Porcované čaje ADIEL za 89Kč. Využijte sílu bylinek.

Speciální čaje

Unikátní kombinace bylinných čajů sestavena podle Anety Benediktové tak, aby její účinek byl co nejefektivnější. Vyzkoušejte naše výhodné sady.

3 položek celkem

Cena

59139
159139

Značky

Položek k zobrazení: 3
rozkvet indianky
Tip
109 Kč

První nezisková organizace zabývající se neplodností v České republice má svůj bylinný čaj Rozkvět Indiánky. Směs s láskou vybraných kvalitních bylin od žen pro ženy. Čaj obsahuje Červený jetel a Vrbovku podporující mezopauzální komfort. Kontryhel, Hluchavka a Řebříček zajištují menstruační komfort ženy. Koupí tohoto čaje přispějete neziskové společnosti Indiánky na osvětu hormonální nerovnováhy, pcos, endometryózy a neplodnosti. Neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky, je bez umělých sladidel a lepku. Je vhodná pro vegany.

941
jatra
59 Kč

Doplněk stravy čaj sypaný Játra 50g. Ručně vyráběný bylinný sypaný čaj podle originální receptury je sestaven pro normální funkci jater. Obsahuje bylinky Ostropestřec, který podporuje normální trávení a funkce jater, pročišťuje. Dále Měsíček podporuje normální činnost jater a střev, je antioxidantem, podporuje přirozenou obranyschopnost. Řepík přispívá normální činnosti jater a vylučování, podporuje normální trávení a fungování žlučníku, působí na funkci močové soustavy (ledviny). Pampeliška přispívá k normální činnosti žaludku, jater a detoxikaci (vylučování). Bylinná směs pro 2týdenní užívání. 

SE01
odkyseleni organismu
139 Kč

Doplněk stravy odkyselení organismu 2x50g. Překyselení ovlivňuje fungování všech orgánových soustav, včetně pohlavní a hormonální. Bylinná čajová směs Odkyselení obsahuje variantu na dopolední i odpolední užívání a obsahuje kvalitní a účinnou kombinaci bylin na konkrétní problém. Balení obsahuje 50 g dopoledního a 50 g odpoledního čaje.

SE03