Migreen 90 tobolek

Kód: 1178
399 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Doplněk stravy Migreen 90 tobolek je bylinný komplex, který v sobě kombinuje extrakty z 10 rostlin, hořčík a komplex vitaminů B. Tato bylinná směs je vhodná při třeštění hlavy, klimakteriu a premenstruačním syndromu. Produkt české výroby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Migreen 90 tobolek- doplněk stravy

Doplněk stravy Migreen je bylinným aparátem, který nezatěžuje trávicí systém a játra jako běžné léky určené na bolesti hlavy. Obsahem bylinného komplexu Migreen jsou byliny, které společné mohou pomoci při pulzující bolesti hlavy, premenstruačním syndromu nebo klimakteriu. Například kopretina Řimbaba je vhodnou bylinou pro menopauzální komfort a relaxaci. Vrba bílá je prosperující při hormonální nerovnováze. Jinan neboli ginkgo biloba zlepšuje mikrpcirkulaci krevního oběhu. Nedostatek horčíku může způsobit únavu, vyčerpání a křeče. Zázvor podporuje vitalitu a energie, vhodný je také na podporuje normálního trávení ( žaludek na vodě) Verbena neboli sporýš lékařský je vhodný pro ženy v klimakteriu na podporuju menopauzálního komfortu.

Cesta za lepšími dny, když vás trápí PMS. Našli jsme pro vás vhodný produkt na potlačení projevů premenstruačního syndormu Bylinný extrakt premenstruační sysndrom - 60 tobolek nebo také ve formě tinktury Premenstruační syndrom bylinný lihový extrakt 50 ml.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin.

Co podporují bylinky v doplňku stravy Migreen ?

* povolené účinky dle platné legislativy

Řimbaba obecná - přispívá ke zmírnění třeštění hlavy a menstruačního diskomfortu, podporuje normální funkci oběhové soustavy, podporuje relaxaci, je antioxidantem.

Vrba bílá - podporuje normální stav kloubů a svalů, příspívá k osvěžení těla

Guarana - přispívá k fyzické a psychické vitalitě, podporuje imunitní systém

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) - přispívá k duševní rovnováze, podporuje kognitivní funkce, je antioxidantem

Zázvor - podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému, přispívá ke správnému trávení, podporuje přirozenou obranyschopnost, je antioxidantem

Verbena - přispívá k normální činnosti dýchacího systému a střevního traktu, podporuje (před) menstruační a menopauzální komfort, podporuje obranyschopnost, je antioxidantem.


Dávkování a způsob užití

Složení: Kopretina řimbaba (Pyrethrum parthenium) stand. extrakt 1 % parthenolidů nať, Aquamin Mg – hydroxid hořečnatý (magnesium 35 %), Vavřín vznešený (Laurus nobilis) stand. ext. list 10:1, Vrba bílá (Salix alba) stand. ext. kůra 15 % salicyn, Černý česnek fermentovaný (Allium sativum) stand. ext. palice 10:1, Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) stand. ext. list 20:1, Zázvor lékařský (Zingiber officinalis) stand. ext. kořen 10 % gingerols, Verbena – Sporýš lékařský (Verbena officinalis) stand. ext. list 5:1, Guarana (Paulinia cupana) stand. ext. semeno D 22 %, Meduňka lékařská (Melissa officinalis) stand. ext. květ 5:1, B-komplex, stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle

Aktivní látky: 1 tobolka Denní dávka (2-4 tobolky) %RHP ref. hodnota příjmu
Kopretina řimbaba 100 mg 200 - 400 mg není stanoveno

Aquamin Hořčík
z toho hořčík

100 mg35mg 200 - 400mg70 - 140mg 19-38% RHP
Vrba bílá stand. ext. kůra 15 % salicyn 50 mg 100 - 200 mg není stanoveno
Vavřín vznešený stand. ext. list 10:1  40 mg 80 -160 mg není stanoveno
Guarana stand. ext. semeno D 22 % 30 mg 60 - 120 mg není stanoveno
Meduňka stand. ext. květ 5:1 30 mg 60 - 120 mg není stanoveno
Černý česnek stand. ext. palice 10:1 20 mg 40 - 80 mg není stanoveno
Jinan stand. ext. list 20:1 15 mg 30 - 60 mg není stanoveno
B-komplex 15 mg 24 - 48 mg 68-136 % RHP
Zázvor stand. ext. kořen 10 % gingerols 5 mg 10 - 20 mg není stanoveno
Verbena stand. ext. list 5:1 5 mg 10 - 20 mg není stanoveno

Dávkování

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

  • 2 -4 tobolky denně.
  • Balení na 22 - 45 dní dle vámi zvoleného dávkování
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku

Upozornění

Doplněk stravy Migreen není vhodný pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.  Je potravinovým doplňkem, neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Důležité informace

Balení: skleněná dóza s plastovým uzávěrem.  Obsah 90 tobolek.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci, nevystavujte mrazu.

Vyrobeno v České republice,  Výrobce: Green Idea spol. s.r.o.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: