Využijte akci testování plodnosti s -15% slevou

ADIEL SeeNow těhotenské testy hCG, 10 ks

Kód: TT0110
99 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Zjistěte v pohodlí a soukromí vašeho domova, zda-li jste těhotná. ADIEL těhotenský hCG test z moči určí těhotenství už krátce po oplodnění. Placenta velmi rychle po oplodnění začíná produkovat hormon choriogonadotropin (hCG), jehož přítomnost jednorázový těhotenský test hCG zjistí z moči. ADIEL Seenow Těhotenský test hCG je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 10 ks v balení. Citlivost 25 mIU/ml hCG.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Těhotenský hCG test 10 ks v balení

ADIEL Těhotenský test hCG vám pomůže snadno určit, zda jste těhotná. Testovací proužek těhotenského testu obsahuje látky, které reagují na přítomnost hormonu hCG v moči. Po navázání embrya na děložní výstelku začíná placenta produkovat HCG. Již několik dní po oplodnění dochází ke zvýšení koncentrace hCG v krvi natolik, že toto zvýšení lze testem detekovat. 

Podařilo se vám otěhotnět? Dopřejte si vitamíny, které jsou pro vývin miminka důležité. V naší nabídce naleznete například bioaktivní kyselinu listovou 60 tablet nebo vitamíny pro ženy Yarilo Einstein 1 na první trimestr těhotenství. Stejně tak vitamíny pro ženy Yarilo 2 na 2.-3. trimestr vašeho těhotenství.

Použití těhotenského testu a následný výsledek je velmi rychlý a snadný.  Po ponoření proužku do vzorku vzlíná moč podél membrány. Jakmile moč obsahující hCG dosáhne testovací oblasti v membráně, objeví se barevný proužek. Nepřítomnost tohoto proužku naznačuje negativní výsledek. Pokud je test proveden řádným způsobem, objeví se v kontrolní oblasti ještě jeden barevný proužek (slouží ke kontrole správnosti provedení).Tento test je obzvláště vhodný i pro zjištění opravdu raného těhotenství. Tyto testy dokáží odhalit těhotenství při pouhých 25 mIU/ml hCG přítomných v moči (všimněte si, že čím je číslo nižší, tím vyšší je citlivost testu).


Jak použít těhotenský hCG test?

Odběr vzorku moči

Chcete-li provést tento test, odebírejte vzorek moči do čisté a suché nádoby (například plastový kelímek). Ideální je první ranní moč (obsahuje vyšší koncentraci HCG). Nicméně, lze použít vzorek moči odebraný kdykoli během dne. Po provedení testu zlikvidujte použitý materiál (testovací kelímek + použitý proužek testu).

testovací tyčinka hcg strips

Návod k použití

1. Odeberte vzorek moči do suché a čisté nádoby. Ideálním vzorkem je první ranní moč.testovací tyčinka strips ponor-max
2. Vyjměte testovací proužek z ochranného obalu.
3. Ponořte testovací proužek do odebrané moči tak, aby vyznačená šipka směřovala do vzorku moči
4. Testovací proužek neponořujte do moči nad vyznačenou linii MAX (maximum). Jinak test neproběhne správným způsobem.
5. Po 15 sekundách testovací proužek vyjměte ze vzorku moči a položte jej na vodorovný, neabsorpční, čistý a suchý povrch (například na vrchní část nádobky s močí).
6. Pozitivní výsledek můžete pozorovat již během 40 sekund (v závislosti na koncentraci HCG ve vzorku moči). Avšak pro potvrzení negativního výsledku je třeba vyčkat necelých 5 minut, dokud reakce neproběhne úplně.
 

Jak správně číst výsledky

testování výsledky strips hcg

POZITIVNÍ VÝSLEDEK: V kontrolní (C) i testovací (T) zóně se zjevně objevily dvě zřetelné barevné čárky. To znamená, že byl v moči detekován HCG hormon a existuje velká možnost těhotenství. Objevené čárky mohou být slabé a jedna čárka může být světlejší než druhá; je to však stále pozitivní výsledek. Čárky se nemusí shodovat v síle ani barvě. 

