Speciální balíček ovulace

Kód: 1260
Novinka Tip
Značka: Adiel
614 Kč –9 %
ovulacni balicek
614 Kč –9 % 553 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Speciální limitovaný balíček ovulace, zaměřený na cestu k vytouženému pokladu. V balíčku naleznete produkty na míru pro podporu a zjištění vaší ovulace. ADIEL Kontryhel čaj 2x15 sáčku pro podporu růstu děložní sliznice, ADIEL čaj Ludmily Mojžíšové 2x15 sáčků pro podporu plodnosti, ADIEL Midstream ovulační test 2x3ks pro testování Vaší ovulace během plodných dní. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální balíček ovulace

Speciální limitovaný balíček ovulace, zaměřený na cestu k vytouženému pokladu. V balíčku naleznete produkty na míru pro podporu a zjištění vaší ovulace. ADIEL Kontryhel čaj 2x15 sáčku pro podporu růstu děložní sliznice, ADIEL čaj Ludmily Mojžíšové 2x15 sáčků pro podporu plodnosti, ADIEL Midstream ovulační test 2x 3ks pro testování Vaší ovulace během plodných dní. 

Víte jak správně kombinovat bylinné čaje? Kdy a jak pít například Kontryhelový čaj? Jak vypočítat své plodné dny? Jak měřit ovulaci? Na základě nejčastějších dotazů a nejrozebíranějším tématem ovulace, jsme pro Vás připravili tento speciální limitovaný balíček. Pojďme si jej představit. 


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. 


Balíček obsahuje: 

3. ADIEL Midstream ovulační test, 2x 3 ks


Dávkování a použití balíčku

 

Po zjištění Vašeho cyklu se můžeme pustit do užívání bylinných čajů a následného testování. 

První polovina cyklu: 1-2 šálky kontryhelového čaje (do ovulace)

Druhá polovina cyklu: 1-2 šálky čaje Ludmily Mojžíšové (čaj užívejte až do příchozí menstruace)

Plodné dny

Ovulační testy: Testujte během plodných dnů, vždy ve stejnou dobu (například v 10:00 hod). Ovulační midstream testy si vyfoťte po 10 minutách, pro zhodnocení výsledků. Ovulační test musí mít silnější testovací čárku pro potvrzení ovulace. 

Své plodné dny si můžete vypočítat na naší ovulační kalkulačce. 


1022-2_kontryhel2548_midstream-ovulacni-3_162-5_plodnost-a-poceti-caj-mojzisove-2


 Jaké účinky má bylinka Kontryhel?

* povolené účinky dle platné legislativy 

  • Kontryhel – podporuje správný (před) menstruační komfort, působí na stav kloubů a svalů, napomáhá k osvěžení těla, udržuje normální trávení, je antioxidant.

Více informací naleznete v detailu produktu ZDE.

Co podporuje čaj Ludmily Mojžíšové u žen?

* povolené účinky dle platné legislativy

  • květ hluchavky, řebříček - zajišťuje menstruační a premenstruační komfort ženy 
  • šípek, řebříček, čekanka - napomáhá správné činnosti močových cest a močového měchýře, podporuje funkci ledvin 
  • truskavec ptačí, heřmánek - přispívá k normální funkci dýchacího systému
  • šípek, dobromysl, jitrocel kopinatý - vytváří přirozenou obranyschopnost, je antioxidantem 

Více informací naleznete v detailu produktu ZDE.

Použití ovulačního LH midstream testu

K testování nepoužívejte první ranní moč. Test by měl být použit ihned po odběru vzorku moči. Vyberte si vhodnou denní dobu pro provedení testu. Pro zvýšenou hygienu můžete použít i jednorázové rukavice a odeberte vzorek moči do čisté a suché nádoby. Testujte pravidelně, ve stejnou hodinu a ve dnech, které jsou nejpříhodnější dle vašeho menstruačního kalendáře či aplikace. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete testovat mezi 10:00 a 20:00 hodinou.

Kdy provést test?

V první řadě určete délku vašeho menstruačního cyklu. Délka vašeho menstruačního cyklu je počet dní od prvního dne menstruace (menstruačního krvácení) do posledního dne před začátkem další menstruace. Podle posledních měsíců (dle vašeho menstruačního kalendáře) vyhodnoťte, jaká je vaše obvyklá délka cyklu. 

Více informací naleznete v detailu produktu ZDE.


Upozornění:

V případě že se nedostaví menstruace, vyčkejte s pitím kontryhelového čaje do doby než se dostaví menstruace a nebo do potvrzení těhotenského testu. 

Potvrzení těhotenství: v tuto chvilku je nutné všechny doplňky stravy vysadit! 

Bylinné čaje nejsou vhodné pro děti, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Bylinný čaj je potravinovým doplňkem, neslouží jako náhrada pestré stravy.

Přípravky nedoporučujeme kombinovat s hormonálními léky a antibiotiky. Lze je užívat společně s vitamíny, extrakty nebo tinkturou. Pokud užíváte jakékoliv léky, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem na kombinaci s bylinnými přípravky.


V případě dotazů, nás neváhejte kontaktovat

Nejste si jisti v kombinaci bylinných doplňků stravy? Nevíte co by bylo pro vás vhodné? 
Kontaktujte nás, jsme tu pro vás.
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovulace
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: