Přírodní sladidla

Zdravý životní styl je v souvislosti s plodností velice důležitý, nezapomínejte tedy vyživovat své tělo a meditovat pro spokojenost duše. Dobře vyživené tělo je ve správné kondici, správně funguje a nestárne tak rychle. Stevie je přírodní sladidlo, které je alternativou nezdravého cukru. Produkt německé kvality v různých formách (prášek, tabletky, tekutina). Oslaďte si život zdravě. Steviolu naleznete i ve výhodných sadách.

4 položek celkem

Cena

99299
199299

Značky

Položek k zobrazení: 4
steviola60g
od 299 Kč–9 %
od 299 Kč

Doplněk stravy Stévia je vhodná pro slazení vašich oblíbených nápojů, vaření i pečení. Oproti jiným umělým sladidlům Steviola není hořká ani v ní nepocítíte žádnou chemii. Je vhodná pro diabetiky, celiaky a všechny, kteří si hlídají přísun kalorií. Německý produkt nejvyšší kvality. 1000 tablet v balení. 

854/100
Steviola - Stévia tablety v dávkovači 300 tbl.
od 99 Kč–9 %
od 99 Kč

Doplněk stravy Steviola Stévia 300 tbl. v dávkovači. Bez kalorií a umělých sladidel! Oslaďte si život se Steviolou – Stévia. Vhodné pro všechny který si hlídají přísun cukru, diabetiky, celiaky i pro redukční diety. Hubnout se dá i bez omezování sladkého, díky vysoce kvalitnímu přírodnímu produktu Německa. Balení s dávkovačem je ideální i na cesty. 

254/1X
Steviola Stévia Fluid tekuté sladidlo 125 ml
od 129 Kč–9 %
od 129 Kč

Doplněk stravy Steviola tekutá 125ml. Slaďte, vařte a pečte zdravěji. Přírodní sladidlo z rostliny stévie v tekuté formě je vhodné pro slazení vašich oblíbených nápojů, vaření i pečení. Rostlina stévie sladká je mnohonásobně sladší než obyčejný cukr, neobsahuje žádné kalorie ani umělá sladidla. Je vhodná pro diabetiky a celiaky. Kvalitní neměcký produkt.

269/1X1
Steviola Stévia sladidlo 350 g v prášku
od 249 Kč–9 %
od 249 Kč

Doplněk stravy Steviola Stévia v prášku 350g. Slaďte při pečení a vaření zdravě. Přírodní sladidlo Steviola v prášku 350g z rostliny stévie sladké je vhodné pro celiaky, diabetiky a všechny, kteří si hlídají přísun kalorií a cukru. Stévie sladká (rostlina) je mnohonásobně sladší než obyčejný cukr a zároveň neobsahuje žádné kalorie ani umělá sladidla. Hubněte bez omezování sladkého. Německý produkt nejvyšší kvality.

266/1X3