banner

Máte s našimi produkty dobrou zkušenost? Máte díky nám doma malé děťátko? Napište nám a pomozte tak ostatním párům k vytouženému miminku.

Přečtěte si stovky recenzí na heureka.cz

Recenze na heureka.cz

Lenula napsala:

21.1.2020

Dobrý den, mam jen dotaz. Zda někomu tyto přípravky nezabraly? S manželem se snažíme už celé roky o dítě, byli jsme i na ivf a bez výsledku. Recenze jsou víc než dobré, už jsem si i pár věcí objednala, ale máme jít na ivf znovu a tak by mě zajímalo jestli to tedy někomu nepomohlo? jestli je tady někdo takový. Pomohlo by mi to v dalším rozhodnutí. Předem děkuji za jakoukoliv odpověď :-)

J.P napsala:

16.1.2020

Dobry den, musim moc podekovat za rychle a bezproblemove dodani, dekuji!
J.P.

Karolína napsala:

15.1.2019

Objednala jsem si u Vás čaj na podporu početí od Ludmily Mojžíšové a taky sadu Drmek + FertilCare s kyselinou listovou.
Ihned po doručení, jsem vše začla užívat a můžu říct, že je to učiněný zázrak <3
ani ne do měsíce se mi objevila první ovulace zjištěno testy: ADIEL SeeNow ovulační testy LH, 5 ks a opravdu na tuhle ovulaci otěhotněla :)
Nyní jsem v 10. týdnu těhotenství a vše se jeví moc dobře :)
Pro ty kdo váhají : Moje diagnoza zní MTHFR heterozygot trombofilik, anovulační cykly bez ovulací a dozrávání vajíček tutíž nenarůstání sliznic. Také mi bylo řečeno, že už znovu přirozeně neotěhotním . Díky tedy téhle stránce a vlastnímu přístupu k této skutečnosti jsem se zapřisáhla, že se nebudu snažit, že prostě to nechám plynout a až to přijde tak to přijde, ale takhle rychle jsem to nečekala :)
Takže jsme šíleně šťastný a moc děkujeme <3

Sylva napsala:

29.11.2018

Mám již 2 syny,ale když mi bylo 40.let,tak jsme s manželem zatoužili po mimču.
Po několika měsících snažení byl výsledek stále negativní a tak mi gynekolog předepsal hormonální tablety na pomoc s ovulací. Uběhlo dalších 7 měsíců a výsledek byl stále bezúspěchu. Pan doktor mi sdělil, že v tak vysokém věku už nejsem schopna přirozeného početí a chtěl nás s manželem objednat na kliniku. To jsem odmítla a po doporučení mé kamarádky, jsem začala užívat kapky Femigard. Nejenom,že se mi upravil cyklus na 29 dnů (původně 36-40), neměla jsem silné PMS a po psychické stránce jsem se cítila bezvadně.
Hlavně jsem po 4 měsíčním užívání zjistila, že jsem těhotná :)Tento výrobek velmi doporučuji a děkuji za něj.

Mára napsal:

6.11.2018

Po cca 14ti dnech opravdu pociťuji mnohem více energie a chuť do života..
Doporučuji kotvičník

Veronika napsala:

24.9.2018

Po 3.týdnech užívání Drmku a čaje L.Mojžíšové jsem otěhotněla a to mi Pí. doktorka nedávala moc velké šance :)
Máme 3.měsíčního zdravého chlapečka :) za mě prostě super obchod ! Děkuji

Vladimír napsal:

16.7.2018

STEVIOLA VÝHODNÉ BALENÍ TABLETY STEVIA 1000+300 TBL.
Vše v pohodě na 100 %, děkuji. Opravdu sladí o 30% více, místo 3 ks tabletek mi stačí pouhé 2 ks. Protože jsem diabetik, tak vím o čem píší. DĚKUJI.

Bára napsala:

25.6.2018

Po roce a půl marné snahy, spoustě využívaných vitamínů, přípravků a hormonů, jsem si koupila čaj báby Radnické a hned první měsíc jsem otěhotněla! Nemohla jsem tomu uvěřit. Díky!

Iva napsala:

8.12.2017

Večer jsem objednala, ráno vyzvedla, příjemná obsluha, vše ochotně vysvětlí a poradí, ceny oproti jiným serverům skoro poloviční. Snad se nám taky brzy zadaří :-)

Alena napsala:

16.11.2017

Dobrý den ,
je mi 40 let a marně jsme se skoro 2 roky snažili otěhotnět. Vyzkoušela jsem naprosto všechno, včetně akupunktury. Vzhledem k mému věku, mi lékař už nedával nadějí a po návštěvě kliniky početí, jsem ztratila i ty poslední naděje na miminko. No máte vysoký věk, budete muset si nechat dárcovské vajíčko…Prostě u mě, je to továrna na peníze, nic víc.
Na poslední kontrole u gynekologa mi byl doporučen přípravek Inofolic forte. Koupila jsem na měsíc a nic. Tak jsem přikoupila další balení a tady jsem si koupila Drmek forte a čaj Báby Radnické. 2 tablety Drmku, 3x denně čaj 1 měsíc. Dneska jsem si dělala test a pozitivní….
Chtěla bych touto cestou moc poděkovat všem, kteří tento internetový obchod obsluhují. Děkuji Vám.

Eva V. napsala:

29.9.2017

Rada bych se podělila se svoji zkusenosti s vašimi produkty. S partnerem jsme se snažili neúspěšně delší dobu otěhotnět. Objednali jsme si u Vas čaj baby Radnické, další produkty (doplňky stravy na bázi pilulek typu FertilMan) a bazální teploměr. U mne byl problém s velmi nepravidelnou menstruaci. Než jsme začali vůbec používat zakoupené preparáty, začali jsme měřit vašim teploměrem bazální teplotu, konat podle toho a ejhle, po měsíci snažení jsme otěhotněli. Přejeme hodně úspěchu vám i klientům.

Lada napsala:

7.7.2017

Dobrý den,
nejvíce doporučuji ten gel Conceive Plus na početí miminka je fakt super! Pomohl mi znova otěhotnět, moc ho doporučuji :)

Eva napsala:

28.7.2016

Dobrý den, Chtěla jsem Vám moc poděkovat za Váš obchod. Rok a půl jsem se s manželem snažila o druhé miminko a už ani nevím jak, ale narazila jsem na Váš obchod s produkty pro podporu početí. Byla jsem už zoufalá, když se mi nedařilo otěhotnět. Na první dceru jsme čekali 10 měsíců a tak jsem se mylně domnívala, že druhé dítě půjde snáz. Ale mýlila jsem se. Když jsem pročetla recenze Vašich spokojených zákaznic, kterým se podařilo s podporou Vašich přípravků otěhotnět, rozhodla jsem se také pro tuto cestu. Zakoupila jsem čaj dle báby Radnické a užívala ho striktně 2x denně. Dále jsem užívala bylinný přípravek Hemann Femigard. Musím říci, že pozitivní vliv bylinek na sebe nenechal dlouho čekat. Menstruace se mi upravila, a snáz jsem mohla měřit plodné dny a ovulaci. Bez užívání těchto bylinek bych měla menstruaci nepravidelnou a vůbec bych nepoznala, kdy probíhá ovulace. Manželovi jsem naordinovala kotvičník, s taktéž pozitivním účinkem. Další várku bylinek už nestihnu využít, protože jsem po roce a půl s „Vaší“ pomocí těhotná. Moc Vám děkuji a všem budu Váš obchod, respektive produkty doporučovat. Protože jsem si jistá, že bez těchto zázračných bylinek by cesta k vytouženému miminku byla mnohem a mnohem delší a těžší.
S pozdravem E.V.

Jana R. napsala:

22.4.2016

Dobrý den, chtěla bych taky přispět svou troškou do mlýna. Když jsem si loni u Vás objednala gel Conceive plus a vitamíny na podporu otěhotnění pro sebe a manžela, tak jsem si říkala buď to vyjde nebo nevyjde. A světe div se vyšlo. Druhé balení vitamínů Fertilcare jsem neměla dobrané a na těhotenském testu byly dvě čárky. Právě jsem ve dvacátémosmém týdnu a vše je zatím v pořádku. Trvalo to sice půl roku, ale dočkali jsme se (vitamíny jsem začala brát až poslední dva měsíce).
Děkuji, s pozdravem
Jana R.

Monika napsala:

7.2.2016

Dobrý den,

jen jsem chtěla poděkovat za existenci vašeho vebu. Po prvním dítěti se nám s manželem nedařilo druhé miminko. Náhodou jsem narazila na vaše stránky a objednala si lubrikační gel Conceive plus a Čaj dle báby radnické. Po dvou měsících používání a pití se nám podařilo otěhotnět a jsme ve 13 tt..
Touto cestou bych chtěla všech ženám, kterým se nedaří miminko popřát pevné nervy a hodně štěstí. Výrobky, které prodáváte může jen a jen doporučit.

Zdravím Vás
Monika

Veronika napsala:

2.12.2015

Dobrý večer, chtěla bych za sebe a za moji kamarádku poděkovat za Váš obchod.
Vaše internetové stránky jsem našla náhodou a kdekdo by si mohl myslet, že Vaši pomoc potřebovat nebudu - mám 4 krásne a zdravé děti - 3 slečny a kluka. Ale loni jsem se vdala za svého přítele, který děti sám nemá a rozhodli jsme se, že bychom chtěli ješte jedno společné. O miminko jsme se začali pokoušet od září 2014 a mysleli jsme si, že když už děti mám, tak se nám zadaří hned napoprvé. Ale bohužel ani v lednu jsme těhotenství nezjistili a byli jsme zklamáni. V únoru jsem našla Váš obchod a zkusila manželovi zakoupit přípravek FertilMan a úspěch jsme zaznamenali hned při užíváni prvního balení - takže teď jsem ve 31tt a kolem Mikuláše očekáváme druhého kluka a všichni se na něj opravdu moc těšíme. Váš obchod samozřejme všem doporučuji...

A ještě k mé kamarádce, ta se s přítelem pokoušela o miminko delší dobu než já -více jak rok. Když jsem jí řekla o Vašich stránkách, moc ve Vás nevěřila, ale soustředila se na přípravu svojí letošní svatby. Nakonec jsem jí nabídla, že ještě mám 2 balení FertilMan, tak pokud má zájem, že si jedno balení může odkoupit na zkoušku a možná, že na její svatbě budeme těhotné obě. Svatbu měli letos v červnu - obě jsme se tomu tehdy zasmáli, ale měla jsem pravdu - opravdu do té doby se jim povedlo také počít a vdávala se již těhotná. Na narození miminka -také chlapečka - si počkají do konce ledna 2016 - kamaradka i její manžel jsou šťastní a spokojení.

S pozdravem spokojená Veronika

Romana napsala:

18.11.2015

Dobrý den, před několika měsíci jsem využila vašich produktů a zvýšila šanci otěhotnět ve svých 39 letech. Nyní jsem ve 31. tt a již čekáme za pár týdnů narození naší holčičky.
S pozdravem jedna z vašich vděčných maminek.

Markéta napsala:

13.8.2015

Dobrý den,
nejdříve bych vám chtěla touto cestou poděkovat za pomoc při otěhotnení.
Používala jsem vámi nabízené přípravky a to Macu, čaj L. Mojžíšové, Femigard a vit. s kysel. listovou.
Vaše přípravky mi velmi pomohly. A ještě jednou za ně děkuji. Nyní jsem v 18tt.

Chtěla jsem se zeptat, zda mohu dále užívat i během těhotenství macu. Má mnoho blahodárných účinků. Upravila mi hodně krevní obraz a jsem za ní hodně vděčná.

Děkuji Vám tedy za odpověď a přeji pěkné dny a plno spokojených zákazníků.
S pozdravem
Markéta

Erika napsala:

11.7.2015

Dobrý den,
ráda bych přispěla s naším příběhem. Manžel má sníženou pohyblivost spermií a doktor ho objednal za 2 měsíce na kontrolu, aby výsledek potvrdil nebo vyvrátil. Po 2 měsících byl jeho spermogram ještě horší než předtím. Ze zoufalství jsem koupila Conceive Plus. Dotor nám ale radil, že jedině IVF nám může pomoci. Přesto jsme ten Conceive zkusili a div se světe, hned na poprvé jsem z toho otěhotněla. Nevěřili jsem vlasním očím. Nyní jsem ve 13 týdnu a je všechno v pohodě.
Chci dodat odvahu všem parnerů, kteří se také snaží o miminko. Jsme vděčni za tyto stránky a držíme palce.
Erika

Hanka napsala:

13.2.2015

Dobrý den.
Také bych se s Vámi ctěla podělit o náš příběh.
S manželem jsme se snažili dlouho o miminko, dá se říci 5 let. Bohužel jsem během této doby čtyřikrát potratila. Prodělali jsme několik vyšetření, ale vše bylo v pořádku. Tehdy jsem se rozhodla, že budu muset něco udělat sama, ne se jen spoléhat na lékaře, přesto, že udělali maximum.
Tehdy jsem hledala na internetu nějakou konkrétní pomoc, ne jen rady a našla web otěhotnet. Objednala jsem si gel conceive, femigard a vitamíny, knihu na cvičení od Ludmily Mojžíšové a čaj od báby Radnické, do té doby jsem ještě asi půl roku poctivě užívala kyselinu listovou a pustila se do boje.
A výsledek? Brzy asi po dvou měsících jsem otěhotněla a s hrůzou čekala jak to dopadne.
No máme krásného zdravého čtyřměsíčního chlapečka Šimonka.

Tak hlavu vzhůru, vždyť naděje umírá poslední. Všem, kteří prožili trápení jako my s manželem přeji, ať máte stejné štěstí jako my.

Hanka

Přihlaste se k odběru novinek, slevových akcí a slevových kupónů.