Spokojená zákaznice napsala:

10.12.2013

Dobrý den,
ráda bych se s Vámi také (jako již jistě mnoho dalších) podělilo o svou zkušenost s Vašimi produkty. Předně bych Vám chtěla moc poděkovat za Vaši laskavost a ochotu při nakupování a zejména, že jste mi vyšli vstříc při nákupu na flexi pass poukázky.

...

Můj příběh by byl poměrně dlouhý, ale abych to tedy zkrátila: Vysadila jsem HA na konci listopadu 2011. Od té doby jsem měla poměrně značné problémy s cyklem. Ukázalo se, že MS prakticky vůbec nepřichází sama, pokud není podpořena léky (utrogestanem) od lékaře. Po několika návštěvách lékaře, který ale neustále předepisoval totéž, jsem se v červnu 2012 rozhodla řešit to jiným způsobem. Přeci nemohu stále brát hormony, vždyť to nic neřeší, hlavně to neřeší příčinu. Při těchto úvahách jsem začala hledat informace a hlavně bylinky. Narazila jsem na Váš web a věděla, že to chci zkusit. Na mé potíže jste mi poradili tinkturu z jetele a Femigard. Nakonec jsem si Femigardu koupila 3 balení a po vypotřebování jetele 3 balení tinktury z drmku. No, poslední balení Femigardu "bohužel" již nezvládnu vypotřebovat, protože jsem po 2 měsících užívání těchto bylinek zdárně otěhotněla :)
Nejenže mi tedy tyto přípravky rozchodily cyklus, ale jistě i napomohly k cíli, který jsme si s manželem přáli. Závěrem bych chtěla ještě poznamenat, že jsem poslední dva měsíce před otěhotněním také cvičila podle Ludmily Mojžíšové a věřím, že i toto mohlo mít efekt.
Ještě jednou moc děkuji a držte mi palce, ať i celé těhotenství dobře dopadne. Budu Vás dále doporučovat.

Přihlaste se k odběru novinek, slevových akcí a slevových kupónů.