Speciální

Nevíte si rady, který produkt je pro vás nejvhodnější? Kontaktujte naší poradnu.

17 položek celkem

Cena

1993739
11993739

Značky

Položek k zobrazení: 17
reishi & cordyceps
od 369 Kč–11 %
od 369 Kč

Doplněk stravy Reishi a Cordyceps. Houby byly po staletí pro své účinky využívány v tradiční čínské medicíny. Reishi (Ganoderma Lucidum) přispívá na celkový imunitní systém, podporuje přirozenou obranyschopnost. Udržuje normální činnost kardiovaskulárního systému. Napomáhá udržovat hladinu cholesterolu v krvi ve správné formě. Celulózové kapsle se snadno polykají a jsou vhodné také pro vegetariány i vegany .

383/1X9
tehotenství
Tip
3 931 Kč –5 %
Energy balíček - Těhotenství
Momentálně nedostupné
3 739 Kč

Energy balíček sestavený z přípravků, které díky kvalitě surovin a výrobních postupů představují významný potenciál v podpoře zdárného vývoje těhotenství a zdraví plodu.

764
Energy Fytomineral - koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů 100ml
599 Kč

Fytomineral je koncentrovaný koloidní roztok který obsahuje více než 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě, jejichž vstřebatelnost je až 98 %.

NC-30617
strong hair
od 239 Kč–7 %
od 239 Kč

Každá žena bez výjimky touží po zdravě vypadajících vlasech, které budou zářivé na pohled a hebké na dotek. Tajemstvím silných a vitálních vlasů se ukrývá především ve vitamínech, které mají na naše vlasová vlákna blahodárné účinky. ETANI Strong hair je doplněk stravy určený k posílení pokožky, který obsahuje Rybí olej, Vitamín E, A a D.

998/1X
Vilcacora
416 Kč

Doplněk stravy VILCACORA je vysoce kvalitní a koncentrovaný extrakt z rostliny Vilcacora, u níž byly prokázané její příznivé účinky na celkovou imunitu. Ta je ve chvílích, kdy se pokoušíte o miminko zvlášť důležitá. Kapsle sestavené podle originální receptury, chráněné ochrannou známkou, určené na pomoc při oslabené imunitě. Kapsle jsou celulózové, tedy vhodné pro vegany, celiaky i ty, kteří si hlídají hladinu cholesterolu.

SE17
Neplodnost2 kopie
Tip
3 124 Kč –5 %
2 969 Kč

Speciálně nakombinovaný balíček pro ženy od firmy Energy. Balíček obsahuje bioinformační koncentráty Gynex, King Kong, Renol. Doplňky stravy Vitaflorin - obsahuje extrakty z rostlin a plodů, Vitamarin který obsahuje unikátní rybí olej. Chlorellu pyrenoidosa, která je antioxidantem. Koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů Fytominerál. 

755
prekoncepční péče2 kopie
Tip
3 225 Kč –5 %
3 065 Kč

Balíček zaměřený na období před otěhotněním. Prekoncepční péči lze definovat jako soubor diagnostických a terapeutických opatření, jejichž cílem je optimální vývoj ženské i mužské pohlavní buňky a také příprava ženského organismu na bezproblémový průběh těhotenství.

761
Energy Cytosan, 90 kapslí
999 Kč

Energy Cytosan je bioinformační regenerační přípravek obsahující humáty, které jsou směsí huminových a fulvových kyselin. Humáty vznikly postupným rozkladem organické třetihorní hmoty v místech ložisek hnědého uhlí a rašeliny.

 

NC-30680
Energy Organic Barley Juice Powder- mladý ječmen v prášku, 100g
529 Kč

Organic Barley Juice neboli mladý ječmen - Šťáva z listů mladého ječmene v prášku. Bez lepku.

NC-30682
Energy ORGANIC CHLORELLA, 200 kapslí
539 Kč

Organic Chlorella vypěstována na tichomořském ostrově Tchaj-wan. Chlorella pyrenoidosa je antioxidantem, napomáhá normální funkci střevního traktu, mikrobiální rovnováze, normální činnosti jater, srdce a cév.

 

NC-30685
Energy Probiosan - přírodní probiotický přípravek 90 kapslí
419 Kč

Energy Probiosan je výjimečná kombinace sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa, Enterococcus faecium a inulinu.

NC-30647
Energy Vitaflorin - přírodní multivitaminový přípravek 90 kapslí
549 Kč

Energy Vitaflorin je bioinformační přípravek obsahující rakytník, granátové jablko, klanoprašku, včelí mateří kašičku a aloe vera. Jedná se o optimálně vyvážené složení účinných látek z čistě přírodních zdrojů. 

NC-30650
Nahoru
Další produkty