Využijte akci testování plodnosti s -15% slevou

Sada na měření bazální teploty

Kód: 746
798 Kč –6 %
bazalni teplomer nove baleni 1
798 Kč –6 % 749 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Obsahuje 1x bazální teploměr a gel Conceive Plus 75 ml. Tato sada pro ženu byla sestavena z produktů, které jsou nezbytné, pokud plánujete otěhotnět. Pomocí přesného bazální teploměru zjistíte, kdy se blíží ovulace. Během těchto plodných dní použijete s partnerem lubrikační gel na podporu početí Conceive Plus, který upravuje pH tak, aby bylo usnadněno oplodnění. ADIEL bazální teploměr je zdravotnický prostředek, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada na měření bazální teploty

Součástí je bazální teploměr, s jehož pomocí si měříte bazální teplotu a dokážete tak vyhodnotit dobu své ovulace. Vysoce kvalitní a bezpečný teploměr s pružnou špičkou změří vaši bazální teplotu s přesností na 2 desetinná místa. Až si ověříte, kdy nastává ovulace, přichází na řadu lubrikační gel na podporu početí Conceive Plus. Ten je vyroben patentovanou metodou tak, aby vytvářel specifické pH prostředí pro optimální podmínky nutné k přežívání a migraci spermií. Spermie ve spojení s Conceive Plus prokazují významně zlepšenou životaschopnost ve srovnání se spermiemi pohybujícími se v prostředí ostatních lubrikačních gelů i v prostředí bez použití lubrikačních gelů.

Sada obsahuje:

  1. Bazální teploměr digitální MT-B231F
  2. Lubrikační gel pro podporu početí Conceive Plus, 75 ml

Hlídejte si své plodné dny a ovulaci s naší ovulační kalkulačkou. Nejste si jisti svou plodností? Vyzkoušejte testování plodnosti pro páry a ověřte svojí plodnost v pohodlí vašeho domova.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. 


Jak produkty ze sady správně používat?

Lubrikační gel Conceive Plus - zdravotnický prostředek

  • Naneste přiměřené množství gelu před nebo během pohlavního styku.
  • Používejte v době okolo ovulace, tím zvýšíte pravděpodobnost početí. Rovněž možno použít kdykoliv během pohlavního styku, možno používat i několikrát denně. Vhodný i pro každodenní použití.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více informací naleznete v detailu produktu ZDE.

Bazální teploměr - zdravotnický prostředek

  • Po zapnutí teploměru proběhne během 2 vteřin automatický test všech funkcí.
  • Poté teploměr na 2 vteřiny zobrazí poslední naměřenou teplotu.
  • Jakmile je změřena aktuální teplota, teploměr vás upozorní pípnutím.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

 Více informací naleznete v detailu produktu ZDE.


Bazální teplota a její zjišťování

  •  Právě v době ovulace stoupá vaše tělesná teplota, což vám umožňuje ovulaci sledovat a bezpečně zjistit. Měřte teplotu denně, vždy ve stejnou dobu. Podle vyšší teploty poznáte, kdy nastávají vaše plodné dny.
  • Ve chvíli, kdy dojde na vaše plodné dny, používejte s partnerem před nebo při pohlavním styku lubrikační gel Conceive Plus.

Způsoby měření teploty

Bazální teplotu lze měřit několika způsoby, bazální teplotu však může ovlivnit řada faktorů. (např. nemoc, špatný spánek, večerní konzumace alkoholu)

Orální metoda (normální teplota 35,5 ° C – 37,35 ° C) Umístěte senzor (kovový hrot) pod jazyk.  Hrot teploměru by se měl dotýkat listu pod jazykem.  Udržujte ve stejné poloze se zavřenými ústy. Během měření neměňte polohu teploměru.  Doba měření: přibližně 60 sekund

Metoda měření v podpaží (Normální teplota 34,7 • C-37,3 C) Toto je nejméně přesná metoda a trvá nejdelší dobu. Před měřením se ujistěte, že máte podpaží suchá. Umístěte senzor do podpaží a pevně jej držte. Doba měření: 5-10 minut

Vaginální metoda (normální teplota 36,6 • C – 38,0 C) Vložte asi 1 cm do pochvy, můžete použít lubrikační gel. Čas měření: 60 sekund


Upozornění

Teploměr nevyvařujte, pouze očistěte hadříkem, případně namočeným v dezinfekčním roztoku. Nevystavujte teploměr přímému slunečnímu záření a vysokým teplotám. Uchovávejte mimo dosah dětí. Teploměr nerozbíjejte. Nevhazujte baterii do ohně. Likvidujte teploměr a baterii zvlášť, nevhazujte je do směsného odpadu.

Nepoužívejte lubrikační gel conceive plus, pokud by se objevily příznaky podráždění. Není určeno dětem. Nepoužívejte do datu spotřeby.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sady pro ženy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: