Využijte akci testování plodnosti s -15% slevou

Menstruační cyklus

Všechny si to tak přejeme. Mít běžnou délku i podobu menstruace, netrápit se hormonální výkyvy, počítat s přirozenou ovulací. Zkrátka prožívat zdravý menstruační cyklus, který se obejde bez jediného mráčku. Přestože je ženské tělo díky svým schopnostem výjimečné, může občas chybovat. Najednou vám může do života vstoupit celá řada nepříjemností, které naruší jinak poklidný menstruační cyklus.

3 položek celkem

Cena

991259
1991259

Značky

Položek k zobrazení: 3
gynex + cytovital
929 Kč

Balíček obsahuje bylinný koncentrát Energy Gynex a Energy Cytovital bioinformační širokospektrální terapeutický regenerační krém. Přípravky obsahují bylinky např. Fenykl obecný, který podporuje kojení, normální činost jater a produkci mateřského mléka. 

767
jukl maliník kopie
Novinka
od 99 Kč

Doplněk stravy čaj Maliník (Rubus idaeus) známý díky svým plodům (malin) ve formě sušených listů maliníku. Podporuje správný (před) menstruační komfort, napomáhá při odvodňování těla a přispívá ke správnému trávení.

1046/1X
Kontrola plodných dnů ženy
1 297 Kč –2 %
1 259 Kč

Obsahuje ovulační test Donna, gel Conceive Plus 75 ml, 5x těhotenské testy See Now. Tyto produkty jsou nezbytné, pokud chcete najít správnou chvíli pro otěhotnění. Pomocí ovulačního testeru pro opakované použití Donna zjistíte, kdy se blíží ovulace. Během těchto plodných dní použijete s partnerem lubrikační gel na podporu početí Conceive Plus, který upravuje pH tak, aby bylo usnadněno oplodnění. Nakonec si pomocí těhotenských hCG testů z moči zjistíte, zdali jste těhotná.

782