Yarilo Silhouette- ke snížení tělesné hmotnosti 30 tobolek

Kód: NC-39672
8 hodnocení
Značka: Axonia
329 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Doplněk stravy Yarillo silhouette díky obsaženému Glukomananu 100 přispívá ke snížení hmotnosti v rámci nízkoenergetické diety. Glukomana je přírodní rozpustnou vlákninou. Vhodný ke snížení hmotnosti po porodu. Pro dospělé a děti od 6 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yarilo Silhouette - doplněk stravy

Doplněk stravy Yarilo silhouette ke snížení hmotnosti přispívá v rámci nízkoenergetické diety díky obsaženému Glukomananu 100, který je přírodní rozpustnou vlákninou. Glukomanan 100 se extrahuje z asijského kořene konjak, kde je jeho koncentrace až 40%. Má vyšší rozpustnost, čistotu a molekulární hmotnost než běžně dostupný glukomanan. Pomáhá lidskému tělu ke snížení hmotnosti a udržuje normální hladiny cholesterolu v krvi.

Jaké účinky má Glukomannan?

 * povolené účinky dle platné legislativy
  • Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi při přívodu 4 g glukomannanu denně. Zapít velkým množstvím vody, aby bylo zajištěno, že se látka dostane do žaludku.
  • V rámci nízkoenergetické diety napomáhá ke snížení hmotnosti při konzumaci 3 g glukomannanu denně ve třech dávkách po 1 g zapitých 1–2 sklenicemi vody, před jídlem a v rámci nízkoenergetické diety. Zapít velkým množstvím vody, aby bylo zajištěno, že se látka dostane do žaludku.

Vyzkoušejte detoxikační náplasti Biomagick na chodidla. Hledáte i další variantu, jak zbavit tělo nečistot? V naší nabídce naleznete bylinnou směs na odkyselení organismu s čaji na dopolední a odpolední očistu.


LEGISLATIVA Rádi bychom sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. 


Dávkování a způsob užití

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

Dávkování

  • Dospělí: Užívejte 2 tobolky denně ve dvou dávkách (nejvíce 3 tobolky denně ve třech dávkách), jednu hodinu před hlavními jídly po dobu 8 týdnů. Zapijte velkým množstvím vody (1-2 sklenice), aby bylo zajištěno, že se tobolky dostanou až do žaludku.
  • Děti od 6 let: Užívejte 1 tobolku denně v jedné dávce anebo 2 tobolky denně ve dvou dávkách, jednu hodinu před hlavními jídly po dobu 8 týdnů. Zapijte velkým množstvím vody (1-2 sklenice), ať zajistíte, že se tobolky dostanou až do žaludku.

Upozornění

Glukomanan, obdobně jako i jiné vlákniny, může ovlivňovat vstřebávání léků. Neužívejte proto glukomanan 1 hodinu před a 3 hodiny po požití léků. Před případným použitím v těhotenství konzultujte se svým lékařem. Osobám s polykacími obtížemi nebo při zapití neodpovídajícím množstvím tekutin hrozí udušení.

Složení

Nutriční informace - Obsah v 1 tobolce

Glucomannan 100 (konjakový manan (glukomanan)) - 0,75g (ve dvou tobolkách = 1,5g, ve třech tobolkách = 2,25g), – prášek z hlízy zmijovce indického (Amorphophallus konjac K. Koch, kořen), jedlá želatina, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte více než 1 tobolku najednou. Osobám s polykacími obtížemi nebo při zapití neodpovídajícím množstvím tekutin hrozí udušení. Glukomanan, obdobně jako i jiné vlákniny, může ovlivňovat vstřebávání léků. Neužívejte proto glukomanan 1 hodinu před a 3 hodiny po požití léků. Před případným použitím v těhotenství konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na chladném a suchém místě chráněném před zdroji tepla. Neužívejte, pokud je obal poškozený. Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu. Neužívejte v případě alergie nebo podezření na alergii na nějakou složku výrobku.

Důležité informace

Yarilo Silhouette je zaregistrovány na Ministerstvu zemědělství jako potravinový doplněk.

Balení: 30 tobolek 

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě chráněném před zdroji tepla.

Minimální trvanlivost do: Datum uvedeno na obalu, spotřebujte do: Datum uvedeného na obalu

Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měsíc/rok).

Yarilo® je registrovaná ochranná známka AXONIA, a.s.

Výrobce/distributor : AXONIA, a.s. Česká republika

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny pro ženy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.043 kg
? FAQ-1: K čemu je vhodné Silhouette?
? FAQ-2: S čím užívat Silhouette?
? FAQ-3: Proč hrozí osobám s polykacími obtížemi udušení?
? FAQ-4: Je rozdíl mezi psylliem a Silhouette?
? FAQ-5: Můžu užívat Silhouette společně s léky?
Položka byla vyprodána…