Sypané čaje

Kvalitní sypané čaje českých značek vyráběné podle ověřených receptur. Vyzkoušejte sílu bylin a buďte blíž k vytouženému miminku. Nezapomínejte také na vitamíny, které jsou pro tělo velmi důležité.

18 položek celkem

Cena

39119
139119

Značky

Položek k zobrazení: 18
rozkvet indianky
Tip
109 Kč

První nezisková organizace zabývající se neplodností v České republice má svůj bylinný čaj Rozkvět Indiánky. Směs s láskou vybraných kvalitních bylin od žen pro ženy. Čaj obsahuje Červený jetel a Vrbovku podporující mezopauzální komfort. Kontryhel, Hluchavka a Řebříček zajištují menstruační komfort ženy. Koupí tohoto čaje přispějete neziskové společnosti Indiánky na osvětu hormonální nerovnováhy, pcos, endometryózy a neplodnosti. Neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky, je bez umělých sladidel a lepku. Je vhodná pro vegany.

941
caj drmek
od 99 Kč–12 %
od 99 Kč

Doplněk stravy JUKL sypaný bylinný čaj drmek 50g. Sypaný čaj ulevuje při premenstruačním syndromu a v menopauze (klimakteriu). Zároveň je to silný antioxidant a podporuje kognitivní funkce. Čaj z drmku obecného patří do fytoterapie.

173/1X
caj zvyseni plodnosti pro zeny nad 35 let
od 119 Kč

Doplněk stravy čaj pro ženy nad 35 let je speciální čajová směs pro ženy ve vyšším věku. Jednotlivé byliny například sporýš ulevuje při premenstruačním syndromu, napomáhá při přicházející nebo probíhající menopauzeMáta přispívá ke správné činnosti trávicích soustavy anapomáhá k relaxaci a lepšímu spánkuBylinná směs je určená pro ženy. 

 

164/1X
caj zvyseni potence
od 119 Kč–10 %
od 119 Kč

Doplněk stravy čaj Zvýšení potence a plodnosti je určen jak pro ženy, tak i pro muže. Bylinná směs vybraných bylin zejména Mateřídouška a Saturejka přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu. Společně s rozmarýnem jsou lidský organismus antioxidantem. Balení 100g odpovídá 1 měsíci užívání.

116/1X
caj vajecniky
od 119 Kč–10 %
od 119 Kč

Doplněk stravy bylinný čaj Vaječníky je směs vybraných bylin například kontryhelu a hluchavky přispívající k menstruačnímu komfortu ženy, ulevují při premenstruačním syndromu. Maliník obecný zase ulevuje při přicházející menopauze. Určeno pro ženy.

122/1X
jatra
59 Kč

Doplněk stravy čaj sypaný Játra 50g. Ručně vyráběný bylinný sypaný čaj podle originální receptury je sestaven pro normální funkci jater. Obsahuje bylinky Ostropestřec, který podporuje normální trávení a funkce jater, pročišťuje. Dále Měsíček podporuje normální činnost jater a střev, je antioxidantem, podporuje přirozenou obranyschopnost. Řepík přispívá normální činnosti jater a vylučování, podporuje normální trávení a fungování žlučníku, působí na funkci močové soustavy (ledviny). Pampeliška přispívá k normální činnosti žaludku, jater a detoxikaci (vylučování). Bylinná směs pro 2týdenní užívání. 

SE01
poceti
59 Kč

Doplněk stravy bylinný čaj Početí je ručně vyráběný bylinný sypaný čaj podle originální receptury.Bylinka Řebříček přispívá k menstruačnímu komfortu ženy, přispívá ke správnému fungování dýchacího a cévního systému, pozitivně působí na funkci močových cest a ledvin. Kontryhel podporuje správný (před) menstruační komfort, působí na stav kloubů a svalů, napomáhá k osvěžení těla, udržuje normální trávení. Ručně vyráběný produkt chráněný ochrannou známkou. Užívání na 2 týdny.

SE05
caj k oplodneni
od 119 Kč–10 %
od 119 Kč

Doplněk stravy bylinný čaj k Oplodnění 100g. Bylinná směs k oplodnění představuje směs vybraných bylin, které ulevují při (pre)menstruačním syndromu a přispívají k menstruačnímu komfortu žen. Vybrané byliny dále přispívají k duševní rovnováze, podporují psychický stav člověka a dobrý spánek. Bylinná směs určená pro ženy.

152/1X
caj kontryhel nat
od 99 Kč–12 %
od 99 Kč

Doplněk stravy čaj kontryhel (Alchemilla vulgaris) je v podobě sušené natě sbírané v době květenství byliny. Podporuje správný (před) menstruační komfort, působí na stav kloubů a svalů, napomáhá k osvěžení těla, udržuje normální trávení. Určeno pro ženy.

161/1X
caj kotvicnik nat
od 99 Kč–12 %
od 99 Kč

Doplněk stravy bylinný čaj z natě – Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) podporuje močové a pohlavní ústrojí, imunitu, přirozenou obranyschopnost, svaly a svalový tonus, hormonální aktivitu a pohlavní orgány. Určeno pro ženy i muže.

167/1X
jukl mojzisova
od 119 Kč–10 %
od 119 Kč

Doplněk stravy čaj Ludmily Mojžíšové sypaná směs. Jedná se o bylinnou směs dle stejnojmenné fyzioterapeutky Ludmily Mojžíšové. Heřmánek podporuje normální trávení, podporuje přirozenou obranyschopnost – posiluje imunitní systém, je antioxidantem. Řebříček přispívá k menstruačnímu komfortu ženy. Hluchavka posiluje předmenstruační a menstruační komfort ženy, podporuje vylučování vody z organismu. Určeno pro ženy.

128/1X
jukl maliník kopie
Novinka
od 99 Kč

Doplněk stravy čaj Maliník (Rubus idaeus) známý díky svým plodům (malin) ve formě sušených listů maliníku. Podporuje správný (před) menstruační komfort, napomáhá při odvodňování těla a přispívá ke správnému trávení.

1046/1X
Nahoru
Další produkty