Testy plodnosti pro muže

Test plodnosti je snadný způsob, jak si ověřit, že má váš ejakulát dostatek spermií k oplodnění. Dobrá zpráva je, že nepříjemné a pro některé muže i choulostivé vyšetření u lékaře lze v dnešní době nahradit vcelku spolehlivým domácím testem plodnosti. Vše diskrétně z pohodlí domova. Víte, jak testy fungují?

5 položek celkem

Cena

279999
1279999

Značky

Položek k zobrazení: 5
test muzske plodnosti
Akce
319 Kč –12 %
279 Kč
ADIEL Test mužské plodnosti je diagnostický test plodnosti, který je určen pro sebetestování, jedná se o kvalitativní detekci koncentrace spermií v mužském spermatu. Diagnostický test vám může určit, zda množství spermií v odebraném vzorku spermatu je normální nebo nižší než 15 mil./ml. Test mužské plodnosti je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 1 ks v balení.
NC-32710
Výhodné a spolehlivé testování plodnosti pro páry
Tip
628 Kč –6 %
589 Kč

Ověřte svůj potenciál plodnosti soukromě a diskrétně v pohodlí vlastního domova s výhodným a spolehlivým balíčkem testování plodnosti pro páry. Výsledek testů vám pomůže včas naplánovat další kroky a rychleji se tak přiblížit vysněnému cíli – těhotenství. Testy plodnosti jsou v obou případech na 2 použití.

842
test muzske plodnosti
Akce
419 Kč –9 %
379 Kč

Pomocí ADIEL testu mužské plodnosti rychle a v pohodlí domova zjistíte, zda vaše sperma obsahuje dostatečný počet spermií na to, aby mohlo dojít k oplodnění ženského vajíčka. Výhodné 2 balení obsahuje testy pro 2 použití, takže můžete porovnávat výsledky v čase – např. před a po nasazením vitamínů. ADIEL Test mužské plodnosti je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 2 ks v balení.

NC-39061
Fertilcount2
739 Kč
Diagnostický screeningový FertilCount 2 test mužské plodnosti je určen pro sebetestování, jedná se o kvalitativní detekci koncentrace spermií v mužském spermatu. Pouze pro diagnostické použití in vitro. Domácí test mužské plodnosti zjišťuje zda je koncentrace spermií pod nebo nad hranicí 15 mil. na 1 ml spermatu. Fertilcount 2 test mužské plodnosti je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 2 ks v balení. (EXP:02/24)

 

TP02
conceive test plodnosti
999 Kč

Conceive Plus test mužské plodnosti je rychlý jednorázový diagnostický test, který detekuje koncentraci spermií v mužském ejakulátu. Světová zdravotnická organizace(WHO) určila měřítko, že zdravý muž má mít 15 milionů spermií na 1 ml vzorku. Domácí test mužské plodnosti zjišťuje, zda je koncentrace spermií ve vzorku vyšší nebo nižší dle daných měřítek. Conceive Plus test mužské plodnosti je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. V balení najdete 1ks.

1034