Yarilo Mg - Magnézium pro ženy 40 tobolek

Kód: NC-39637
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Axonia
249 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
30.10.2020

Magnézium a vitamíny pro ženy Yarilo Mg je doplněk stravy podporující dostatečné množství hořčíku, aktivního folátu nejnovější 4. generace Quatrefolic® a dalších vitamínů. Je určen pro každodenní užívání po celou dobu těhotenství a kojení a v období plánování těhotenství. Doplněk stravy neobsahuje umělá sladidla, sachazózu, glukózu, žádná přidaná barviva, laktůzu, ani lepek. Balení obsahuje 40 tobolek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yarilo Magnézium - doplněk stravy

Vyvážená a pestrá strava je v období těhotenství a kojení je naprostou samozřejmostí. Magnézium a vitamíny pro ženy Yarilo Mg je doplněk stravy podporující dostatečné množství hořčíku, aktivního folátu a dalších vitamínů, také obsahuje folát nejnovější 4. generace Quatrefolic®. Tento folát je biologicky aktivní forma kyseliny listové s je vhodná pro osoby, které mají z důvodu špatné genetiky nižší schopnost aktivace kyseliny listové na její biologicky účinnou formu.Magnézium a vitamíny pro ženy je vhodné užívat v období před a během menopauzy, kdy vitamín B6 reguluje hormonální aktivity.Yarilo Mg je vhodné při dlouhodobém používání hormonální antikoncepce, která snižuje koncentraci hořčíku i folátů. Může přispět ke snížení menstruačních křečí.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. Bližší informace o účincích použitých bylin najdete v herbáři bylin.


Jaké účinky mají jednotlivé vitamíny v Yarilo Magnézium ?

* povolené účinky dle platné legislativy

Jedna tobolka obsahuje 182,5 mg hořčíku a 100 µg folátů nejnovější 4. generace Quatrefolic®. Obsahuje také vitamín D3, vitamín B6 a B12.Magnézium a vitamíny pro ženy Yarilo Mg neobsahují umělá sladidla, sacharózu, glukózu,  žádná přidaná barviva, laktózu, ani lepek.

  • Hořčík zpracovaný  ve  formě citronanu hořečnatého se snadno vstřebává a přispívá ke snížení vyčerpání a únavy. Potřeba hořčíku v těhotenství se razantně zvyšuje. Může přispět k normální funkci činnosti nervové soustavy a funkci svalů. Podílí se na procesu dělení buněk i podporuje normální syntézu bílkovin.
  • Quatrefolic® je aktivní folát, který je okamžitě účinný v lidském organizmu. Podílí se na procesu dělení buněk a také podporuje růst zárodečných tkání během těhotenství. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Je dobré vitamíny užívat minimálně jeden měsíc před plánovaném početí.
  • Vitamín B6 a B12 podporují normální tvorbu červených krvinek, které dodávají v těhotenství kyslík matce i miminku. Folát a vitamíny B6 a B12 podporují normální metabolismus homocysteinu.
  • Vitamín D se podílí na procesu dělení buněk a podporuje normální vstřebávání vápníku a fosforu. Hořčík a vitamín D v období menopauzy a po menopauze zajišťuje normální stav kostí, zubů a přispívá k normální hladině vápníku v krvi.

Dávkování a způsob užití

Dávkování

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

  • 1 tobolka jednou až dvakrát denně ( ráno a večer). Užívejte před nebo spolu s jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody.
  • Vitamíny užívejte nejméně 1 měsíc před otěhotněním a dále po celou dobu těhotenství a kojení.
  • Vhodné i při dlouhodobém používání hormonální antikoncepce.

Složení

Nutriční informace Obsah 1 tobolky: citronan hořečnatý; plnidlo: mikrokrystalická celulóza; protispékavá látky: oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin; vitamín B12 (kyanokobalamin); vitamín D3 (cholekalciferol); vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid); Folát - Quatrefolic® (glukosaminová sůl kyseliny (6S)-5-methyltetrahydrolistové). 


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Výrobek je určen pro dospělé ženy. Uchovávejte na chladném a suchém místě chráněném před zdroji tepla. Neužívejte, pokud je obal poškozený. Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Neužívejte v případě alergie nebo podezření na alergii na nějakou složku výrobku.

Důležité informace

Balení: 40 tobolek, jedlá želatina.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě chráněném před zdroji tepla.

Minimální trvanlivost do: Datum uvedeno na obalu, spotřebujte do: Datum uvedeného na obalu

Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měsíc/rok).

Yarilo® je registrovaná ochranná známka AXONIA, a.s.

Výrobce/distributor : AXONIA, a.s. Česká republika

Quatrefolic® a logo Quatrefolic® jsou ochrannými známkami společnosti Gnosis.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny pro ženy
Záruka: 2 roky