Porcované čaje ADIEL za 89Kč. Využijte sílu bylinek.

Serafin

Cena

59619
159619
25 položek celkem
prekyseleni
219 Kč

Doplněk stravy Překyselení organismu 250ml.  Překyselení ovlivňuje funkci všech orgánových soustav, včetně pohlavní a hormonální. Bylinný čajový koncentrát Překyselení obsahuje Pampelišku, kteráje protizánětlivý, podporuje správnou funkci jater. Lopuch pomáhá k pročištění krve, udržuje optimální hladinu glukózy v krvi. Čekanka podporuje fungování střevního traktu a jater. Vysoce kvalitní koncentrovaný čaj vyráběný unikátní metodou pro zachování účinných látek, chráněný ochrannou známkou. Bez cukru a konzervačních látek, vhodný i pro diabetiky a malé děti.

SE13
Serafin Kotvičník tinktura z pupenů 50 ml
169 Kč

Doplněk stravy tinktura z pupenů Kotvičník 50 ml. Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) podporuje močové a pohlavní ústrojí, imunitu, přirozenou obranyschopnost, svaly a svalový tonus. Přispívá ke správnému fungování reprodukčního systému a močových cest. Jedná se o vysoce kvalitní tinkturu z pupenů, poupat a mladých výhonků, které obsahují ty nejúčinnější látky z rostliny.

SE10
Serafin Ženský směs z pupenů 50 ml
189 Kč

Doplněk stravy Ženský směs z pupenů 50 ml je tinktura vysoce účinný bylinný extrakt připravovaný z pupenů, poupat a mladých výhonků maliníku, černého rybízu, jeřábu ptačího, kopřivy, měsíčku a grepfruitu. Tato směs obsahuje Ostružník maliník, který může napomoci ženám při menopauze a menstruačních potížích, podporuje vylučování vody z organismu, přispívá ke správnému trávení. Rybíz černý celkově zlepšuje stav organismu, zajišťuje vylučování vody z organismu, přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, ulevuje při stresu a vypětí, je antioxidantem. Užívání na 2 týdny.

SE12
Štítná žláza Čaj Štítná žláza, Kelp kapsle, Černý jeřáb tinktura
Sleva
637 Kč –2 %
619 Kč

Obsahuje kapsle KELP, sypaný čaj Štítná žláza a tinkturu Černý jeřáb. Výhodná sada obsahuje extrakt z chaluhy bublinaté, která příznivě přispívá k normálnímu fungování štítné žlázy a tvorby hormonů. Součástí balíčku je bylinný sypaný čaj Štítná žláza snížená, tinktura z pupenů černého jeřábu a extrakt z chaluhy bublinaté v kapslích Kelp. Sada z přírodních produktů Serafin je připravena pro cca měsíc užívání.

836
Anticandid
59 Kč

Doplněk stravy čaj Anticandid je unikátní bylinný sypaný čaj, který je sestaven tak, aby pomáhal v boji s konkrétním problémem. Bylinka Měsíček podporuje správnou funkci jater, působí protizánětlivě, může napomoci překonávat stres a námahu. Jitrocel podporuje normální funkci střevní mikroflóry a mikrobiální rovnováhy, je antioxidantem. Řebříček přispívá k menstruačnímu komfortu ženy. Ručně vyráběný produkt chráněný ochrannou známkou. Balení je na 2 týdny užívání.

SE02
caj pro tehotne serafin
Novinka
69 Kč

Porcovaný bylinný čaj pro těhotné od Serafinu podporuje přirozené těhotenství, laktaci, trávení a odstraňuje pocit těžkých nohou.

1227
dobry spanek
219 Kč

Doplněk stravy bylinný čajový koncentrát dobrý spánek 250ml. Dobrý spánek ovlivňuje celý váš organismus, včetně přirozené tvorby hormonů. Správná hormonální hladina je důležitá, pokud chcete otěhotnět. Dobrý spánek je vysoce kvalitní koncentrovaný bylinný čaj sestavený podle originální receptury, chráněný ochrannou známkou a určený na konkrétní problém. Kombinace bylin v koncentrátu podporuje usínání, lepší spánek, celkovou psychiku a pohodu.

SE14
femina happy
419 Kč

Doplněk stravy Femina HAPPY. Přírodní kapsle ve kterých se spojuje unikátní síla léčivých bylin, vitamínů a minerálů, jsou sestaveny dle originální receptury chráněné ochrannou známkou. Obsahují Macu peruánskou, která podporuje rovnováhu hormonálního systém, podporuje vitalitu a vytrvalost, je přírodním zdrojem fytoestrogenu, pozitivně působí na fyzické a duševní zdraví mužů a žen. Zinek, který přispívá k normální plodnosti a reprodukci, napomáhá k normálním rozpoznávacím funkcím, udržuje normální hladinu testosteronu v krvi, účinně se podílí na procesu dělení buněk. Kapsle jsou celulózové, tedy rostlinného původu. Jsou vhodné i pro vegany, vegetariány nebo lidi s vysokým cholesterolem.

SE19
femina natur
419 Kč

Doplněk stravy Femina NATUR jsou nikátní přírodní bylinné kapsle, ve kterých je spojená úžasná síla léčivých bylin, léčivých hub a také vitamínů a minerálů ve formě koncentrátu. Kapsle sestavené podle originální receptury, chráněné ochrannou známkou.

SE16
horcik
Novinka
202 Kč

Zlepšete svou výkonnost a vyhrajte boj nad únavou a vyčerpáním. Doplněk stravy Hořčík+ B6 podporuje psychickou pohodu, snižuje únavu a udržuje zdravou činnost svalů a nervové soustavy. Česká výroba. Vhodné pro vegany a vegetariány.

1221
jatra
59 Kč

Doplněk stravy čaj sypaný Játra 50g. Ručně vyráběný bylinný sypaný čaj podle originální receptury je sestaven pro normální funkci jater. Obsahuje bylinky Ostropestřec, který podporuje normální trávení a funkce jater, pročišťuje. Dále Měsíček podporuje normální činnost jater a střev, je antioxidantem, podporuje přirozenou obranyschopnost. Řepík přispívá normální činnosti jater a vylučování, podporuje normální trávení a fungování žlučníku, působí na funkci močové soustavy (ledviny). Pampeliška přispívá k normální činnosti žaludku, jater a detoxikaci (vylučování). Bylinná směs pro 2týdenní užívání. 

SE01
Serafin Jeřáb ptačí tinktura z pupenů 50 ml
169 Kč

Doplněk stravy jeřáb ptačí tinktura z pupenů 50 ml. Jeřáb ptačí napomáhá produkci ženských pohlavních hormonů a zároveň působí při stresu a napětí. Jde o tinkturu z pupenů, tedy výtažek z toho nejúčinnějšího v rostlině – zárodečných buněk. Produkt české výroby.

SE06
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 25 položek celkem