Těhotenské testy

Víme, jak je pro vás početí miminka důležité a že každý den z cyklu hraje důležitou roli. Proto nabízíme nejrychlejší těhotenský krevní test na trhu, díky němuž odhalíte těhotenství již 8. den po početí. Není potřeba opakovaného testování, krevní test je na 99% přesný. Dále nabízíme i klasické těhotenské testy, které určí těhotenství na základě přítomnosti hCG hormonu v moči. Víte, jak nejrychleji zjistíte, že jste těhotná?

6 položek celkem

Cena

15269
115269

Značky

Položek k zobrazení: 6
seenow těhotenské 10
99 Kč

Zjistěte v pohodlí a soukromí vašeho domova, zda-li jste těhotná. ADIEL těhotenský hCG test z moči určí těhotenství už krátce po oplodnění. Placenta velmi rychle po oplodnění začíná produkovat hormon choriogonadotropin (hCG), jehož přítomnost jednorázový těhotenský test hCG zjistí z moči. ADIEL Seenow Těhotenský test hCG je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 10 ks v balení. Citlivost 25 mIU/ml hCG.

TT0110
midstream tehotensky 1
69 Kč

Těhotenský test určený pro sebetestování, zjistěte pohodlně a v soukromí vašeho domova, jestli jste těhotná. Midstream těhotenský test rychle určí těhotenství už krátce po oplodnění. Midstream tester obsahuje látky, které reagují na přítomnost hormonu hCG v moči. ADIEL Midstream Těhotenský test hCG je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 1 ks v balení. Citlivost 10 mIU/ml hCG. 

TTAM0101-1
midstream tehotensky 3
129 Kč

Jednorázový midstream těhotenský test zjišťuje přítomnost hCG (choriogonadotropinu) hormonu v moči, který napomáhá detekovat ranné stádium těhotenství. ADIEL midstream Těhotenský test hCG je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 3 ks v balení. Citlivost 10 mIU/ml hCG.

TTAM0101-3
krevni test
Tip
269 Kč

Zjistěte své těhotenství již 8. den po početí. Nabízíme ADEXUS hCG těhotenský krevní test, který si můžete udělat kdykoliv během dne. Krevní test dokáže rozpoznat těhotenství mnohem dříve než z moči. Výsledky těhotenství odhalíte již 8. den od početí. ADEXUS hCG těhotenský krevní test je zdravotnickým prostředkem, před použitím čtěte pečlivě příbalovou informaci. 

TT02
seenow těhotenské 5
69 Kč

Zjistěte pohodlně a v soukromí vašeho domova, jestli jste těhotná. Krátce po oplodnění začne placenta produkovat hormon choriogonadotropin (hCG) a jednorázový těhotenský test hCG zjistí přítomnost právě tohoto hormonu v moči. ADIEL Seenow Těhotenský test hCG je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 5 ks v balení. Citlivost 25 mIU/ml hCG.

TT0105
seenow těhotenský 1
15 Kč

Zjistěte pohodlně a v soukromí, jestli jste těhotná. Citlivý těhotenský test spolehlivě určí těhotenství už krátce po oplodnění. Placenta začne brzy po oplodnění produkovat hormon choriogonadotropin (hCG) a jednorázový těhotenský test hCG zjistí přítomnost právě tohoto hormonu v moči. ADIEL Seenow Těhotenský test hCG je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 1 ks v balení. Citlivost 25 mIU/ml hCG.

TT0101