Využijte akci testování plodnosti s -15% slevou

Kvalita spermií

Víte, jak probudit mužskou plodnost a kvalitu spermií? Většina mužů začíná řešit svou plodnost až v okamžiku, kdy zatouží založit rodinu. Jednou z nejčastějších příčin poklesu plodnosti u mužů bývá zhoršená kvalita spermií. Nízká kvalita spermatu je zpravidla způsobená špatnou pohyblivostí nebo vysokým podílem abnormálních spermií. Obvyklým problémem bývá také nedostatečné množství spermií v ejakulátu. Chcete-li zlepšit kvalitu spermatu, je vhodné upravit svou životosprávu alespoň tři měsíce před plánovaným početím. Přibližně takovou dobu totiž spermiím trvá, než se vytvoří a plně dozrají.Kvalita spermií úzce souvisí se životním stylem. Svým spermiím proto uděláte největší radost v okamžiku, kdy vsadíte na zdravou a vyváženou stravu. Velkým pomocníkem při snaze zvýšit kvalitu spermií jsou hodnotné vitamíny a minerály, stejně tak bylinné přípravky podporující mužskou plodnost.

5 položek celkem

Cena

6091849
16091849

Značky

Položek k zobrazení: 5
Intenzivní kúra zvýšení potence muže FertilMan, Kotvičník FORTE, Čaj Zvýšení potence kopie
2 082 Kč –11 %
1 849 Kč

Obsahuje 3x vitamínů FertilMan s L-taurinem, 2x Kotvičníku zemního FORTE v kapslích a 3x čaj Zvýšení potence mužeKotvičník zemní neboli (Tribulus terrestris) přispívá k hormonální aktivitě muže a podporuje jeho pohlavní orgány. Vitamíny Fertilman obsahují několik významných vitamínů a minerálů například Zinek, který přispívá k normální plodnosti a reprodukci a udržuje normální hladinu testosteronu v krvi. Vitamíny pro muže 90 tablet, 180 kapslí silného extraktu z kotvičníku a 300 g čaje představuje 3 měsíční užívání, tedy dobu potřebnou pro aktivní funkci bylin.

770
conceive motility support spolecna
1 099 Kč

Conceive Plus Motility support Men´s je speciální doplněk stravy pro muže, který obsahuje Vitamín D, Vitamín E, Zinek, Mangan, Koenzym Q10, Vitánii Spavou, L-karnin, L-arginin, extrakt Withannia somnifera a extrakt koncentrátu ženšenu. K nejdůležitějším složkám doplňku stravy pro muže patří Zinek, který přispívá k normální plodnosti a reprodukci s Vitamínem D se podílejí na procesu dělení buněk. Vhodný pro vegetariány, bez konzervantů a umělých příchutí. Balení obsahuje 60 kapslí.

893
Dárková sada pro něj
Tip
1 576 Kč –11 %
Dárková sada pro něj
Skladem (>5 ks)
1 399 Kč

Speciálně sestavená dárková sada pro něj ADIEL obsahující 2x vitamínový doplněk Fertilon FORTE, Kotvičník s vitamínem E a Macu 3v1. Fertilon FORTE obsahuje  Zinek, který podporuje plodnost a reprodukci. Selen působící příznivě na tvorbu spermií, napomáhající k ochraně buněk před oxidativním stresem. Kotvičník zemní podporující pohlavní orgány a hormonální aktivitu muže. Macu peruánskou, která má pozitivní vliv na plodnost a sexualitu, rovnováhu hormonálního systému a vytrvalost a vitalitu.

947
Podpora plodnosti pro muže kopie
678 Kč –10 %
609 Kč

Obsahuje vitamíny FertilMan s L-taurinem a Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) v kapslích. Kotvičník zemní má prokazatelné účinky na pohlavní orgány a tvorbu testosteronu. Příznivě pomáhá na svalové a tělové napětí tj. na svalový tonus. Fertilman obsahuje mnoho látek, jednou z nich je Zinek, který chrání buňky před volnými radikály a přispívá k normální plodnosti a reprodukci. Selen, který působí příznivě na tvorbu spermií.  Sada je cca na 1 měsíc užívání – 30 tablet vitamínů a 90 kapslí extraktu kotvičníku.

803
vitaminovy balicek pro páry kopie
1 376 Kč –3 %
1 329 Kč

Obsahuje vitamíny pro ženy 1x FertilCare s kyselinou listovou, vitamíny pro muže 1x FertilMan s L-taurinem, 5x ovulační testy SEE NOW a 1x lubrikační gel Conceive Plus 75 ml na podporu početí, který zvýšíte šanci na početí během zjištěných plodných dní. Balíček s vitamíny představuje 1 měsíc užívání.

806