Porcované čaje ADIEL za 89Kč. Využijte sílu bylinek.

Pomůcky

Přejete si lépe připravit na porod nebo posílit pánevní dno? Máme pro vás úžasnou zdravotnickou pomůcku Aniball, kterou využívají ženy před porodem. Pro posílení pánevního dna využijte Yoni sadu intimních vajíček, které jsou ručně vyráběny. DVD se cviky známé fyzioterapeutky zlepšují plodnost, pomáhají k otěhotnění a současně pomáhají při bolestech zad. V aktualizovaném kompletním vydání vás se cviky seznámí žákyně paní Mojžíšové, fyzioterapeutka Jarmila Novotná. Detoxikační náplasti Biomagick odstraňují z vašeho těla nečistoty a toxiny, zatímco spíte. Toxické látky mohou zatěžovat organismus, který se pak více zaměřuje na správné fungování těla a ne na kvalitu pohlavních buněk a schopnost početí.

7 položek celkem

Cena

1591529
11591529

Značky

Položek k zobrazení: 7
ADIEL Bazální teploměr MT-B231F
ADIEL Bazální teploměr MT-B231F
Momentálně nedostupné
159 Kč

Zjistěte dobu své ovulace spolehlivě a přesně pomocí bazálního teploměru. Vysoce kvalitní a bezpečný teploměr s pružnou špičkou změří vaši bazální teplotu s přesností na 2 desetinná místa. Mějte své plodné dny pod kontrolou a využijte tak příležitosti, které vám dávají nejvyšší šance na otěhotnění. ADIEL bazální teploměr je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

BT01
ETANI Regenerační olej na strie, 200ml
Tip
299 Kč –33 %
199 Kč

ETANI Regenerační olej na strie se skládá z několika kvalitních za studena lisovaných olejů. Vybrali jsme zastoupení takových olejů, které kůži hydratují, regenerují, zpevňují, zjemňují a chrání. Olej proti striím je bez chemie a agresivních látek, tudíž je vhodný i pro citlivou pokožku a těhotné ženy.

1082
Biomagick Detoxikační náplasti 14 ks
od 199 Kč

Detoxikační náplasti BIOMAGICK vám přinášejí účinnou očistu organismu s certifikátem CE. Očista je nezbytná, pokud plánujete miminko. Toxické zatížení pohlavních orgánů může vést k funkční neplodnosti ženy. U mužů toxikované zárodečné žlázy ovlivňují kvalitu a počet spermií. Balení 14 kusů představuje očistnou a detoxikační kúru na 1 týden. Detoxikační náplasti působí na reflexní body na chodidlech a absorbují do sebe toxiny zatímco spíte. Jde o jeden z nejpohodlnějších a zároveň nejúčinnějších způsobů očisty těla.

521/1X
dvd
Akce
299 Kč –33 %
199 Kč

Naučte se kompletní soubor cvičení Ludmily Mojžíšové. Cviky známé fyzioterapeutky zlepšují plodnost, pomáhají k otěhotnění a současně pomáhají při bolestech zad. V aktualizovaném kompletním vydání vás se cviky seznámí žákyně paní Mojžíšové, fyzioterapeutka Jarmila Novotná. Vyzkoušejte legendární cviky, na které pějí novopečené maminky ódy.

OP01
yoni egg ruzenin
Yoni intimní vajíčka
Momentálně nedostupné
990 Kč

Posilujte svaly pánevního dna se sadou Yoni intimních vajíček (přírodní drahokamy z Brazílie), které jsou ručně vyráběny. Pravidelným, důsledným a vytrvalým tréninkem dosáhnete zpevnění pánevního dna, které je jednou z nejdůležitějších věcí v životě ženy. Yoni intimní vajíčka vám mohou pomoci s bolestivou a nepravidelnou menstruací, problémy s inkontinencí, zlepšují schopnost otěhotnět, probouzí sexuální libido a urychlují návrat pánevního dna po porodu.

878
b9a4a331 f000 4452 afde 8c68405e1b59
1 529 Kč

Přejete si porod bez obav a poranění? Oblíbená zdravotnická pomůcka Aniball snižuje rizika při porodu a pomáhá i po porodu k obnově svalstva pánevního dna. Aniball zvyšujete šanci na hladký porod bez poranění, díky cvičení se budete cítit více sebevědoměji a s pocitem připravenosti na porod.

881
Fertilili kalisek spolecna kopie
Novinka
1 199 Kč

FERTILILY Kalíšek na podporu početí přispívá ke zvýšení šance na otěhotnění v pohodlí domova a nepřerušuje vaše intimní okamžiky s partnerem. Fertilily kalíšek zajišťuje efektivní transport více spermií k děložnímu čípku, což zvyšuje pravděpodobnost přirozeného početí. Po milování je snadno zaveden, čímž se minimalizuje riziko úniku spermií. Bylo klinicky prokázáno, že FERTILILY kalíšek zvyšuje párům šanci na otěhotnění o 48 %. Fertilily kalíšek je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

1141