NEGATIVNÍ VÝSLEDEK: Objevila se pouze jedna barevná čárka v kontrolní oblasti (C). V testovací zóně (T) není patrná žádná barevná čárka. To naznačuje, že nejste těhotná nebo jste testovali příliš brzy. Pokud si nejste jistá, opakujte test znovu během následujících 48 hodin.  

NEPLATNÝ VÝSLEDEK: V kontrolní (C) i testovací (T) zóně se neobjevila žádná barevná čárka. Zopakujte test s novým testovacím proužkem. Neplatné výsledky testu mohou být způsobeny: Absorpční špička nebyla důkladně navlhčena. Čtení výsledku testu bylo příliš brzy nebo příliš pozdě (po více než 5 minutách).


Upozornění

  1. POUZE PRO DIAGNOSTICKÉ POUŽITÍ IN-VITRO (IVD), NE pro interní použití.
  2. Před provedením tohoto testu si pečlivě přečtěte návod k použití. Proveďte každý krok přesně dle přiloženého návodu k použití.
  3. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na ochranném obalu.
  4. Každý jednorázový těhotenský test HCG lze použít pouze jednou, nikoli opakovaně.
  5. Test nepoužívejte, pokud je ochranný obal poškozen.
  6. Po otevření ochranného obalu by měl být test použit ihned.
  7. Po použití zlikvidujte každý jednorázový testovací proužek včetně použité moči a použitého testovacího materiálu. S použitým materiálem zacházejte tak, jako by byl potenciálně infekční.
  8. Zabraňte kontaktu s pokožkou.
  9. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

Důležité informace

Diagnostický zdravotnický prostředek je určen pro sebetestování in vitro ve shodně s nařízení č.56/2015 Sb. o technických požadavcích na diagnostické zdravotnické prostředky in vitro.

Obsah balení

Každá krabička obsahuje: ochranný obal s testem a návod k použití.
Každý ochranný obal obsahuje: těhotenský testovací proužek a vysoušedlo. Vysoušecí polštářek slouží pouze pro účely skladování, pro vlastní testování se nepoužívá. Každý těhotenský test (proužek) je jednotlivě balený v ochranném obalu.
 

Balení NEOBSAHUJE testovací materiál (kelímek na vzorek moči).

Skladování

Testovací soupravu skladujte při pokojové teplotě (4°C - 30°C) v uzavřeném ochranném obalu do data expirace. Sáček otevírejte těsně před použitím testu.
Testovací soupravy by měly být chráněny před přímým slunečním zářením, vlhkostí a teplem. Chraňte před mrazem.
Minimální trvanlivost: Minimální trvanlivost je uvedena na obale. Spotřebujte do: Spotřebujte do datumu spotřeby uvedeného na obalu. Nepoužívejte po datu spotřeby.

Index symbolů midstream hcg

Distributor: ADIEL, s.r.o., V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČ: 01388665. www.otehotnet.cz 
Výrobce: Nantong Egens Biotechnology Co., Ltd.

CE midstream hcg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Těhotenské testy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.04 kg
Dle Problému: Testování těhotenství
Určeno: Ženy
? FAQ-1: Kdy si udělat těhotenský test SeeNow s citlivostí 25mUI/ml ?
? FAQ-2: Co mám dělat, když je můj test negativní (nejsem těhotná)?
? FAQ-3: Co mám dělat, když je můj test pozitivní ?
? FAQ-4: Co mám dělat, když mi vyšel neplatný výsledek (test nebyl správně proveden)?
? FAQ-5: Vyšel mi pozitivní výsledek testu ale těhotná nejsem. (Falešně pozitivní výsledek).
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AM Avatar autora | 21.4.2024
Jednoduché použití a za skvělé peníze.
N Avatar autora Nicol (Administrátor) 22.4.2024
Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi.