujeme 3 měsíční kůru na mužskou aktivitu a plodnost (jedná se cenově výhodné balení, lze však produkty koupit i zvlášť). Ta obsahuje čaj pro muže na zvýšení potence a plodnosti, kotvičník forte, který podporuje tvorbu spermií a reguluje pohlavní hormony (působí jak na kvalitu, tak i kvantitu) a dále vitamíny FertilMan, které napomáhají pohyblivosti spermií.
V nabídce máme i náplasti na varlata FertilMate, které snižují teplotu varlat a tím zvyšují životaschopnost spermií.
Dalším vhodným přípravkem je i lubrikační gel Conceive Plus na podporu početí, který vytváří přátelské prostředí pro spermie při cestě k vajíčku a napomáhá jim se udržet na správném místě.
Z vašeho hlediska se vše zdá v pořádku, proto bych se u vás soustředila na výživu těla. Na to je vhodná MACA peruánská, která vyrovnává hormonální hladinu, stimuluje produkci hormonů, zvyšuje kvalitu pohlavních buněk a působí na celkovou obranyschopnost těla.


Přihlaste se k odběru novinek, slevových akcí a slevových kupónů.