Yoni intimní vajíčka

Kód: 878
Neohodnoceno
Značka: Adiel
990 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Posilujte svaly pánevního dna se sadou Yoni intimních vajíček (přírodní drahokamy z Brazílie), které jsou ručně vyráběny. Pravidelným, důsledným a vytrvalým tréninkem dosáhnete zpevnění pánevního dna, které je jednou z nejdůležitějších věcí v životě ženy. Yoni intimní vajíčka vám mohou pomoci s bolestivou a nepravidelnou menstruací, problémy s inkontinencí, zlepšují schopnost otěhotnět, probouzí sexuální libido a urychlují návrat pánevního dna po porodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posilujte svaly pánevního dna se sadou Yoni intimních vajíček

Ručně vyráběné přírodní Yoni (posvátný prostor) vajíčko, neboli vaginální vajíčko je leštěný polodrahokam ve tvaru vejce, který se již tisíce let používá pro podporu revitalizace vaginální oblasti žen, a to v oblasti fyzické, ale i psychické. Sada Yoni intimní vajíčka jsou ručně vyráběny přírodní drahokamy z Brazílie.

Yoni vajíčko mohou bezpečně používat ženy starší 20 let, především pak v období po porodu, kdy napomáhá s posílením pánevního dna a podporuje celkové uzdravení této oblasti, jenž je v důsledku porodu uvolněná nebo poškozená. Protože ochablé svaly pánevního dna mohou mít pro ženu nepříjemné celoživotní následky inkontinencí počínaje a sexuálními potížemi konče, je pravidelné používání vaginálního vajíčka po porodu vhodnou prevencí.

S Yoni vajíčko můžete fungovat v běžném životě (Jít na nákup, do restaurace na jídlo, do práce…) a nechat vajíčko plnit svoji funkci. S vajíčkem lze provádět i plno jednoduchých cviků na posílení pánevního dna a tím zvýšit i jeho účinnost.

Chcete se dozvědět více o síle Yoni vajíček? Připravili jsme pro vás zajímavý článek na téma Yoni vajíčko: Polodrahokam upevňující ženské zdraví, krásu i sexualitu.


Historie kamene Jadeit

Historie sahá až do sedmého století v Číně. Zde si místní lékaři uvědomili léčivou sílu a hojivé účinky, které mohou mít tyto drahokamy. Traduje se, že Jadeit podporuje schopnost empatie, odstraňuje neklid a usnadňuje mezilidskou komunikaci. Léčivý kámen Jadeit prý pomáhá při problémech s otěhotněním a usnadňuje porod, dále podporuje posilování nervového a imunitního systému, funkci srdce, krevní oběh a tiší migrény i bolesti. Jadeit údajně léčí také infekce, všechny typy žloutenky, chřipku a křečové žíly.

Yoni intimní vajíčko bylo uctívané ve východních kulturách od pradávna pro život, tvořivost a lásku. Odhaduje se, že ženy využívají intimní vajíčka více jak 5 000 let. Císařovny a konkubíny královského paláce v Číně používaly vejce vyřezaná z nefritu pro přístup k sexuální síle, probuzení smyslnosti a udržení zdraví do jejich stáří.


Účinky Yoni intimního vajíčka

  • Urychluje po porodu návrat pochvy do původního stavu
  • Posiluje svaly pánevního dna, může tedy  vyřešit problémy s inkontinencí
  • Zlepšuje vlhkost pochvy
  • Probouzí ženskost
  • Zlepšuje schopnost otěhotnět
  • Prokrvuje spodní část těla – způsobuje zcitlivění pochvy tudíž i citlivost během sexuálního styku
  • Může srovnat menstruační cyklus a bolesti s ním spojené
  • Při pravidelném a správném cvičení zkrátí a zredukuje PMS
  • Uvolňuje z těla stres
  • Probouzí sexuální libido

Důležité informace

Důležité je, očistit vajíčko po a před každém použití. Yoni intimní vajíčka očistěte teplou vodou a mýdlem nebo dezinfekcí pro erotické pomůcky, aby byla důkladně sterilizována. K Yoni vajíčku můžete přivázat šňůrku, která zajistí lepší vyjmutí vajíčka. Ujistěte se, že jste šňůrku bezpečně upevnili k vajíčku a nedojde k jejímu rozvázání.

Nedoporučuje se používat vajíčko během menstruace nebo při akutních zdravotních problémech v oblasti pánve.

Velikosti Sada Yoni intimní vajíčka: M 4,5 x 3 cm (20g), S 4 x 2,5 cm (40g), V 3 x 2 cm (51g).

Pozor křehké! Vajíčko nepoužívejte, pokud na něm objevíte známky poškození, a to zejména prasklinu. Skladujte na čistém a suchém místě (povrchu) a při pokojové teplotě. Yoni vajíčka uschovávejte mimo dosah dětí.

Obsah balení: 3x Yoni vajíčka, 3x šnůrka, pytlíček, návod


Kdy není vhodné Yoni vajíčko používat?

Těhotenství: Obecně se nedoporučuje začít s Yoni vajíčkem během těhotenství. Pokud již máte praxi s pravidelným cvičením, je vhodné v průběhu těhotenství používání Yoni vajíčka přerušit.

Infekce: Dbát na hygienu by mělo být samozřejmostí. Pokud vás však sužuje infekce intimních partií, je vhodné cvičení odložit, dokud symptomy neodezní.

Menstruace: Ačkoliv pravidelné cvičení s Yoni vajíčkem pomáhá k ustálení menstruačního cyklu a zjemňuje menstruační bolesti, je lepší během samotného cyklu vajíčko nepoužívat a soustředit se na cvičení mimo menstruační dny.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.11 kg
? FAQ-1: Co je to Yoni Egg?
? FAQ-2: Jak očistit yoni vajíčko?
? FAQ-3: Jak funguje yoni vajíčko?
? FAQ-4: Jak vybrat velikost yoni vajíčka?
? FAQ-5: Jak posilovat svaly pánevního dna?
? FAQ-6: Mají Yoni egg certifikaci?
Položka byla vyprodána…

Yoni vajíčka