Já polycystické ovaria, partner 10% zdravých spermií

Dobrý den,
prosím o radu s výběrem vitamínů. S partnerem se snažíme o miminko, máme za sebou 2x neúspěšné umělé oplodnění metodou PICSI. Partner má bohužel jen 10% zdravých spermií - ostatní jsou zdeformované. Já bohužel trpím syndromem polycystických ovarií. Jaké vitamíny jsou pro nás prosím vhodné? Děkuji za odpověď T.S.

 

Vážená paní T.S.

Děkuji za váš dotaz a s tím spojenou důvěru v náš obchod. U partnera je třeba podpořit kvalitu spermií, kterou zajišťuje látka selen. Naleznete ho ve vitamínech FertilMan nebo Yarilo Man. Za mě bych pro partnera doporučila kombinaci FertilMan a Kotvičník FORTE a k tomu neméně důležitou psychickou pohodu a zdravý životní styl.
Ve vašem případě je třeba nejprve zjistit, zdali u vás dochází k uvolňování vajíčka. Polycystická ovaria mohou zapříčinit anovulační cykly a pokud byste neovulovala, není ani možné oplodnění. Zjistěte tedy tuto skutečnost za pomoci bazálního teploměru a poté se případně zaměříme na srovnání hormonální hladiny. Pokud si jste jistá, že k ovulaci dochází, doporučila bych vám k hormonální regulaci extrakt z kořene maca a extrakt z drmku, který zajišťuje menstruační komfort. K tomu navíc ideálně tinkturu z jeřábu ptačího. Ještě se zeptám, štítnou žlázu máte v pořádku?
Zatím se mějte pěkně a budu se těšit na vaši odpověď.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení