Tinktury z pupenů

Tinktury z pupenů obsahující výluh z pupenů, poupat a mladých výhonků rostlin. Najdete i ve výhodných sadách.

8 položek celkem

Cena

139191
1139191

Značky

Položek k zobrazení: 8
kotvicnik nadeje
139 Kč

Doplněk stravy Naděje Kotvičník pozemní (Tribulus terrestris) je vysoce účinná tinktura z pupenů rostliny, která působí na zdraví reprodukčních orgánů a hormonální aktivitu. Může mít vliv nasprávnou funkci reprodukčního systému a močové soustavy. Kotvičník svými účinky normalizuje i další orgánové soustavy v těle.

BE07
Serafin Jeřáb ptačí tinktura z pupenů 50 ml
170 Kč

Doplněk stravy jeřáb ptačí tinktura z pupenů 50 ml. Jeřáb ptačí napomáhá produkci ženských pohlavních hormonů a zároveň působí při stresu a napětí. Jde o tinkturu z pupenů, tedy výtažek z toho nejúčinnějšího v rostlině – zárodečných buněk. Produkt české výroby.

SE06
Serafin Klimakter směs z pupenů 50 ml
191 Kč

Doplněk stravy Klimakter tinktura z pupenů 50 ml. Potýkáte se s nepříznivými projevy klimakteria? Bylinná směs Klimakter byla vyrobena z pupenů rostlin podle originální receptury určené na konkrétní problém. Jeřáb ptačí, brusinka, hloh, měsíček a pupalka pro váš menstruační a hormonální komfort. Bylinná kúra na 2 týdny užívání.

SE11
Serafin Kotvičník tinktura z pupenů 50 ml
170 Kč

Doplněk stravy tinktura z pupenů Kotvičník 50 ml. Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) podporuje močové a pohlavní ústrojí, imunitu, přirozenou obranyschopnost, svaly a svalový tonus. Přispívá ke správnému fungování reprodukčního systému a močových cest. Jedná se o vysoce kvalitní tinkturu z pupenů, poupat a mladých výhonků, které obsahují ty nejúčinnější látky z rostliny.

SE10
Serafin Maliník tinktura z pupenů 50 ml
170 Kč

Doplněk stravy Serafin Maliník tinktura z pupenů. Ostružník Maliník může napomoci ženám při menopauze a menstruačních potížích, podporuje vylučování vody z organismu, přispívá ke správnému trávení.

SE08
Snímek obrazovky 2023 07 03 v 14.50.22
Novinka
170 Kč

Doplněk stravy Pupalka tinktura z pupenů od české značky Serafin. Přispívá k (před)menstruačnímu komfortu u ženy, pomáhá zachovat přirozený stav pokožky a podporuje také metabolické funkce těla. Bylinka Pupalka se podílí na normální činnosti kardiovaskulárního systému a na správné hladině cholesterolu v krvi. Přispívá i ke správnému fungování imunitního systému.

1135
Serafin Tinktura z pupenů Černý jeřáb 50 ml
170 Kč

Doplněk stravy Černý jeřáb tinktura z pupenů 50ml.Tinktura z jeřábu černého (aronie) podporuje štítnou žlázu. Navíc jde o extrakt z pupenů, poupat a mladých výhonů rostlin, tudíž sbírá to nejúčinnější z byliny, co jde. Aronie působí jako antioxidant a má tak příznivý vliv na zdraví Vašeho organismu.

SE07
Serafin Ženský směs z pupenů 50 ml
191 Kč

Doplněk stravy Ženský směs z pupenů 50 ml je tinktura vysoce účinný bylinný extrakt připravovaný z pupenů, poupat a mladých výhonků maliníku, černého rybízu, jeřábu ptačího, kopřivy, měsíčku a grepfruitu. Tato směs obsahuje Ostružník maliník, který může napomoci ženám při menopauze a menstruačních potížích, podporuje vylučování vody z organismu, přispívá ke správnému trávení. Rybíz černý celkově zlepšuje stav organismu, zajišťuje vylučování vody z organismu, přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, ulevuje při stresu a vypětí, je antioxidantem. Užívání na 2 týdny.

SE12