Jak na endometriózu?

Narazila jsem na Vaše internetové stránky www.otehotnet.cz a potřebovala bych od Vás radu. V letošním roce jsem potratila ve 23 týdnu těhotenství. Následně jsem prodělala 2 operace – vrostlá placenta. Zjištěné pozitivní protilátky v krvi po potratu. Nyní se začínáme snažit o další těhotenství, ale zatím marně (3 měsíce). Od lékaře jsem měla předepsanou kys. listovou , brala jsem 3 měsíce a dále jsem pila čaj z kontryhele. Nyní cyklus po 30 – 32 dnech.
Poraďte mi prosím jak si pomoci abych co nejdříve otěhotněla … Mám hroznou obavu ze srůstů a rodinu si moc přeji. Ještě doplním je mi 34 let.

Děkuji.
Paní J.K.

 

Vážená paní J. K.,
Váš problém nás opravdu velmi mrzí. Srůsty děložní označované jako endometrióza jsou poměrně častým problémem žen, které si přejí otěhotnět. Doporučuji čaj Mimoděložní výstelky v něm najdete bylinnou směs jejichž vybrané byliny zajišťují ženám menstruační komfort, ulevují při premestruačním syndromu, a podporují reprodukční systém.
Dále Kontryhel, který podporuje správný (před) menstruační komfort.
Pro celkové podpoření doporučuji Vám i Vašemu partnerovi vitamíny FertilCare pro Vás a FertilMan pro něj.
Doufáme, že Vaše cesta za početím miminka bude úspěšná. Budeme na Vás myslet a těšit se na příští email s radostnými novinkami.