Využijte akční nabídku v sekci ,, AKCE a SLEVY''

Novinky

18 položek celkem
Fertiprona 1
Novinka
od 429 Kč–5 %
od 429 Kč

Doplněk stravy Chytré miminko Fertiprona obsahuje inositol, methylfolát, vitamíny a minerály, které jsou důležité při plánování těhotenství, pro těhotné a kojící ženy. Doporučujeme užívat alespoň 3 měsíce před plánovaným početím. 

1095/1X3
elasti q kopie
Novinka
od 99 Kč–7 %
od 99 Kč

Elasti-Q Kyselina listová 800 µg jako doplněk stravy. Kyselina listová je určená ženám před plánovaným těhotenstvím, během těhotenství, po porodu i během kojení. Každá žena, která plánuje těhotenství, by měla užívat kyselinu listovou minimálně 3 měsíce před početím. Balení 30 tablet.

1091/1X
ETANI Regenerační olej na strie, 200ml
Akce Novinka
399 Kč –15 %
339 Kč

ETANI Regenerační olej na strie se skládá z několika kvalitních za studena lisovaných olejů. Vybrali jsme zastoupení takových olejů, které kůži hydratují, regenerují, zpevňují, zjemňují a chrání. Olej proti striím je bez chemie a agresivních látek, tudíž je vhodný i pro citlivou pokožku a těhotné ženy.

1082
kyselina listova kopie
Novinka
od 85 Kč–10 %
od 85 Kč

Doplněk stravy Kyselina listová pro vás a vaše miminko.  Dopřejte svému tělu a vašemu budoucímu miminku dostatek kyseliny listové pro jeho správný vývoj. Nyní výhodné balení 100 + 7 tablet. Balení na 3 měsíce užívání.

1076/1X1
fertilmum2
Akce Novinka
599 Kč –15 %
509 Kč

Doplněk stravy FertilMum forte 2 obsahuje sedmnáct vitamínů a minerálů určených od 13. týdne těhotenství do porodu. Patří sem zejména Kyselina listová přispívající ke správnému růstu zárodečných tkání během těhotenství. Sypká DHA (Omega-3) je vyráběna z kvalitního rybího oleje, který poskytuje vyvážený poměr omega-3 mastných kyselin EPA a DHA. Omega-3 přispívá k normálnímu vývoji zraku kojenců do 12 měsíců věku. Příjem z těla matky přispívá k normálnímu vývoji očí a mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem. Vytvořte svému miminku vitamínový pelíšek.

1067
fertilmum1
Akce Novinka
549 Kč –15 %
469 Kč

V doplňku stravy ADIEL FertilMum forte 1 najdete speciální kombinaci dvaceti vitamínů a minerálů určených pro období plánování rodiny a dále do 12. týdne těhotenství. Vytvořte svému miminku vitamínový pelíšek. ADIEL Fertilmum 1 obsahují Myo-inositol a Kyselinu listovou, která napomáhá ke správnému růstu zárodečných tkání během těhotenství a podílí se na správném procesu dělení buněk. Vitamín D3 se podílí na procesu dělení buněk a je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Vitamíny doporučujeme užívat alespoň 3 měsíce před plánovaným početím.

1064
jukl maliník kopie
Novinka
od 99 Kč

Doplněk stravy čaj Maliník (Rubus idaeus) známý díky svým plodům (malin) ve formě sušených listů maliníku. Podporuje správný (před) menstruační komfort, napomáhá při odvodňování těla a přispívá ke správnému trávení.

1046/1X
563 kopie
Novinka
57 Kč

Doplněk stravy čaj štítná žláza zvýšená sypaná směs. Směs bylin v čaji štítná žláza zvýšená podporuje funkci štítné žlázy a kardiovaskulárního systému Vybrané byliny v čaji štítná žláza zvýšená podporují funkci štítné žlázy a kardiovaskulárního systému.  

1040
conceive test plodnosti
Novinka
999 Kč

Conceive Plus test mužské plodnosti je rychlý jednorázový diagnostický test, který detekuje koncentraci spermií v mužském ejakulátu. Světová zdravotnická organizace(WHO) určila měřítko, že zdravý muž má mít 15 milionů spermií na 1 ml vzorku. Domácí test mužské plodnosti zjišťuje, zda je koncentrace spermií ve vzorku vyšší nebo nižší dle daných měřítek. Conceive Plus test mužské plodnosti je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. V balení najdete 1ks.

1034
conceive tehotensky test
Novinka
299 Kč

Conceive Plus těhotenský test vám snadno pomůže určit těhotenství už krátce po oplodnění v soukromí domova. Midstream tester obsahuje látky, které reagují na přítomnost hormonu hCG v moči. Jeho hlavní výhodou je hygienické a komfortní použití díky uzavíratelnému krytu. Conceive Plus těhotenský test je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci. V balení najdete 2ks. Citlivost 10 mIU/ml hCG.

1028
kontryhel
Novinka
od 109 Kč–6 %
od 109 Kč

Doplněk stravy ADIEL Kontryhel čaj (Alchemilla vulgaris) ve formě čajových sáčků je pomocníkem všem ženám při gynekologických obtížích a zajišťuje ženám jejich menstruační a premenstruační komfort. Bylinka Kontryhel působí na stav kloubů a svalů, napomáhá k osvěžení těla, udržuje normální trávení a je antioxidant. Jedno balení vyjde přibližně na 1 – 2 týdny.

1022/1X1
Vitamín D3 OROFAST 1000 IU sublinguální sprej 150 dávek
Novinka
299 Kč

Víte, že imunita je velice důležitá? Hlavně ve chvílích, kdy se pokoušíte o miminko nebo procházíte náročným obdobím. Vitamín D3 OROFAST je sublinguální sprej, který má rychlé vstřebávání přes sliznici pod jazykem. Vitamín D3 se podílí na procesu dělení buněk, napomáhá udržovat imunitní systém, udržuje normální stav kostí, zubů a činnosti svalů. Působí na vstřebávání / využití vápníku a fosforu, který je potřebný pro růst a vývin kostí u dětí. Sprej mohou užívat děti starší 3 let. Díky jeho příjemné chuti po citrusu a mátě je u dětí velmi oblíbený. 1000 IU vitamínu D3 v jedné dávce. Balení je určeno pro dospělého na 5 měsíců.

1010
Nahoru
Další produkty

Pravidelně se pro vás snažíme vymýšlet novinky a rozšiřovat sortiment podpory plodnosti. Věříme, že se vám naše novinky budou líbit.