Novinky

Pravidelně se pro vás snažíme vymýšlet novinky a rozšiřovat sortiment podpory plodnosti. Věříme, že se vám naše novinky budou líbit.

14 položek celkem

Cena

571199
1571199

Značky

Položek k zobrazení: 14
Yarilo Progametiq PLATINUM, 30 sáčků
Novinka
939 Kč

Yarilo Progametiq PLATINUM je kvalitní produkt ideální pro ženy, které usilují o početí potomka. Obsahuje Inositol ve svých dvou formách (myo-inositol a d-chiro-inositol), které se přirozeně vyskytují ve folikulární tekutině kolem dozrávajících vajíček. Folát v Yarilo Progametiq PLATINUM je již v 100% biologicky aktivní podobě. Na rozdíl od běžné kyseliny listové působí okamžitě a nepotřebuje metabolickou úpravu prostřednictvím enzymu MTHFR. 

1147
Yarilo 400 THF - aktivní forma kyseliny listové, 30 tablet
Novinka
199 Kč

Jedna tabletka Yarilo® 400 THF obsahuje 400 µg plně biologicky aktivního folátu kyseliny listové nejnovější generace. Oproti běžné kyselině listové působí okamžitě a nepotřebuje metabolizaci enzymem MTHFR. Kyselina listová je klíčová pro správný růst zárodečných tkání během těhotenství a podporuje správný proces buněčného dělení. Foláty hrají nezastupitelnou roli při přípravě na těhotenství a během všech fází těhotenství. Doporučuje se, aby všechny ženy udržovaly vysokou hladinu folátu minimálně jeden měsíc před plánovaným početím a tuto hladinu udržovaly během prvních tří měsíců těhotenství. Vegan. Bez laktózy. bez cukrů. Doplněk stravy

1144
Fertilili kalisek spolecna kopie
Novinka
1 199 Kč

FERTILILY Kalíšek na podporu početí přispívá ke zvýšení šance na otěhotnění v pohodlí domova a nepřerušuje vaše intimní okamžiky s partnerem. Fertilily kalíšek zajišťuje efektivní transport více spermií k děložnímu čípku, což zvyšuje pravděpodobnost přirozeného početí. Po milování je snadno zaveden, čímž se minimalizuje riziko úniku spermií. Bylo klinicky prokázáno, že FERTILILY kalíšek zvyšuje párům šanci na otěhotnění o 48 %. Fertilily kalíšek je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

1141
Fertilili gel spolecna
Novinka
699 Kč

FERTILILY Lubrikační gel na podporu početí s neutrálním pH vytváří pro spermie optimální prostředí. Klinické studie jednoznačně ukázaly, že ve srovnání se standardními lubrikanty (nebo dokonce slinami) neklade FERTILILY Gel žádnou bariéru spermiím, což umožňuje jejich přežít déle než 24 hodin po kontaktu s gelem. Užijte si maximální lubrikaci během intimních chvilek a zároveň podpořte možnost početí neinvazivním způsobem. Fertilily gel je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

1138
Snímek obrazovky 2023 07 03 v 14.50.22
Novinka
168 Kč

Doplněk stravy Pupalka tinktura z pupenů od české značky Serafin. Přispívá k (před)menstruačnímu komfortu u ženy, pomáhá zachovat přirozený stav pokožky a podporuje také metabolické funkce těla. Bylinka Pupalka se podílí na normální činnosti kardiovaskulárního systému a na správné hladině cholesterolu v krvi. Přispívá i ke správnému fungování imunitního systému.

1135
prolaktin minus
Novinka
421 Kč

Prolaktin mínus od české firmy Serafin je doplněk stravy obsahující přírodní bylinné kapsle. Mucuna pruriens extrakt s vysokým obsahem látky L-DOPA napomáhá normálnímu metabolismu prolaktinu. Drmek obecný přispívá k menstruačnímu komfortu a pomáhá ženám v období menopauzy. Zinek podporuje plodnost a reprodukci, a zajišťuje normální funkci imunitního systému. Vitamín D udržuje zdravé kosti a svaly a má pozitivní vliv na proces dělení buněk.

1132
Fertiprona 1
Novinka
od 429 Kč–4 %
od 429 Kč

Doplněk stravy Chytré miminko Fertiprona obsahuje inositol, methylfolát, vitamíny a minerály, které jsou důležité při plánování těhotenství, pro těhotné a kojící ženy. Doporučujeme užívat alespoň 3 měsíce před plánovaným početím. 

1095/1X3
elasti q kopie
Novinka
od 99 Kč–7 %
od 99 Kč

Elasti-Q Kyselina listová 800 µg jako doplněk stravy. Kyselina listová je určená ženám před plánovaným těhotenstvím, během těhotenství, po porodu i během kojení. Každá žena, která plánuje těhotenství, by měla užívat kyselinu listovou minimálně 3 měsíce před početím. Balení 30 tablet.

1091/1X
kyselina listova kopie
Novinka
od 85 Kč–9 %
od 85 Kč

Doplněk stravy Kyselina listová pro vás a vaše miminko. Dopřejte svému tělu a vašemu budoucímu miminku dostatek kyseliny listové pro jeho správný vývoj. Nyní výhodné balení 100 + 7 tablet. Balení na 3 měsíce užívání.

1076/1X1
jukl maliník kopie
Novinka
od 99 Kč

Doplněk stravy čaj Maliník (Rubus idaeus) známý díky svým plodům (malin) ve formě sušených listů maliníku. Podporuje správný (před) menstruační komfort, napomáhá při odvodňování těla a přispívá ke správnému trávení.

1046/1X
563 kopie
Novinka
57 Kč

Doplněk stravy čaj štítná žláza zvýšená sypaná směs. Směs bylin v čaji štítná žláza zvýšená podporuje funkci štítné žlázy a kardiovaskulárního systému Vybrané byliny v čaji štítná žláza zvýšená podporují funkci štítné žlázy a kardiovaskulárního systému.  

1040
zinek serafin
Novinka
199 Kč

Doplněk stravy od české firmy Serafin ZINEK v kapslích. Jedná se o unikátní složení zinku, rakytníku a mědi. Kapsle ZINEK přispívají ke správnému fungování imunitního systému. Mimo jiné Zinek napomáhá ke správné plodnosti a reprodukci. Tato forma ZINKU je velmi šetrná k trávicímu systému. Vhodné pro vegany a vegetariány. 

980
Nahoru
Další produkty