Porcované čaje ADIEL za 89Kč. Využijte sílu bylinek.

Já polycystické ovaria, partner 10% zdravých spermií

Dobrý den,
prosím o radu s výběrem vitamínů. S partnerem se snažíme o miminko, máme za sebou 2x neúspěšné umělé oplodnění metodou PICSI. Partner má bohužel jen 10% zdravých spermií - ostatní jsou zdeformované. Já bohužel trpím syndromem polycystických ovarií. Jaké vitamíny jsou pro nás prosím vhodné? Děkuji za odpověď T.S.

 

Vážená paní T.S.

Děkuji za váš dotaz a s tím spojenou důvěru v náš obchod. U partnera je třeba podpořit kvalitu spermií, kterou zajišťuje látka selen. Naleznete ho ve vitamínech FertilMan nebo Yarilo Man. Za mě bych pro partnera doporučila kombinaci FertilMan a Kotvičník FORTE a k tomu neméně důležitou psychickou pohodu a zdravý životní styl.
Ve vašem případě je třeba nejprve zjistit, zdali u vás dochází k uvolňování vajíčka. Polycystická ovaria mohou zapříčinit anovulační cykly a pokud byste neovulovala, není ani možné oplodnění. Zjistěte tedy tuto skutečnost za pomoci bazálního teploměru a poté se případně zaměříme na srovnání hormonální hladiny. Pokud si jste jistá, že k ovulaci dochází, doporučila bych vám k hormonální regulaci extrakt z kořene maca a extrakt z drmku, který zajišťuje menstruační komfort. K tomu navíc ideálně tinkturu z jeřábu ptačího. Ještě se zeptám, štítnou žlázu máte v pořádku?
Zatím se mějte pěkně a budu se těšit na vaši odpověď.