Spolu to zvládneme


Milý zákazníci,

v návaznosti na rozhodnutí vlády bude naše kamenná prodejna uzavřena do odvolání.

Náš e-shop otehotnet.cz FUNGUJE nadále a přijímá objednávky.

Chceme vás z bezpečnostích důvodů poprosit o placení vašich objednávek platební kartou a dodání přes kurýrní službu. Pro doručení vašich objednávek děláme opravdu vše a snašíme se balíčky každý den (kromě víkendu) odesílat.

Chceme vás ujistit, že se snažíme s našimi dodavateli udržet plné sklady a nepřerušit tak chod on-line prodeje.

V případě dotazů a poradenství nás neváhejte kontaktovat na tel: 730 107 558 nebo emailu: obchod@otehotnet.cz

Děkujeme za pochopení a přejeme všem hlavně hodně zdraví a dobré nálady.


Bližší informace od našich dopravců:

 

Česká pošta: Balíky se uloží bez pokusu o doručení. U těchto ukládaných zásilek odpovědný pracovník dodávací provozovny prodlouží úložní dobu na 15, resp. 30 dnů (podle druhu zásilky). Pokud u zásilky prodloužení úložní doby vyloučil odesílatel nebo není v souladu s podmínkami dané služby, nebude u konkrétní zásilky úložní doba prodloužena.

V případě uložených balíků, které je možné vyzvednout na identifikační kód pro výdej zásilky, bude balík standardně vydán tomu, kdo sdělí správný identifikační kód spolu se jménem a příjmením adresáta nebo podacím číslem zásilky.

Upozorňujeme, že s účinností od 19.3. mají všechny pošty omezeny hodiny pro veřejnost maximálně do 16.00 hod. a s účinností od 21.3. je zrušen na všech pobočkách víkendový provoz.

V současné době evidujeme celkem 134 uzavřených poboček.: https://www.ceskaposta.cz/documents/10180/6089955/Aktu%C3%A1ln%C3%AD+uzav%C5%99en%C3%AD+po%C5%A1t+19.3..xlsx/8d472da6-71a2-1642-5074-8ed0e66885c8

 

Zásilkovna cz i sk : Výdejní síť Zásilkovny v České republice, na Slovensku i v zahraničí funguje. V České republice platí, že je výdej zboží a zásilek z internetových obchodů je možný i v provozovnách, kde je jinak maloobchodní prodej zakázán. Na pobočkách je možné od dnešního dne hradit dobírku pouze bezkontaktně (např. kreditní kartou).

PPL: I nadále pokračujeme v tuzemském i zahraničním doručování. V souvislosti s minimalizací rizik s účinností od 16. 3. 2020 omezujeme osobní odběry a prodeje na všech páteřních depech PPL.


Přihlaste se k odběru novinek, slevových akcí a slevových kupónů.