Využijte akci testování plodnosti s -15% slevou

Spolehlivé testování plodnosti pro páry - sada 1

Kód: 830
598 Kč –9 %
Spolehlivé a rychlé testování plodnosti pro páry 1
598 Kč –9 % 539 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Otestujte svůj potenciál plodnosti soukromě a diskrétně v pohodlí vlastního domova. Výhodný balíček spolehlivého a rychlého testování plodnosti pro páry. Výsledek testů vám pomůže včas naplánovat další kroky a rychleji se tak přiblížit vysněnému cíli – těhotenství. EXP20240429

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spolehlivé testování plodnosti pro páry - sada 1

Páry, které se pokoušejí o dítě, se často samy sebe ptají, proč nemohou počít. Připravili jsme pro vás balíček Testování plodnosti  pro páry, kterým zjistíte svůj potenciál plodnosti. Otestovat se můžete diskretně v pohodlí vašeho domova.

Už jste vyzkoušeli kotvičník FORTE s vitamínem E? Kotvičník zemní přispívá k plodnosti a reprodukci, přispívá také k tvorbě testosteronu v krvi. V naší nabídce ho naleznete ve formě čaje nebo tinktury. Víte, jakou roli hraje FSH hormon? Připravili jsme pro vás zajímavý článek na téma - FSH hormon, který prozradí stav vaší plodnosti.

Sada obsahuje:

  1. ADIEL Midstream Test ženské plodnosti 1 ks
  2. ADIEL test mužské plodnosti 1 ks

Jak produkty ze sady správně používat?

Test ženské plodnosti 1 ks - zdravotnický prostředek

Tento rychlý a spolehlivý test funguje tak, že detekuje zvýšenou hladinu hormonu stimulujícího folikuly (FSH) v moči - což svědčí o snížené rezervě vaječníků. Adiel Test ženské plodnosti umožňuje ženám otestovat svůj potenciál plodnosti soukromě a diskrétně v pohodlí vlastního domova.

Návod k použití

  • Vyndejte eco proužek z fólie. Sejměte z testu fialový kryt a nasaďte ho na opačný konec pro snadnější použití.
  • Uchopte test za přemístěný červený kryt a nastavte obnaženou absorpční část tak, aby směřovala směrem dolů, a především do proudu moči. Takto ponechejte 10 sekund. Nebo si připravte moč do čisté nádoby a položte kolmo proužek testu do moči, ne výše než je maximum.
  • Snažte se zamezit styku kontrolního a testovacího okénka s močí.
  • Ihned po absorpci uzavřete absorpční část opět červeným krytem a položte test na vodorovnou podložku. Nyní začněte počítat čas – ideálně 5 minut.
  • Jakmile test začíná fungovat, uvidíte, jak střední část proužku začne světle červenat od značky T (test) až po značku C (kontrola).
  • Po 5 minutách čtěte výsledek testu, nečtěte výsledek déle než po 10 minutách.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.

Test mužské plodnosti 1 ks - zdravotnický prostředek

Pomocí  ADIEL Testu mužské plodnosti rychle a spolehlivě zjistíte, zda vaše sperma obsahuje dostatečný počet spermií na to, aby mohlo dojít k oplodnění ženského vajíčka. Stačí malé množství spermatu a pár minut vašeho času.

Návod k použití

Muž by se měl zdržet ejakulace po dobu nejméně 3 dnů před provedením testu, ale ne déle než 7 dní.

1. Před použitím testu si velmi pečlivě přečtěte příbalovou informaci, test provádějte dle pokynů v přiloženém návodu k použití.

2. Před testováním se zdržte jakékoli sexuální aktivity po dobu 3–5 dnů, ne však déle než 7 dní. Test provádějte v pokojové teplotě.

3. Nejprve odeberte vzorek spermatu do odběrového kelímku.

4. Po odebrání vzorku plastový kelímek uzavřete a nejméně 10x kelímkem zakružte. Před samotným provedením testu vyčkejte 15 minut, ne však déle jak 12 hodin.

5. Vyjměte testovací kazetu z ochranného obalu a položte jej vodorovně na rovný povrch.

6. Nežli odeberete pomocí pipety vzorek spermatu, obsah kelímku znovu krouživými pohyby promíchejte.

7. Pomocí pipety z ochranného obalu odeberte vzorek spermatu a kápnete pár kapek spermatu do testovací kazety do jamky označené „A“.

8. Jakmile se sperma vsákne do jamky „A“, přidejte tři kapky čirého roztoku (lahvička Staining Solution 1 ml ) do stejné testovací jamky „A“. Nechte 1-2 minuty namočit.

9. Nyní přidejte dvě kapky transparentního promývacího čirého roztoku (lahvička Washing Solution 2 ml ) opět do jamky „A“ a vyčkejte 1-2 minuty. Poté okamžitě můžete číst výsledky.

10. Podívejte se na barvu v testovací jamce „A“ a porovnejte s barvou testovací jamky „B“. Čím tmavší je barva jamky „A“, tím je vyšší počet spermií.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více informací a návod k použití naleznete v detailu produktu ZDE.


Upozornění

Čtěte pozorně příbalový leták před použitím testu. Nepoužívejte test ženské plodnosti po době exspirace, uvedené na obalu. Skladujte při teplotě 2-30 °C. Nenechávejte test v chladné místnosti (mrazu). Nepoužívejte, pokud je obal poškozen. Uchovávejte mimo dosah dětí. Test je určen pouze pro vnější použití, nepoužívejte vnitřně. Neotvírejte test dříve, nežli si přečtete veškeré instrukce k použití.

Před provedením testu si pozorně přečtěte všechny informace v návodu. Test mužské plodnosti uchovávejte mimo dosah dětí. Modré barvivo není určeno ke konzumaci, je toxické, dráždí pokožku, oči a dýchací ústrojí. Nejdříve se ujistěte, že jste s testem obeznámeni. Zabraňte jakémukoliv kontaktu se špičkou lahvičky modrého barviva, aby se minimalizovalo nebezpečí kontaminace. Otevřením lahvičky s barvivem se neomezí jeho trvanlivost, pokud nedojde ke kontaktu se špičkou lahvičky nebo barvivem. Nepoužívejte vzorek starší než 12 hodin.

Zkumavky a nálevky se mohou používat pouze jednou, po použití je vyhoďte a na druhý test použijte novou sadu. Nepoužívejte po době exspirace, nepoužívejte pokud je obal viditelně poškozen.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpora plodnosti
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.075 kg
? FAQ-1: Jak test ženské plodnosti funguje?
? FAQ-2: Kdy mohu test použít?
? FAQ-3: Jak poznám, že test funguje?
? FAQ-4: Obdržela jsem pozitivní výsledek. Mohu přestat užívat antikoncepci?
? FAQ-5: Jak citlivý je test ženské plodnosti?
? FAQ-6: Test mi vyšel negativní, znamená to že jsem plodná?
? FAQ-7: Jak test mužské plodnosti funguje ?
? FAQ-8: Záleží na tom, kolik spermatu je přidáno do testovací jamky?
? FAQ-9: Udělal jsem chybu pomocí prvního testu. Co bych měl dělat?
? FAQ-10: Mám udělat dva testy, nebo bude stačit jeden test?
? FAQ-11: Jak dlouho mám čekat mezi testováním?
? FAQ-12: Znamená pozitivní výsledek testu, že jsem plodný?
? FAQ-13: Znamená negativní výsledek testu, že jsem neplodný?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: