Jak může detoxikace pomoct při neplodnosti

V dnešní době stále přibývá žen trpících neplodností. Mnoho manželských páru utrácí desetitisíce za umělé oplodnění, které nemusí být vždy účinné. Důležité je se tedy zamyslet nad tím, co je příčinou neplodnosti. Tělo zanesené toxiny a nečistotami není schopno početí. Proto je důležitá pravidelná prevence a celková očista organismu jak u ženy, tak i muže.
Špatná činnost ženského organismu může způsobit předčasný porod, nechtěný potrat a mnoho problému spojených s přirozenou reprodukcí. U mužů hrozí pokles kvality a životaschopnosti spermií, což má za následek neplodnost. Pomocí detoxikace lze v budoucnu předejít i mnoha zdravotním problémům dítěte, jako je ekzém, poruchy imunity a nervové soustavy, dýchací potíže či onemocnění jater.

Ideální doba na detoxikaci je 6 měsíců před plánovaným početím. Nejdůležitějším faktorem je úprava jídelníčku, pravidelný pohyb a eliminace přebytečného stresu. Vše je vhodné doplnit i potřebnými vitamíny, minerály a aminokyselinami, které proces urychlí a zároveň udrží tělo ve formě. V naší nabídce produktů můžete najít velmi šetrný, neinvazivní a efektivní způsob, jak se detoxikovat pomocí náplasti BIOMAGICK, které odstraňují toxiny z těla během spánku.

Každý detoxikační proces má svá pravidla, tak nezapomínejte na rozumnou míru detoxikace a pomozte svému tělu navrátit zdravou rovnováhu. Detoxikace se skládá z několika částí, které se vzájemně doplňují a podporují odplavování toxinů z těla.

5 základních pravidel detoxikace:

1. Nastartování metabolismu těla.
2. Zdravá, vyvážená lehká strava bohatá na antioxidanty
3. Dostatek tekutin vč. bylinných čajů a ovocných či zeleninových šťáv.
4. Pohyb na čerstvém vzduchu.
5. Relaxace, pozitivní myšlení.

Proč detoxikovat tělo na jaře?

Jaro je již z několika důvodů považováno za ideální období pro detoxikaci organismu. Na jaře má tělo potřebu zbavit se všech usazených škodlivin, touží po vyšším příjmu vitamínů a zároveň i samotné počasí vybízí k pohybu, který je zdraví prospěšný. Pojďme se ale na detoxikaci podívat pěkně od začátku.

Co je detoxikace a jak probíhá?

Cílem detoxikace je očištění těla, posílení imunity a celkového zdraví organismu. Během detoxikace se čistí příslušné orgány, stimuluje se správná činnost krevní a lymfatické cirkulace, rychleji se odplavují kyselé látky z organismu. Stimuluje se imunitní systém, čímž se mnohdy eliminují chronická infekční ložiska a také chronické bolesti, uvolňuje se svalové napětí a zvyšuje se hybnost kloubů. Účinná detoxikace nemusí být drastická. Můžete začít jednoduše a postupně. Stačí správně podpořit přirozené vylučování toxinů a obnovit tak správnou acidobazickou rovnováhu těla.

Kdy potřebujete detoxikaci?

Pokud se jedna z odpovědí níže shoduje s tím, co vás právě napadlo, pak je pro detoxikaci organismu nejvyšší čas.

6. Když o sebe chcete dbát a chcete očistit své tělo.
7. Když chcete urychlit hubnutí, nebo s hubnutím začít.
8. Když trpíte bolestmi kloubů, krční páteře a zad.
9. Když těžce manuálně pracujete nebo jste aktivní sportovec.
10. Když žijete ve stresu nebo intenzivně intelektuálně pracujete.
11. Když trpíme nespavostí nebo častým buzením.
12. Když řešíte problém neplodnosti.