Lubrikační gely

Nabízíme lubrikační gely na podporu početí. Tyto lubrikační gely byly speciálně navrženy pro podporu početí, aby vytvářeli "přátelské" prostředí pro spermie. Gely prokazatelně zlepšují životaschopnost, rychlost i pohyb spermií na cestě k vajíčku. V našem článku se dozvíte, které milostné polohy zvyšují šance na otěhotnění.

6 položek celkem

Cena

559799
1559799

Značky

Položek k zobrazení: 6
Conceive Plus lubrikační gel na podporu početí v aplikátorech 8x4 mg
599 Kč

Vyzkoušejte lubrikační gel pro podporu početí, který úspěšně pomáhá ženám na celém světě otěhotnět. Gel výrazně zvyšuje životnost a pohyblivost spermií a tím i jejich šance na spojení s vajíčkem. Dejte intimním okamžikům s partnerem nový rozměr a připojte se k našim spokojeným zákaznicím a šťastným maminkám. Objednejte si praktické balení lubrikačního gelu v 8 aplikátorech v našem e-shopu.

LG02
FertilSafe multipack
599 Kč

Speciálně vyvinutý lubrikační gel na podporu početí v balení Multipack, které obsahuje 1x tubu o obsahu 75 ml, 2x předvyplněné aplikátory 5 ml (vhodné na cesty) a 2x opakovaně použitelné aplikátory pro snadné dávkování z tuby. Jedinečná receptura napodobuje přirozené prostředí, kterým spermie putují k oplodnění vajíčka. Gel pomáhá zvýšit možnosti početí, jeho hydratační vlastnosti zvyšují komfort během pohlavního styku. Lubrikační gel značky Babystart je vyrobený ve Velké Británii, je klinicky testovaný, má vyvážené pH a neobsahuje parabeny. 

NC-19659
Conceive Plus lubrikační gel pro podporu početí 75 ml
649 Kč

Objevte lubrikační gel pro podporu početí, na který mnoho novopečených maminek nedá dopustit. Nejen, že vám zpříjemní společné intimní chvilky, ale navíc je přátelský ke spermiím, které se tak dostanou tam, kam mají. Gel pořídíte v našem e-shopu, nebo ve své lékárně.

LG01
FertilSafe singlepack
559 Kč

Speciálně vyvinutý lubrikační gel na podporu početí  v balení Single pack, které obsahuje 1x tubu o obsahu 75 ml. Jedinečná receptura napodobuje přirozené prostředí, kterým spermie putují k oplodnění vajíčka. Gel pomáhá zvýšit možnosti početí, má hydratační vlastnosti a zvyšuje komfort během pohlavního styku. Lubrikační gel britské výroby je klinicky testovaný, má vyvážené pH a neobsahuje parabeny. 

NC-19658
Fertilili gel spolecna
Novinka
699 Kč

FERTILILY Lubrikační gel na podporu početí s neutrálním pH vytváří pro spermie optimální prostředí. Klinické studie jednoznačně ukázaly, že ve srovnání se standardními lubrikanty (nebo dokonce slinami) neklade FERTILILY Gel žádnou bariéru spermiím, což umožňuje jejich přežít déle než 24 hodin po kontaktu s gelem. Užijte si maximální lubrikaci během intimních chvilek a zároveň podpořte možnost početí neinvazivním způsobem. Fertilily gel je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

1138
yarilo gel 1024x1024
Tip
799 Kč

Speciálně vytvořený lubrikační gel, který je vhodný pro všechny páry, které se snaží otěhotnět. Účinný Yarilo motility NR lubrikační gel na podporu početí upravuje pH a připravuje tak pro spermie prostředí, které podporuje oplodnění. Objednejte si praktické balení lubrikačního gelu v 6 jedno dávkových aplikátorech. 

875