Indiánky, z.s.

Webová stránka značky: Indiánky, z.s.

Cena

1091199
11091199
3 položek celkem
Fertilili kalisek spolecna kopie
Novinka
1 199 Kč

FERTILILY Kalíšek na podporu početí přispívá ke zvýšení šance na otěhotnění v pohodlí domova a nepřerušuje vaše intimní okamžiky s partnerem. Fertilily kalíšek zajišťuje efektivní transport více spermií k děložnímu čípku, což zvyšuje pravděpodobnost přirozeného početí. Po milování je snadno zaveden, čímž se minimalizuje riziko úniku spermií. Bylo klinicky prokázáno, že FERTILILY kalíšek zvyšuje párům šanci na otěhotnění o 48 %. Fertilily kalíšek je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

1141
Fertilili gel spolecna
Novinka
699 Kč

FERTILILY Lubrikační gel na podporu početí s neutrálním pH vytváří pro spermie optimální prostředí. Klinické studie jednoznačně ukázaly, že ve srovnání se standardními lubrikanty (nebo dokonce slinami) neklade FERTILILY Gel žádnou bariéru spermiím, což umožňuje jejich přežít déle než 24 hodin po kontaktu s gelem. Užijte si maximální lubrikaci během intimních chvilek a zároveň podpořte možnost početí neinvazivním způsobem. Fertilily gel je zdravotnickým prostředkem, před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.

1138
rozkvet indianky
Tip
109 Kč

První nezisková organizace zabývající se neplodností v České republice má svůj bylinný čaj Rozkvět Indiánky. Směs s láskou vybraných kvalitních bylin od žen pro ženy. Čaj obsahuje Červený jetel a Vrbovku podporující mezopauzální komfort. Kontryhel, Hluchavka a Řebříček zajištují menstruační komfort ženy. Koupí tohoto čaje přispějete neziskové společnosti Indiánky na osvětu hormonální nerovnováhy, pcos, endometryózy a neplodnosti. Neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky, je bez umělých sladidel a lepku. Je vhodná pro vegany.

941

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem