Testy plodnosti pro muže

Test plodnosti je snadný způsob, jak si ověřit, že má váš ejakulát dostatek spermií k oplodnění. Dobrá zpráva je, že nepříjemné a pro některé muže i choulostivé vyšetření u lékaře lze v dnešní době nahradit vcelku spolehlivým domácím testem plodnosti. Vše diskrétně z pohodlí domova. Víte, jak testy fungují?

4 položek celkem

Cena

399739
1399739

Značky

Položek k zobrazení: 4
test muzske plodnosti
399 Kč
ADIEL Test mužské plodnosti je diagnostický test plodnosti, který je určen pro sebetestování, jedná se o kvalitativní detekci koncentrace spermií v mužském spermatu. Diagnostický test vám může určit, zda množství spermií v odebraném vzorku spermatu je normální nebo nižší než 15 mil./ml. Test mužské plodnosti je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 1 ks v balení.
NC-32710
Výhodné a spolehlivé testování plodnosti pro páry
Tip
798 Kč –9 %
719 Kč

Ověřte svůj potenciál plodnosti soukromě a diskrétně v pohodlí vlastního domova s výhodným a spolehlivým balíčkem testování plodnosti pro páry. Výsledek testů vám pomůže včas naplánovat další kroky a rychleji se tak přiblížit vysněnému cíli – těhotenství. Testy plodnosti jsou v obou případech na 2 použití.  EXP20240429

842
test muzske plodnosti
499 Kč

Pomocí ADIEL testu mužské plodnosti rychle a v pohodlí domova zjistíte, zda vaše sperma obsahuje dostatečný počet spermií na to, aby mohlo dojít k oplodnění ženského vajíčka. Výhodné 2 balení obsahuje testy pro 2 použití, takže můžete porovnávat výsledky v čase – např. před a po nasazením vitamínů. ADIEL Test mužské plodnosti je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 2 ks v balení.

NC-39061
Fertilcount2
739 Kč
Diagnostický screeningový FertilCount 2 test mužské plodnosti je určen pro sebetestování, jedná se o kvalitativní detekci koncentrace spermií v mužském spermatu. Pouze pro diagnostické použití in vitro. Domácí test mužské plodnosti zjišťuje zda je koncentrace spermií pod nebo nad hranicí 15 mil. na 1 ml spermatu. Fertilcount 2 test mužské plodnosti je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. 2 ks v balení. 

 

TP02