Den dětí se značkou adiel. Využijte slevu -15% pro objednávky nad 599Kč. Slevový kod: dite15

Speciální čaje

Unikátní kombinace bylinných čajů sestavena podle Anety Benediktové tak, aby její účinek byl co nejefektivnější. Vyzkoušejte naše výhodné sady.

2 položek celkem

Cena

131132
1131132

Značky

Položek k zobrazení: 2
restart
131 Kč

Doplněk stravy Restart čaj + kapsle. V dnešní hektické době je nezbytně, aby se člověk chránil před vnějšími vlivy a udržoval tělo ve fyzické i psychické kondici. K navrácení potřebné vitality a energie vám pomůže čaj RESTART od firmy Serafin, ten je sestavený dle unikátní dvousložkové receptury, která je díky své kombinace nejefektivnější. Balení obsahuje čaj z listů olivovníku v Bio kvalitě a kapsle ze super ovoce Camu camu, které mají vysoký podíl vitamínu C. Vyzkoušejte tento skvělý životabudič a získejte zpátky svou tělesnou i duševní kondici.

SE20
odkyseleni organismu
131 Kč

Doplněk stravy odkyselení organismu 2x50g. Překyselení ovlivňuje fungování všech orgánových soustav, včetně pohlavní a hormonální. Bylinná čajová směs Odkyselení obsahuje variantu na dopolední i odpolední užívání a obsahuje kvalitní a účinnou kombinaci bylin na konkrétní problém. Balení obsahuje 50 g dopoledního a 50 g odpoledního čaje.

SE03