Yarilo Mg - Magnézium pro ženy 40 tobolek

Kód: NC-39637
3 hodnocení
Značka: Axonia
249 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Magnézium a vitamíny pro ženy Yarilo Mg je doplněk stravy podporující dostatečné množství hořčíku, aktivního folátu nejnovější 4. generace Quatrefolic® a dalších vitamínů. Je určen pro každodenní užívání po celou dobu těhotenství a kojení a v období plánování těhotenství. Doplněk stravy neobsahuje umělá sladidla, sachazózu, glukózu, žádná přidaná barviva, laktůzu, ani lepek. Balení obsahuje 40 tobolek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yarilo Magnézium - doplněk stravy

Vyvážená a pestrá strava je v období těhotenství a kojení je naprostou samozřejmostí. Magnézium a vitamíny pro ženy Yarilo Mg je doplněk stravy podporující dostatečné množství hořčíku, aktivního folátu a dalších vitamínů, také obsahuje folát nejnovější 4. generace Quatrefolic®. Tento folát je biologicky aktivní forma kyseliny listové s je vhodná pro osoby, které mají z důvodu špatné genetiky nižší schopnost aktivace kyseliny listové na její biologicky účinnou formu. Magnézium a vitamíny pro ženy je vhodné užívat v období před a během menopauzy, kdy vitamín B6 reguluje hormonální aktivity. Yarilo Mg je vhodné při dlouhodobém používání hormonální antikoncepce, která snižuje koncentraci hořčíku i folátů.

Jste již těhotná a chcete dopřát vašemu tělu dostatečné vitamíny? Vytvořte svému miminku vitamínový pelíšek s vitamínovým komplexem Yarilo Einstein 2, které jsou speciálně navrženy pro období 2. a 3. trimestr těhotenství a kojení. Kojíte a hledáte ty správné vitamíny? Vyzkoušejte Yarilo Galaktiz na podporu kojení obsahující fenykl a jeřabinu lékařskou.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. 


Jaké účinky mají jednotlivé vitamíny v Yarilo Magnézium ?

* povolené účinky dle platné legislativy

Jedna tobolka obsahuje 182,5 mg hořčíku a 100 µg folátů nejnovější 4. generace Quatrefolic®. Obsahuje také vitamín D3, vitamín B6 a B12. Magnézium a vitamíny pro ženy Yarilo Mg neobsahují umělá sladidla, sacharózu, glukózu,  žádná přidaná barviva, laktózu, ani lepek.

  • Hořčíkzpracovaný ve formě citronanu hořečnatého se snadno vstřebává a přispívá ke snížení vyčerpání a únavy. Potřeba hořčíku v těhotenství se razantně zvyšuje. Může přispět k normální funkci činnosti nervové soustavy a funkci svalů. Podílí se na procesu dělení buněk i podporuje normální syntézu bílkovin.
  • Quatrefolic® je aktivní folát, který je okamžitě účinný v lidském organizmu. Pomáhá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, působí příznivě na metabolismus homocysteinu, udržuje normální funkci imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk, má příznivé účinky na snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální psychické činnosti.
  • Vitamín B6 - napomáhá činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, reguluje hormonální aktivity. Podporuje normální syntézu cysteinu. Má pozitivní vliv na tvorbu červených krvinek a činnost nervové soustavy.
  • Vitamín D3 - podílí se na procesu dělení buněk, napomáhá udržovat imunitní systém, urdžuje normální stav kostí, zubů a činnosti svalů, působí na vstřebávání / využití vápníku a fosfotu, je potřebný pro růst a vývin kostí u dětí.
  • Vitamín B12 - přispívá k činnosti nervové soustavy, působí na metabolismus homocysteinu, napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání, hraje roli v tvorbě červených krvinek, podílí se na procesu dělení buněk, napomáhá funkci imunitního systému a psychické činnosti.

Dávkování a způsob užití

Dávkování

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

  • 1 tobolka jednou až dvakrát denně ( ráno a večer). Užívejte před nebo spolu s jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody.
  • Vitamíny užívejte nejméně 1 měsíc před otěhotněním a dále po celou dobu těhotenství a kojení.
  • Vhodné i při dlouhodobém používání hormonální antikoncepce.

Složení

Nutriční informace Obsah 1 tobolky: citronan hořečnatý; plnidlo: mikrokrystalická celulóza; protispékavá látky: oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin; vitamín B12 (kyanokobalamin); vitamín D3 (cholekalciferol); vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid); Folát - Quatrefolic® (glukosaminová sůl kyseliny (6S)-5-methyltetrahydrolistové). 


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Výrobek je určen pro dospělé ženy. Uchovávejte na chladném a suchém místě chráněném před zdroji tepla. Neužívejte, pokud je obal poškozený. Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Neužívejte v případě alergie nebo podezření na alergii na nějakou složku výrobku.

Důležité informace

Balení: 40 tobolek, jedlá želatina.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě chráněném před zdroji tepla.

Minimální trvanlivost do: Datum uvedeno na obalu, spotřebujte do: Datum uvedeného na obalu

Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měsíc/rok).

Yarilo® je registrovaná ochranná známka AXONIA, a.s.

Výrobce/distributor : AXONIA, a.s. Česká republika

Quatrefolic® a logo Quatrefolic® jsou ochrannými známkami společnosti Gnosis.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny pro ženy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.038 kg
? FAQ-1: Jaký je rozdíl mezi magneziem z obchodu a Yarilo Magneziem?
? FAQ-2: Proč užívat Yarilo Magnezium?
? FAQ-3: Kdy a jak užívat magnezium v těhotenství?
Položka byla vyprodána…