Speciální

Nevíte si rady, který produkt je pro vás nejvhodnější? Kontaktujte naší poradnu.

17 položek celkem

Cena

1993739
11993739

Značky

Položek k zobrazení: 17
reishi & cordyceps
od 369 Kč–11 %
od 369 Kč

Doplněk stravy Reishi a Cordyceps. Houby byly po staletí pro své účinky využívány v tradiční čínské medicíny. Reishi (Ganoderma Lucidum) přispívá na celkový imunitní systém, podporuje přirozenou obranyschopnost. Udržuje normální činnost kardiovaskulárního systému. Napomáhá udržovat hladinu cholesterolu v krvi ve správné formě. Celulózové kapsle se snadno polykají a jsou vhodné také pro vegetariány i vegany .

383/1X9
tehotenství
Tip
3 931 Kč –5 %
3 739 Kč

Energy balíček sestavený z přípravků, které díky kvalitě surovin a výrobních postupů představují významný potenciál v podpoře zdárného vývoje těhotenství a zdraví plodu.

764
Energy Fytomineral - koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů 100ml
599 Kč

Fytomineral je koncentrovaný koloidní roztok který obsahuje více než 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě, jejichž vstřebatelnost je až 98 %.

NC-30617
strong hair
od 239 Kč–7 %
ETANI Strong hair 30 tobolek
Momentálně nedostupné
od 239 Kč

Každá žena bez výjimky touží po zdravě vypadajících vlasech, které budou zářivé na pohled a hebké na dotek. Tajemstvím silných a vitálních vlasů se ukrývá především ve vitamínech, které mají na naše vlasová vlákna blahodárné účinky. ETANI Strong hair je doplněk stravy určený k posílení pokožky, který obsahuje Rybí olej, Vitamín E, A a D.

998/1X
Vilcacora
416 Kč

Doplněk stravy VILCACORA je vysoce kvalitní a koncentrovaný extrakt z rostliny Vilcacora, u níž byly prokázané její příznivé účinky na celkovou imunitu. Ta je ve chvílích, kdy se pokoušíte o miminko zvlášť důležitá. Kapsle sestavené podle originální receptury, chráněné ochrannou známkou, určené na pomoc při oslabené imunitě. Kapsle jsou celulózové, tedy vhodné pro vegany, celiaky i ty, kteří si hlídají hladinu cholesterolu.

SE17
Neplodnost2 kopie
Tip
3 124 Kč –5 %
2 969 Kč

Speciálně nakombinovaný balíček pro ženy od firmy Energy. Balíček obsahuje bioinformační koncentráty Gynex, King Kong, Renol. Doplňky stravy Vitaflorin - obsahuje extrakty z rostlin a plodů, Vitamarin který obsahuje unikátní rybí olej. Chlorellu pyrenoidosa, která je antioxidantem. Koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů Fytominerál. 

755
prekoncepční péče2 kopie
Tip
3 225 Kč –5 %
3 065 Kč

Balíček zaměřený na období před otěhotněním. Prekoncepční péči lze definovat jako soubor diagnostických a terapeutických opatření, jejichž cílem je optimální vývoj ženské i mužské pohlavní buňky a také příprava ženského organismu na bezproblémový průběh těhotenství.

761
Energy Cytosan, 90 kapslí
Energy Cytosan, 90 kapslí
Momentálně nedostupné
999 Kč

Energy Cytosan je bioinformační regenerační přípravek obsahující humáty, které jsou směsí huminových a fulvových kyselin. Humáty vznikly postupným rozkladem organické třetihorní hmoty v místech ložisek hnědého uhlí a rašeliny.

 

NC-30680
Energy Organic Barley Juice Powder- mladý ječmen v prášku, 100g
529 Kč

Organic Barley Juice neboli mladý ječmen - Šťáva z listů mladého ječmene v prášku. Bez lepku.

NC-30682
Energy ORGANIC CHLORELLA, 200 kapslí
539 Kč

Organic Chlorella vypěstována na tichomořském ostrově Tchaj-wan. Chlorella pyrenoidosa je antioxidantem, napomáhá normální funkci střevního traktu, mikrobiální rovnováze, normální činnosti jater, srdce a cév.

 

NC-30685
Energy Probiosan - přírodní probiotický přípravek 90 kapslí
419 Kč

Energy Probiosan je výjimečná kombinace sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa, Enterococcus faecium a inulinu.

NC-30647
Energy Vitaflorin - přírodní multivitaminový přípravek 90 kapslí
549 Kč

Energy Vitaflorin je bioinformační přípravek obsahující rakytník, granátové jablko, klanoprašku, včelí mateří kašičku a aloe vera. Jedná se o optimálně vyvážené složení účinných látek z čistě přírodních zdrojů. 

NC-30650
Nahoru
Další produkty