BIOVITALITY

Cena

168169
1168169
4 položek celkem
libido pro muže
Novinka
168 Kč

Doplněk stravy Libido pro muže 30 tobolek. Jedná se o bylinou směs, která slouží k podpoře zájmu o sexuální život a podporuje přirozenou tvorbu testosteronu u mužů. Vybrané byliny mohou zlepšovat prokrvení pánevní oblasti, napomáhají při únavě a vyčerpání. Udržují sexuální aktivitu a plodnost. Produkt české výroby.

1172
libido pro ženy
Novinka
168 Kč

Doplněk stravy Libido pro ženy bylinná směs 30 tobolek podporuje libido a celkovou psychickou pohodu. Napomáhá k sexuální touze a zájmu o intimní život. Přispívá k uvolnění těla od stresu.  Jednotlivé byliny mohou zlepšit prokrvení v oblasti pánve a zvýšit tak pravděpodobnost dosažení orgasmu. Produkt české výroby.

 

1166
pms
Novinka
168 Kč

Doplněk stravy Premenstruační syndrom 30 tobolek. Jedná se o bylinnou směs ve formě tobolek, která napomáhá k potlačení projevů premenstruačního syndromu. Bylinný komplex uvolňuje při premestruačních tenzích a doporučuje se jako zdroj fytoestrogenu při menopauze. Produkt české výroby.

1151
psychická nepohoda
Novinka
168 Kč

Doplněk stravy Psychická nepohoda 30 tobolek je bylinný komplex pro duševní pohodu, ideální pomocník při nervovém vyčerpání, stresu a nervozitě. Vybrané byliny zlepšují duševní pohodu a paměť. Třezalka je například doporučována při emoční nerovnováze nebo při poruchách spánku. Maca je využívána při fyzické a psychické výkonnosti.  Jinan je zase důležitý pro normální funkci mozku a lékořice navozuje klid a duševní zdraví. Produkt české výroby.

1184

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem