Mateří kašička

Mateří kašička lyofilizovaná amp. 5×200 mg

Mateří kašička lyofilizovaná, vhodná ke zvýšení plodnosti muže a ženy. Pravidelným podáváním mateří kašičky u mužů je možné podpořit tvorbu spermií a udržení plodnosti. Má pozitivní vliv na vyrovnávání hladiny ženských hormonů a díky svému složení může pomoci s doprovodnými potížemi v menopauze. Balení 5 ampulí s nastavenou dávkou 200 mg.


Dostupnost: Není skladem
Vaše cena: 109 

Těžko bychom hledali jinou látku, kterou obestírá tolik mýtů a pověr, jako je mateří kašička. Pro svoji obrovskou schopnost vyživovat včelí larvy je často dokonce označována za královský elixír mládí. Podporuje plodnost u mužů i žen, má pozitivní vliv na vyrovnání hladiny ženských hormonů, působí příznivě v období menopausy. U mužů podporuje tvorbu spermií a udržení plodnosti.

Začněte s 3měsíční kúrou a pořiďte si ke kašičce vitamíny FertilCare s kyselinou listovou ve výhodném 3balení. Neopomíjejte ani podporu plodnosti u svého partnera a objednejte si 3měsíční kúru pro páry s vitamíny FertilMan pro muže, s lubrikačním gelem a ovulačním testem.

Jak vám mateří kašička pomůže k otěhotnění?

Pravidelná konzumace mateří kašičky vytváří hormonální rovnováhu v těle, má pozitivní vliv na celý endokrinní systém. Tím pomáhá řešit problémy s neplodností  ženy, které jsou spojeny s hormonální nerovnováhou, jako je syndrom polycystických ovárií, nepravidelný menstruační cyklus. Některé studie prokázaly, že mateří kašička napodobuje lidský pohlavní hormon estrogen, který může pomoci těm, které trpí nízkou hladinou estrogenu.

U mužů má konzumace mateří kašičky pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, po pravidelné konzumaci dochází ke zlepšení spermiogramu u muže.

  • Zlepšuje funkčnost reprodukčních orgánů u žen
  • Zlepšuje kvalitu spermií (pohyblivost, množství, životnost)
  • Má pozitivní vliv na kvalitu ženského vajíčka
  • Snižuje příznaky stárnutí
  • Podpůrný lék v boji proti astmatu, jaterním onemocněním

Dále je mateří kašička výborná v boji proti astmatu, jaterním onemocněním, zlomeninám kostí, kožním chorobám a posiluje imunitní systém. Může ji konzumovat kdokoliv nezávisle na věku a pohlaví.

Co znamená pojem lyofilizace?

Lyofilizace je nejšetrnější způsob zpracování mateří kašičky, kdy se látka hluboce zmrazí a vysuší. Výsledkem je bílý až nažloutlý prášek. Při tomto způsobu zpracování zůstává zachováno maximum účinných látek.

Náš TIP
Užívejte mateří kašičku spolu s přírodním extraktem z kořene Maca, který stimuluje ženské pohlavní orgány a vyrovnává hormonální systém.
Zjistěte své těhotenství již 8. den po početí. Vyzkoušejte nejpřesnější a nejrychlejší těhotenský test na trhu. Nabízíme ZAP hCG těhotenský krevní test, který si můžete udělat kdykoliv během dne. 99% přesnost již při prvním testování.

Způsob užívání mateří kašičky

  • Zřeďte 1 ampuli s vodou, pijte na lačno 1x denně.
  • Užívejte jako kúru 2x do měsíce, pak 14 dní nebo měsíc pausa.

Můžete užívat dlouhodobě.

Pro úspěšné otěhotnění je rozhodující váš ovulační cyklus. Ověřte si plodné dny s naší ovulační kalkulačkou, nebo si pořiďte spolehlivý ovulačním test pro jednorázové, nebo mnohočetné použití.

Upozornění

Mateří kašičku musí s velkou opatrností užívat osoby alergické na květinový pyl. Dojde-li k alergické reakci, je nutné užívání mateří kašičky okamžitě přerušit.

Skladujte na chladném místě.


Přečtěte si praktické tipy pro správnou životosprávu budoucí maminky. Pomohou vám dostat se do formy po fyzické i psychické stránce.


Všechny zásilky posíláme v diskrétním neutrálním balení.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Mateří kašička lyofilizovaná amp. 5×200 mg”

Mohlo by se Vám líbit…

produkt
Posílení pánevního dna
Sleva

Posílení pánevního dna a podpora plodnosti (DVD + Čaj Mojžíšové + Drmek)

Výhodná sada sestavená pro podporu plodnosti a k posílení pánevního dna. DVD obsahuje soubor cviků známé fyzioterapeutky Ludmily Mojžíšové,…

749  805 
produkt
Detoxikační náplasti Biomagick
Sleva

Trojbalení Biomagick detoxikační náplasti 3×14 ks

Trojbalení detoxikačních náplastí BIOMAGICK vám přináší 3týdenní efektivní očistu organismu potřebnou ke správnému fungování pohlavního systému. Toxické zatížení pohlavních…

399  561 
produkt
ADIEL Dvojbalení Maca 100% PURE 2 x 90 kapslí
Sleva
Doporučujeme

ADIEL Dvojbalení Maca 100% PURE 2×90 kapslí

Nakupujte nyní cenově výhodné dvojbalení macy horské. Vyrábíme pro vás 100% přírodní a certifikovaný extrakt z kořene maca v…

489  698 

Doporučujeme

produkt
Fertilman Plus vitamíny pro muže s L-karnitinem | Otěhotnět.cz
Doporučujeme

Fertilman Plus vitamíny pro muže s L-karnitinem tbl. 120

Doplněk stravy FertilMan Plus je určený těm z vás, kteří toužíte po zvýšení kvality spermií a po zlepšení plodnosti…

1 199 
produkt
Výhodné balení Macy
Sleva
Doporučujeme

Adiel Maca 100% PURE prášek 400 g + 90 kapslí

Cenově výhodné balení. Přinášíme vám 100% přírodní a certifikovaný extrakt z kořene maca v prášku i kapslích za výhodnou…

890  948 
produkt
Lubrikační gel Prefert
Doporučujeme

Prefert vaginální gel 1×6 mg

Vyzkoušejte novinku na našem trhu, účinný lubrikační gel na podporu početí Prefert. Spermie mají delší životaschopnost a lépe se…

99 
banner
banner

Akce, slevy a novinky přednostně na váš email