Kotvičník

Kotvičník zemní ( Tribulus terrestris) podporuje pohlavní orgány a hormonální aktivitu. Napomáhá funkci močové soustavy, má příznivé účinky na tělový a svalový tonus. Působí na činnost kardiovaskulárního systému, srážení a čištění krve. Udržuje přirozenou obranyschopnost a imunitní systém. Kotvičník zemní naleznete i v tinkturách.

2 položek celkem

Cena

349369
1349369

Značky

Položek k zobrazení: 2
kotvicnik forte
Tip
od 369 Kč–10 %
od 369 Kč

Doplněk stravy ADIEL Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) s vitamínem E je vysoce účinný koncentrát z byliny v poměru 4:1! Kotvičník zemní má prokazatelné účinky na pohlavní orgány a hormonální aktivitu muže. Příznivě napomáhá k fungování močové soustavy.  Extrakt z kotvičníku je nadávkován do celulózových kapslí. Balení kotvičníku forte s vitamínem E odpovídá užití na měsíc.

 

53/1X9
kotvicnik
Tip
od 349 Kč–10 %
od 349 Kč

Doplněk stravy Kotvičník zemní 90 kapslí. Jedná se o extrakt z kotvičníku zemního v poměru 4:1 na podporu hormonální aktivity a funkce reprodukčních orgánů. Kotvičník zemní má prokazatelné účinky na pohlavní orgány a tvorbu testosteronu. Příznivě pomáhá na svalové a tělové napětí tj. na svalový tonus. Unikátní bylina v celulózových kapslích. Celé balení představuje užívání přibližně na měsíc. Produkt české výroby.

44/1X9